Adresa

Špitálka 16, Brno
Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Hotovost

Bioterapie+ biodignostika+ relaxace v pyramidě • od 500 kč

Běžný termín

Detoxikace podle Mary Staggs Detox • od 250 kč +4 Více

Dálkové vysílání léčivé energie • od 500 kč

Přístrojová masáž páteře Chi masáž • od 150 kč

Působení magnetem ID CUBE • od 100 kč

Více

Zkušenosti

O mně

V alternativní medicíně pracuji od roku 1988 - nejprve jsem měl své centrum Alterna v Trenčíně ( v letech 1990 -1997),Od roku 2005 žiji a prac...

Více

Léčené nemoci

 • Bolesti břicha
 • Zažívací potíže
 • Syndrom vyhoření
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • X

Specializace

 • čínská medicína

Fotografie


Znalost jazyků

Angličtina

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Špitálka 16, Brno

od 500 kč

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.netŠpitálka 16, Brno

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.netŠpitálka 16, Brno

od 250 kč

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.netŠpitálka 16, Brno

od 500 kč

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.netŠpitálka 16, Brno

od 150 kč

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.netŠpitálka 16, Brno

od 100 kč

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.netŠpitálka 16, Brno

od 200 kč

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Pana Cvrka mohu jen doporučit. Léčil mě na dálku díky mojí sestře když jsem byl v umělém spánku. Měl jsem těžkou intoxikaci a můj stav byl hrozný. Buď smrt nebo vigilní koma do konce života. Sestra neztratila naději a zavolala panu Cvrkovi, ...který mě začal léčit na dálku. Stav se začal zlepšovat,... Doktoři nechápali, jak jsem mohl probrat z kómatu... Po dalším měsíci jsem začal chodit, mluvit... Za 4mesice skoro bez následků. Doktoři sami řekli, že toto ještě nezažili.
Na to není co dodat..... Věřím, že jste mi opravdu pomohl a zachránil mě.
Jsem Vám moc vděčný, jako celá moje rodina.
Děkuji děkuji děkuji.


H
Ověřeny pacient
Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Dálkové vysílání léčivé energie

Pan Cvrk nám moc pomohl, napřed mě a pak i mé vnučce. Od narození měla oslabenou imunitu, ve dvou měsících byla v nemocnici s velkým průjmem a pak se zápalem plic, hodně jsem se o ní bála. Pan Cvrk vnučku začal léčit na dálku už v nemocnici a pokračoval v léčení na dálku dva měsíce. Vnučka se obdivuhodně brzo uzdravila, krásně přibírá na váze a její imunita se hodně zlepšila. Jsem panu Cvrkovi moc vděčná, vím že bez jeho léčení by vše trvalo o hodně déle a možná se zdravotními následky. Je moc milý, empatický a všem podle jeho možností pomůže. Děkuji

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji paní Heleno, za milé hodnocení. Léčení na dálku je vysvětlitelné a pochopitelné jen tehdy, jestliže připustíme,že naše 4 rozměrná dimenze (tj.výška,šířka,délka a čas) může,musí a je součástí vyšších dimenzí,které zatím nejsme schopní,ani pochopit ,ani definovat.


S
Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Bioterapie+ biodignostika+ relaxace v pyramidě

Pan Cvrk je ochotný člověk s dlouholetými zkušenostmi a v praxi je to také znát. Byla jsem u něj kvůli chronické kopřivce kterou jsem si vypěstovala díky dálkovému studiu na vysoké škole. Doktoři jen zjistili že nemám žádné alergie, dostala jsem na potlačování kopřivky Dasseltu. Po dvou návštěvách u pana Cvrka došlo k obrovské změně a kopřivka ustoupila. Třetí návštěva už jen sloužila k ,,doladění". Ještě jednou moc děkuji.

