Hotovost

Detoxikace podle Mary Staggs Detox • od 250 kč +4 Více

Dálkové vysílání léčivé energie • od 500 kč

Přístrojová masáž páteře Chi masáž • od 150 kč

Působení magnetem ID CUBE • od 100 kč

V alternativní medicíně pracuji od roku 1988 - nejprve jsem měl své centrum Alterna v Trenčíně ( v letech 1990 -1997),Od roku 2005 žiji a prac...

• Bolesti břicha
  • Zažívací potíže
  • Syndrom vyhoření

Ukončené školy

• čínská medicína

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bioterapie+ biodignostika+ relaxace v pyramidě

od 500 kč

od 100 kč

Relaxace / Meditace v pyramidě

od 200 kč

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Běžný termín

pana Vladimíra znám asi deset roků. Dovede dobře naslouchat a ještě lépe poradit s následnou léčbou. Jeho úspěšnost vždy byla pro zdraví rodiny prospěšná až ideální. Vřele doporučuji jeho služby. Nemám co více dodat, musí se poznat .

Umístění: jiné místo Jiný

Pana ing. Cvrka jsem našla na internetu v době, kdy jsem byla skoro před kolapsem z důvodu zdravotních potíží a totálního vyčerpání. Již po pár dnech jsem začala lépe spát, po dvou týdnech od zahájení léčby na dálku jsem se cítila mnohem lépe, kolapsový stav pominul a velmi se zmírnily moje mnohaleté bolesti a potíže. Dnes po necelých třech měsících se můj zdravotní stav o hodně zlepšil, i když je to běh na dlouhou trať a jeho pomoc budu potřebovat ještě dlouho, a to z důvodu, že co jsem přehlížela a neřešila mnoho let, není možné napravit během pár dnů. Děkuji mu za jeho vstřícnost, pomoc, skvělou komunikaci a jeho okamžitou reakci na jakýkoliv můj podnět a prosbu, a dále také za nabídku pro mě prospěšných produktů. Pokud to bude možné, zůstanu jeho klientem co nejdéle. DĚKUJI a přeji mu hodně zdraví a spokojených a vyléčených klientů. Věra J.

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji paní Věro za vaši důvěru a trpělivost. Někdy se stává,že výsledky se projeví až po delším čase,protože každý člověk je originál a každý je jinak citlivý a jinak dlouho se potýkal s problémy.

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Bioterapie+ biodignostika+ relaxace v pyramidě

Dobrý den v minulosti jsem dělal u pana Inženýra Cvrka kurz Asýrské léčitelství.Důvod byl ten že jsem že mi kamarád doporučil udělat si léčitelský kurz.
A taky se mi líbila možnost jak být více prospěspěný..
Asi po pár dnech když už jsem měl léčitelský kurz od pana Vladimíra hotový,se mi ozvala kamarádka že má bolaví kotník ze squashe.
Požádala mě, abych jí na to zkusil použít Asyrské léčitelství,které mě naučil pan Vladimír.
Po aplikování mojí energie z rukou kterou jsem použil na bolavé místo,se kamarádce Lence nadruhý den kotník zlepšil a byla spokojená....
Tímto chci poděkovat za léčitelský kurz,který jsem se mohl u pana Vladimira naučit....
A kamarádce tímto pomoct,ještě jednou děkuji
Honza L

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji Honzo za kladné hodnocení.Technika Asyrských bezkontaktních masáží je stará nejméně 3000 let a jen tím,že je účinná ze zachovala až do dnes.Jsem rád že ji používáš a třeba za čas ji budeš sám předávat dál.

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Ekzém mojí dcery

S návštěvou u pana Cvrka jsem velice spokojená, dceři se po velmi krátké době podařilo dostat pod kontrolu rozsáhlý ekzém, který zasahoval celé tělo. V danou chvíli nedokázali ani lékaři pomoci. Nyní nám stačí dodržovat lékařem doporučená dietní opatření a kůži promazávat. Za pomoc velmi děkuji. :-)

Ing. Vladimír Cvrk

U kožních problémů je to vždy problém vnitřní,většinou meridián slinivka+slezina+žaludek.U mladých lidí většinou stačí změnit stravu a energeticky doplnit celý systém meridiánů.Dcera určitě v budoucnu splní své sny a bude známou herečkou.

