Dobry den, mam velke problemy s dysfunkci meibomskych zlaz. Zahranicnimi lekari bylo zjisteno odumre

2 Počet odpovědí:
Dobry den, mam velke problemy s dysfunkci meibomskych zlaz. Zahranicnimi lekari bylo zjisteno odumreni meibomskych zlaz ze 75%.tj. dle lekaru neni nadeje na jejich obnoveni. Pricina neni jasna. Lekari mi nejsou schopni pomoci. Situace je opravdu zavazna. Nemohu pracovat, problemy mi dela i cteni, pobyt venku kvuli vetru, prace na pc a pobyt v klimatizaci nelze. Myslim si, ze situace byla zanedbana lekari, ktere jsem v pocatku navstevovala a tj. doslo k nevratnemu poskozeni meibomskych zlaz. Je mi 28 let. Potize zacaly pres 2 roky. Celkove autoimunita nebyla prokazana. Pouze HL - B 27, antiadrenalinove protilatky, deficit lektinove cesty komplementy. Mam 6 let intoleranci laktozy. Mam suchou kuzi, drive jsem mivala asi 2 roky v zimnim obdobi rudnuti v obliceji pri prechodu z tepla do zimy a suchou vyrazku na licnich kostech. Nyni uz tyto problemy nemam - pouzivam konopny krem. 2 roky jsem mela vyrazku z potu. Mivam solarni exem. Celkove mam od detstvi deprese, antidepresiva jsem brala stridave podle stavu. Nyni je kvuli ocnim problemum podle ocniho lekare brat nemam. Navstivila jsem i nekolik lecitelu a alternativnich "lekaru". Ale nikdo mi nebyl shopen s ocnimi problemy pomoci. Nejim laktozu omezuji cukry a lepek. Budu vdecna za jakoukoli radu. Dekuji!
Existuje přípravek Tradiční čínské mediciny firmy Fohow s názvem "Inovační maska pro okolí očí."
Hlavně je to určené pro unavené oči,odstraňuje suchost očí a svlažuje víčka,zmenšuje kruhy pod očima. Používá se jako obklad na obě oči 20 -30 minut ,2 -3 x denně.V balení je 10 kusů,jeden stojí 130 Kč. Podrobnosti na mých webových stránkách.