Dobrý den, minulý týden ve čtvrtek jsem špatně došlápla, v koleni mi "křuplo". Koleno mi do druhého

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, minulý týden ve čtvrtek jsem špatně došlápla, v koleni mi "křuplo". Koleno mi do druhého dne oteklo, nemohla jsem ho přes bolest pokrčit. Teď již koleno pokrčit můžu skoro v plném rozsahu, nebolí mě ani na dotek. Otok ale přetrvává. Ještě včera (25.3.) jsem v něm cítila ztuhlost, ale dnes již téměř vůbec. Chodím o francouzských holích, kolenu mažu Traumaplantem a Voltarenem. Došlap na koleno mě vyloženě nebolí, ale chodit nemůžu. Vzhledem k současné situaci bych nerada chodila do nemocnice, pokud to není nezbytně nutné. S kolenem jsem se před necelým rokem léčila, lékař mi diagnostikoval zánět. Brala jsem ibalgin 3x denně, jinak postup stejný jako teď. Po týdnu bylo koleno v pořádku (byla jsem na kontrole). Mohli byste mi prosím poradit, jak snížit otok, či jestli je opravdu nutné navšívit lékaře nebo ještě počkat?
Dobrý den, koleno zjevně v pořádku není a lékař by to měl vidět. Nicméně - vzhledem k narůstající pandemii COVID navštívit nyní lékaře jen pokud by se koleno znovu zablokovalo. Jinak kořešit po zklidnění epidemiologické situace