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Zdravotní potíže - zažívání

Moje zkušenost je velmi pozitivní. Pan Ing. Cvrk je velmi příjemný člověk, kterému můžete říct cokoli a naslouchá vám. Neměnila bych! Moje zdravotní potíže se díky léčení u pana Ing. Cvrka Zlepšují. Mockrát děkuji. Děláte úžasnou věc ❤️ s pozdravem Vránová

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji slečno Leono za kladné hodnocení.

Toto byla má první zkušenost s podobnými metodami a zároveň má první návštěva u léčitele. Takže má částečná počáteční nedůvěra byla oprávněná. Tato nedůvěra se po chvíli rozplynula, protože jsem v Ing. Cvrkovi poznal empatického a moudrého člověka.  A také proto, že jeho metoda souzní s tím, o co jsem se v posledních měsících sám zajímal, co jsem prožíval, co jsem pochopil a čemu věřím.

Po chvíli povídání přišlo k samotné terapii, začátek byl možná pro nezkušeného poněkud zvláštní. Jakmile však začal svou práci rukama kolem těla, tak jsem po chvíli cítil zvláštní pocit uvolnění. Tento pocit se potom v pyramidě za poslechu hudby a tónů ještě prohloubil. Již dříve jsem měl zkušenost s relaxací, od psychologů, za poslechu instruktážní nahrávky, nebo s moderní technikou za pomoci psychowalkmanu. Takže jsem mohl porovnávat.

Tak hlubokou relaxaci jsem ještě nezažil. I to zvláštní, co jsem cítil, viděl a prožíval. Byla to síla.  Pak také moc děkuji za následný rozhovor, který byl již něčím navíc nad rámec terapie. Opravdu jsme si pěkně popovídali a přitom jsme si ve všem rozuměli. Bylo to pro mě také potvrzení, že jsem na správné cestě. Zároveň to bylo také ujištění, že k němu zajdu se svým synem, který má velké problémy s komunikací, žije tak trochu ve svém světě. A s manželkou, která se léčí z těžké nemoci. Co jsem po této terapii získal ?

Asi bych to shrnul  takto - po rocích starostí, problémů, stresů a pádu na pomyslné dno, kdy mi zbyla jenom naděje. Poslední měsíc zase naopak obrat o 180 stupňů, spousta zvláštních náhod, setkání, nápadů, energie. Hledal jsem nastolení určité rovnováhy a klidu, abych mohl dál pracovat na vyřešení všech problémů, které jsou ještě přede mnou. Pan Cvrk mi tuto harmonii a energii dodal, a teď je to jen na mně. Nakonec stručně, dostal jsem víc, než jsem čekal.
Děkuji

Ing. Vladimír Cvrk

Pan Radek patří k těm ,co svoji cestu hledají.Pro ty mám připravený tak dvakrát ročně kurz bezkontaktních Asyrských masáží,kde se každý zájemce může naučit základy 3000 let starého léčitelství.

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net zdraví

Dal jsem na recenze uživatelů, ale bohužel jsem velmi zklamaný!! Byl jsem u p.Cvrka i s partnerkou a vůbec nic nám neporadil. Proběhla konzultace, proměřil nás rukama, šoupnul do pyramidy, skásl keš a tím to skončilo, naprostý nezájem bez nějakých dobrých a užitečných rad. Někomu třeba poradí, ale já ho Nedoporučuji, i tak přeji p.Cvrkovi ať se mu daří a pevné zdraví.

