Karla IV. 3, České Budějovice

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Středisko celostní péče ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ

Jsem léčitelka a bylinkářka se 40 roky praxe. K tomu se zabývám masážemi a různými metodami alternativní medicíny. Jsem lektorka a vedu kurzy o léčivý...

• psychosomatika

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Regina Říhová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, poslední dobou mě hodně trápí nachlazení. Nepřejde měsíc, aniž by mě to neminulo. Začne bolest v krku, která trvá tak 2-3 dny a následně to přejde v dráždění na kašel a kašel (nejméně týden). Většinou bez teplot. Opakuje se tak opravdu každý měsíc, ať je jaro, léto, podzim, zima, což je dost naprd, když máte chodit do školy a pracovat. Je mi skoro 20, oblékám se úměrně teplotě, pravidelně beru vitamín C, chodím na slunce, netrpím žádnou chronickou nemocí ani alergií (na zvážení...). Děkuji za odpovědi.

Ve své praxi se s tímto velice často setkávám v rámci postcovidových stavů, se stejnou intenzitou se objevují různé dermatologické výsevy i u lidí, kteří nikdy nic takového neměli. Vesměs na to alopatické medicíny nic moc dlouhodobě nezabírá. Z alternativy je to také spíše pokus - omyl. Dobrá je konstituční homeopatie, tam bych to určitě zkusila a také kúru koloidním stříbrem. Navíc bych se určitě zaměřila na posílení jater, slinivky a sleziny, následně ledvin, následně plic a následně srdce pomocí bylinné léčby. K tomu bych doporučila co nejlepší očistu střev (např. ŠANKHAPRAKŠÁLANU). Dále bych doufala, že se vlastní imunita zmátoří a posilovala bych ji dobrou náladou, smíchem a vnitřní radostí. Jste mladá, tak by to mělo vyjít, i když to bude trvat déle. Pokud jste po očko, tak toto může být i následek po vakcíně.

Regina Říhová

Dobrý den,
prosím máte nějaké zkušenosti s neuropatii v chodidlech u obou nohou.Mam pocit jako by se mi zkracovaly šlachy v chodidlech a v vrzalo mi v nich.
Bolí to a mám pocit jako by ta bolest mela výletět palci u nohou ven.
Děkuji za odpověď XXXX

Dobrý den, je to zajímavý popis s jasnou energetickou zátěží. Má odpověď nebude souznít s alopatickou medicínou, ale nejsem lékař, tak si to mohu dovolit. Zkusila bych chytit rukama ty palce na nohou a podržet je cca 10 min. Pak si ruce důkladně a dlouze omyjte studenou vodou až po lokty, ať se zbavíte energetického balu. Stav by se mohl alespoň trochu zlepšit a fyzický by mohl navázat na to energetické zlepšení. Za zkoušku nic nedáte. Lze to zkoušet kdykoliv nastane potřeba. Zajímalo by mne, zda dojde ke zlepšení. Nebo se můžete objednat ke mně do praxe na léčení.

Regina Říhová