Ing. Vladimír Cvrk

Kožní problémy jsou vždy problémem nedostatečné funkce slinivky. U dětí někdy stačí jen jeden "restart",u mladých lidí dvě návštěvy.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Dálkové vysílání léčivé energie

Pan Vladimir Cvrk mi pomohl z nejhorsiho.
Dela,co umi a pomaha to.
Jsem mu moc vdecna.
Nebot jsme hmota i energie.
A prave mit vyrovnane energie je alfa a omega vseho.
Dekuji
Lenka Dvorackova

Ing. Vladimír Cvrk

Všechno okolo nás je energie.I my jsme energetické bytosti.A žijeme v oceánu různých energií. Některé jsou velmi silné a jsou současnými metodami měřitelné:energie slunce,vzduchu,voda,potravin.Jiné jsou jemné a neměřitelné:energie dotyku,hudby,zvuku,pyramidy....


R
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Pana Cvrka oslovila s prosbou o léčení na dálku moje žena v době, kdy jsem byl v kritickém stavu v umělém spánku na plicní ventilaci s covidovým zápalem plic. Pan Cvrk ihned působení zahájil. První zhruba týden byl stav stále stejný, ale již za další týden se začaly hodnoty výrazně zlepšovat a během dalšího týdne jsem mohl být od plicní ventilace úplně odpojen. Sami lékaři byli překvapeni tím, jak se plíce rychle regenerují. Původně očekávali, že budu muset být na ventilaci napojen mnohem delší dobu a odpojování bude muset být postupné, v řádu minimálně týdnů. Věřím tomu, že energie pana Cvrka výrazně přispěla k pozitivnímu obratu v mém těžkém stavu a k urychlení regenerace poškozených plic. Doufám, že i nadále bude moje uzdravování probíhat dobře a že se brzo zapojím do normálního, aktivního života. Za pomoc pana Cvrka moc děkuji!

Ing. Vladimír Cvrk

Druhý den mi teta dotyčné klientky nadšeně zvěstovala: “Stal sa zázrak! Marta prehovorila!“ Dozvěděl jsem se, že přibližně v okamžiku, kdy jsem aktivoval tuto novou terapii, nad lůžkem Marty probíhalo lékařské konzilium. K překvapení všech přítomných lékařů, se Marta bez pomoci posadila a řekla jedno slovo: “Ano.“ Opakované provedení počítačové tomografie na hlavě ukázalo zvláštní a nepochopitelnou věc: základní tělo nádoru zmizelo, zůstaly jen okrajové ramena. Od té doby jsem použil tuto metodu již mnohokrát, prozatím výhradně a pouze jen pro své klienty. Myslím, že teď nadešel čas, s množícími se žádostmi o léčení na dálku, metodu poskytnout i širší veřejnosti, přes internet.


