Karla IV. 3, České Budějovice

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Středisko celostní péče ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ

Jsem léčitelka a bylinkářka se 40 roky praxe. K tomu se zabývám masážemi a různými metodami alternativní medicíny. Jsem lektorka a vedu kurzy o léčivý...

• psychosomatika

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Regina Říhová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, jak, a nebo čím, zabránit zadržování látek (hlavně vody) v těle. V mém případě mám k tomu údajně sklon? Děkuji, Pavel.

Zadržování vody může být důsledkem oslabení srdce, ledvin nebo přímo lymfatického systému. Doporučovala bych tedy nejprve zjistit lékařským vyšetřením, zda srdce a ledviny správně fungují. K tomu byl užívala bylinné čaje na odvodňování organismu.

Regina Říhová

Chci se poradit ohledně doplňků stravy
Jakou kombinaci doplňků začít užívat pro snížení úzkostných stavů a nacerpani vice energie.

1. Zacinam brat magnesium od znacky dr.max ( magnesium b6 premium 100mg v jedne tablete ) 2x tableta rano
Pokud vite o nejakem lepsim klidne vymenim.
2. Zacinam brat rybi olej Mollers omega 3 z trescich jater
( plus vitamin A + D + E )
3. Beru zelezo maltofer 40 kapek, jelikoz jsem neustale chudokrevna.
4. Beru vitamin C od znacky Lipo askor ( lipozomalni vitamin C )
5. Beru vitaminy na vlasy queen hair
Selén 20,1mcg
Magnézium 18,3 mg
Inozitol 40mcg
Cholín 40mcg
5. Premyslim o pridani vitaminu B12? Ktery by mohl pomoci take s chudokrevnosti? Ale nevim jaky typ zvolit, ktery je nejlepsi? I od jake znacky?
6. A chci se jeste zeptat co si myslite o pridani pilulek gaba a l-theamine, je to od znacky PYM slozeni : 130mg GABA a L-theamine 90mg

Pokud mate i jine doporuceni budu rada.
Je mi 31 let, vaha : 63kg, vyska 160cm, jsem casto unavena bez energie a trpim uzkostmi ale ma strava je z 80% spravna si myslim.
Ovoce, zelenina, prirodni orisky, mandlove prirodni mleko, kvalitni kureci maso z volneho chovu, vejce to stejne.
Ovesne vlocky a ruzne seminka
Jsou i dny kdy dietu porusim ale z 80% se drzim zdraveho jidelnicku.
Piju kvalitni bylinky - hermanek, mata, medunka.
Kazdy den piji vodu magnesia 2 x 1,5 litru.
Cvicim - kardio a posilovani 5-6x tydne.
Ma prace je klidna, vlastnim internetovy obchod, pracuji z domova.

Dobrý den, na úzkostné stavy bych doporučila kozlíkovou tinkturu, kterou můžete kombinovat s chmelovou tinkturou a meduňkovou. Lze je míchat i dohromady. Ráno si nakapete čajovou lžičku do hrnku a zalijete vroucí vodou, tím máte čaj ke snídani. Stejné množství bych podala i večer k večeři nebo před spaním. Doplňování minerálů bych volila přírodní cestou. Dají se sehnat sirupy (šťávy) firmy Salus Floradix. Vyrábějí různé druhy, zaměřené na různá onemocnění nebo podporu funkcí. Zaujala mne informace, že vypijete denně 3 litry minerálky magnesie. To je obrovské množství. Domnívám se, že únava může být zapříčiněna i Vaší velkou snahou. Ono méně je někdy více. Můžete si nechat udělat rozbor krve, aby e přesně vědělo, který minerál potřebujete doplnit. Únava bývá i při nedostatku železa. Máte-li zájem o konzultaci, můžete se na mne obrátit.

Regina Říhová