Dobrý den. Je mi 45 let a již nějakou dobu mě při vyvrcholení (vždy když zatnu ) píchne v levém podbříšku a v levém varleti. Po styku mám po nějakou dobu 3-4 dny brnění v oblasti konečníku a hráze a mírné pálení a citlivost v oblasti žaludu. Vždy mi pomůže teplo (horká vana nebo sezení na radiátoru). Mám také pořád potřebu chodit na WC, v noci i dvakrát. Proud moči je slabý a přerušovaný. V poslední době mě také bolí záda v oblasti kříže. Mám sedavé zaměstnání. Může to mít souvislost? Byl jsem v urologické ambulanci. Krev, moč, ultrazvuk ledvin,měchýře,varlat vše v pořádku. PSA 1,77 ng/ml Lékař mi předepsal Prostakan, ale nevidím žádné zlepšení. Děkuji za radu.
Jan Poduška
Jan Poduška
urolog
Praha
Vážený pane po internetu se špatně vyšetřuje, kontrola na urologii by byla na místě. Sexuální aktivitou dochází k výraznému zvýšení prokrvení v pánevních orgánech, které může působit určitý dyskomfort, většinou však netrvá tak dlouho. Proti zvolené medikaci nemám námitek, chce to však trpělivost. Kontrolní urologické vyšetření doporučuji. Zdravím. Dr. Poduška

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

ZnamyLekar.cz © 2020 - Najděte si lékaře a objednejte se