E
Umístění: jiné místo Jiný

Dobrý den, chtěla bych se podělit o svojí zkušenost s touto nemocí a léčbou na dálku. Začalo to zvýšenou teplotou, bolestí v krku a zarudlýma očima. Po týdnu jsem jela na testy už v horečkách, samozřejmě už s pozitivním výsledkem. Horečky přetrvávaly a nešly srazit ani léky, ani zábaly. Po třech dnech horeček mi zavolali záchranku, která mě okamžitě odvezla do nemocnice. Po dvou dnech v nemocnici s kyslíkovou maskou už jsem to nedávala a tak mě převezli na ARO, kde poslední co si pamatuji je ,že mě uspí. Poté mě uvedli do umělého spánku s tracheostomií na 11.dní. (na umělou ventilaci)
V umělém spánku jsem si naprosto přesně uvědomovala co se se mnou děje, že se mi špatně dýchá, nemůžu mluvit a že se nemohu hýbat. Moje prognóza byla velmi špatná, skoro nulová a i já si to uvědomovala skrze sen. Bylo mi tak zle, že jsem se ve snu rozhodovala o tom, že z tohoto světa odejdu. Poté co jsem se rozhodla, že to přijmu a čekala jsem na poslední sbohem od blízkých, které nepřicházelo, tak jsem si řekla, že přece neodejdu bez rozloučení a začala jsem ve snu upozorňovat na to, že chci žít. Moji blízcí to pocítili podivnými příhodami jako, když mé mamce spadl křížek ze zapnutého řetízku, mé sestře vypadaly knihy z police, mému malému prasynovci se ztratilo zachranářské autíčko, aby ho poté zase našel, synovci se skopal koberec po postelí a moje dcera to odmítla vzdát a podvědomí ji navedlo k počítači, kde narazila náhodou na pana léčitele Cvrka.
Poté co se spolu domluvili na mojí léčbě, se můj stav začal pomalu zlepšovat, což se v mém snění projevilo tím, že ke mně přišlo bílé kotě a bylo u mě do té doby až jsem se cítila lépe. Ve skutečnosti jsem se zlepšila natolik, že mě po pár dnech probudili z umělého spánku. Všichni lékaři to považovali za zázrak.
Po propuštění z nemocnice přetrvávají jisté komplikace, ale i ty se pomalu lepší. (covid jsem dostala 19.října, od 1.prosince jsem doma z nemocnice, ale stále jsem v pracovní nechopnosti)
Věřím tomu, že se musí každý rozhodnout sám o tom, co chce, ale taky musí mít vnímavé blízké, kteří to nevzdají a nechají se vést intuicí a pak je prosba vyslyšena a nabídnuta cesta k uzdravení v tomto případě naleznutím výborného léčitele, kterému bych toutou cestou chtěla mockrát poděkovat. Patří Vám velké díky.

Ing. Vladimír Cvrk

Tento systém jsem poprvé použil v únoru 1995 v slovenských lázních Dudince, kdy jsem byl požádaný, abych pomohl 29-ti leté ženě Martě V., která ležela s diagnózou nádoru na mozku na jednotce intenzivní péče v nemocnici v Banské Bystrici vzdálené asi 80 km. Přímý kontakt možný nebyl, takže jsem požádal rodinu o fotografii. Na základě tohoto snímku jsem provedl diagnostiku a určil nejvhodnější typ stimulačního rezonátoru, který jsem pak energeticky provázal fotografií dané pacientky. Takto jsem zajistil, že energie rezonátoru, která byla sice velmi malá, ale přesto působila nepřetržitě celý den.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Běžný termín

pana Vladimíra znám asi deset roků. Dovede dobře naslouchat a ještě lépe poradit s následnou léčbou. Jeho úspěšnost vždy byla pro zdraví rodiny prospěšná až ideální. Vřele doporučuji jeho služby. Nemám co více dodat, musí se poznat .


Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji Petře za kladné hodnocení.


V
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Pana ing. Cvrka jsem našla na internetu v době, kdy jsem byla skoro před kolapsem z důvodu zdravotních potíží a totálního vyčerpání. Již po pár dnech jsem začala lépe spát, po dvou týdnech od zahájení léčby na dálku jsem se cítila mnohem lépe, kolapsový stav pominul a velmi se zmírnily moje mnohaleté bolesti a potíže. Dnes po necelých třech měsících se můj zdravotní stav o hodně zlepšil, i když je to běh na dlouhou trať a jeho pomoc budu potřebovat ještě dlouho, a to z důvodu, že co jsem přehlížela a neřešila mnoho let, není možné napravit během pár dnů. Děkuji mu za jeho vstřícnost, pomoc, skvělou komunikaci a jeho okamžitou reakci na jakýkoliv můj podnět a prosbu, a dále také za nabídku pro mě prospěšných produktů. Pokud to bude možné, zůstanu jeho klientem co nejdéle. DĚKUJI a přeji mu hodně zdraví a spokojených a vyléčených klientů. Věra J.

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji paní Věro za vaši důvěru a trpělivost. Někdy se stává,že výsledky se projeví až po delším čase,protože každý člověk je originál a každý je jinak citlivý a jinak dlouho se potýkal s problémy.


