Dobry den, chtela bych se zeptat jak dlouho je mozne kapat steroidni kapky Flarex? Nyni je beru 3 me

2 Počet odpovědí:
Dobry den, chtela bych se zeptat jak dlouho je mozne kapat steroidni kapky Flarex? Nyni je beru 3 mesic 1x denne spolecne s autolognim serem. Ale zadnou ulevu mi neprinaseji. Oci jsou trochu mene cervene ale podrazdeni trva. ( Mam hodne meibomskych zlaz odumrelych). Ikervis, Xiidra a Azyter mi zpusobuje bolest, rozmazane videni a zhorseni podrazdeni. Dekuji.
Vážená paní,
pokud je nitrooční tlak v pořádku je možno pokračovat. Pokud máte takové obtíže, moc dalších možností není. Zkuste ještě doplnit umělé slzy pro zvýšení komfortu, event. oční gel.
S pozdravem
P. Rozsíval