Umístění: jiné místo

Kontakt na pána Cvrka som našla na internete. Mala som niekoľkoročné zdravotné problémy s trávením, čoraz častejšie bolesti hlavy, celková únava. Absolvovala som veľa lekárskych vyšetrení avšak nič nepomáhalo. Už po niekoľkých dňoch liečenia na ďiaľku som sa cítila dobre a bolo to čoraz lepšie. Som šťastná, že som do toho išla a určite túto metódu ešte využijem. Iveta V.

Ing. Vladimír Cvrk

Léčení na dálku je metoda,kterou jsem si ověřoval od roku 1995.Pravděpodobný teoretický princip,kterým je toto umožněné,je ten,že žijeme ve více rozměrném prostoru (multidimenzionálním). My všichni na této planetě žijeme ve 4 rozměrném prostoru (výška,šířka,délka a čas). Více rozměrná představa života je pro nás velmi obtížná.Ale přesto musí existovat,jinak by toto léčení,co popisuje paní Iveta na hoře nemohlo existovat.

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Únava , stres, bolesti v celém těle

U pana inženýra Cvrka jsem byla před dvěma dny, už ten samý den večer jsem se cítila lépe a vracela se mi energie. Bolesti, se kterými si nevěděli rady ani lékaři půl roku, pomalu mizí. Energie se vrací a únava ustoupila už dnes, druhý den po návštěvě. Mohu jen doporučit návštěvu u tohoto léčitele. Jsem rozhodnutá návštěvu zopakovat a zakoupit si také bylinné přípravky, které mi pan inženýr doporučil.

Ing. Vladimír Cvrk

Součástí terapie je i 45 minut relaxace v dřevěné pyramidě potažené z každé strany jednou čakrovou barvou. Spolu s léčivou hudbou toto vše přispívá k tomu,že tělo klienta si dodanou energii rozdělí,tam,kde je to nejpotřebnější.

Před měsícem jsem byla u pana Cvrka s velkými bolestmi kolene,léky mi už nezabíraly,tak jsem se rozhodla,ze ještě zkusîm nějakého léčitele.Našla jsem na internetu p.Cvrka a po jeho navštěvě kdy na mě působil a byla v pyramidě mi bylo stejně,ale po 3 dnech bolest ustupovala a přestala. Jsem moc ráda, že můžu zase v noci klidně spát.Panu Cvrkovi proto moc děkuji.

Ing. Vladimír Cvrk

Paní Hadašová,děkuji za kladné hodnocení.Někdy opravdu stačí jedna návštěva.Jindy hlavně u starších klientů je potřeba návštěv více.

58 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,je mi 65 let,mám abces hyždě který se vraci.Momentalně jsem měsíc po zákroku,ale rána stále není uplně zatažená.Jedna se jen o nepatrný výtok.Je možne použit i přirodní lečbu a jakou.Děkuji

Vyzkoušejte přípravky z Aloe.Já osobně používám v případě potřeby Fohow Aloe Vera gel.

• Dobrý den,
    mám samovolný únik stolice již dva roky. Začalo to 1x za měsíc. Chodila jsem do nemocnice na cvičení a kontrolu pánevního dna. To nepomohlo. Na gastroenterologii /před měsícem/mně dali Duspatalin a měla jsem držet bezlepkovou dietu. Kolonoskopii jsem měla před 5ti lety a p.doktorka mi řekla, že není ji třeba dělat. /sama jsem si o ní řekla/ Navštívila jsem 2 proktology/ pánevní dno je prý v pořádku/. Asi před měsícem začal stálý tlak na konečník/ někdy mi to v noci budí/, asi 10x jdu na stolici za den, někdy mívám bolesti břicha a jsem zaplynovaná/beru si espumizan/. I když mám tuhou stolici, samovolně špiním. Nyní je to asi 3x týdně. K tomu mě bolí bederní páteř.
    Moc vás prosím, co mám dělat. Už to nezvládám psychycky. Děkuji.

Na tyto problémy se osvědčil přípravek tradiční čínské mediciny Pasta z růží.Najdete ji na netu pod názvem Fohow Meigui.

• Bolesti břicha
  • Zažívací potíže