H
Ověřeny pacient
Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Bioterapie+ biodignostika+ relaxace v pyramidě

Dobrý den v minulosti jsem dělal u pana Inženýra Cvrka kurz Asýrské léčitelství.Důvod byl ten že jsem že mi kamarád doporučil udělat si léčitelský kurz.
A taky se mi líbila možnost jak být více prospěspěný..
Asi po pár dnech když už jsem měl léčitelský kurz od pana Vladimíra hotový,se mi ozvala kamarádka že má bolaví kotník ze squashe.
Požádala mě, abych jí na to zkusil použít Asyrské léčitelství,které mě naučil pan Vladimír.
Po aplikování mojí energie z rukou kterou jsem použil na bolavé místo,se kamarádce Lence nadruhý den kotník zlepšil a byla spokojená....
Tímto chci poděkovat za léčitelský kurz,který jsem se mohl u pana Vladimira naučit....
A kamarádce tímto pomoct,ještě jednou děkuji
Honza L

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji Honzo za kladné hodnocení.Technika Asyrských bezkontaktních masáží je stará nejméně 3000 let a jen tím,že je účinná ze zachovala až do dnes.Jsem rád že ji používáš a třeba za čas ji budeš sám předávat dál.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Ekzém mojí dcery

S návštěvou u pana Cvrka jsem velice spokojená, dceři se po velmi krátké době podařilo dostat pod kontrolu rozsáhlý ekzém, který zasahoval celé tělo. V danou chvíli nedokázali ani lékaři pomoci. Nyní nám stačí dodržovat lékařem doporučená dietní opatření a kůži promazávat. Za pomoc velmi děkuji. :-)

Ing. Vladimír Cvrk

U kožních problémů je to vždy problém vnitřní,většinou meridián slinivka+slezina+žaludek.U mladých lidí většinou stačí změnit stravu a energeticky doplnit celý systém meridiánů.Dcera určitě v budoucnu splní své sny a bude známou herečkou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

60 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
mého přítele trápí pálení v močové trubici a obcasne pálení konečníku. Nejintenzivneji prý po sexu. Byl také delší dobu pod velkým tlakem kvůli práci a měl nedostatek spánku a pohybu, což nejspíš způsobilo i problém s erekci, nespavost, bolest svalů, únavu a někdy trochu zmatenost. Podle příznaků se domnívám, že došlo k přemnožení kvasinek v těle. Nasadil protikvasinkovou dietu, kyselinu, kaprylivou, laktobacily, cesnek, dostatečný spánek a odpočinek a problémy zmizely až tedy na to pálení, které už se mu vrací jen po sexu. Mě občas trápí vaginální mykoza, i když nyní zrovna ne. Je možné že bych v sobě měla kvasinky bez příznaků a přenesla to na partnera? Může to pálení být od toho?
A pokud ano, může se přenosem při sexu dostat kvasinka do celého těla a způsobit takovou paseku nebo se v těle pomnozi sama díky velkému stresu a nevyspáni? Pátram po příčině...

Je pravděpodobné,že problém je na vaší straně.Doporučuji vám začít používat Hygienické dámské tampony Guifei Bao Fohow (FY 001).
Objednat se dají zde na našich stránkách fohow.cz

Ing. Vladimír Cvrk

delší dobu trpím bolestmi zad,myslela jsem,že jsou to kyčle,ale prakt.lékař to nazval srdcem v oblasti bederní páteře.děkuji

Toto se pokusím řešit v mé poradně v Brně. Pokud máte vážný tájem objednejte se prostřednictvím mého webu.

Ing. Vladimír Cvrk

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

V alternativní medicíně pracuji od roku 1988 - nejprve jsem měl své centrum Alterna v Trenčíně ( v letech 1990 -1997),Od roku 2005 žiji a prac...

Více

Léčené nemoci

 • Bolesti břicha
 • Zažívací potíže
 • Syndrom vyhoření
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • X

Specializace

 • čínská medicína

Stáže

 • X

Fotografie


Znalost jazyků

Angličtina

Ocenění

 • X

Účty sociálních médií


Publikace a články

Publikace (1)