Hotovost

Dálkové vysílání léčivé energie • od 500 kč +4 Více

Relaxace / Meditace v pyramidě • od 200 kč

Působení magnetem ID CUBE • od 100 kč

Běžný termín

V alternativní medicíně pracuji od roku 1988 - nejprve jsem měl své centrum Alterna v Trenčíně ( v letech 1990 -1997),Od roku 2005 žiji a prac...

• Bolesti břicha
  • Zažívací potíže
  • Syndrom vyhoření

Ukončené školy

• čínská medicína

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 500 kč

od 250 kč

od 500 kč

od 150 kč

od 100 kč

od 200 kč

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Bioterapie+ biodignostika+ relaxace v pyramidě

Příjemná návštěva u léčitele, účinky zatím nemohu posoudit (teprve jsem začala brát doporučované bylinky), ale odcházela jsem odpočinutá a vzdělaná a momentálně se cítím lépe. Určitě se do pyramidky ještě vrátím. Děkuji.

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji za hezkou recenzi . Právě pobyt v pyramidě s relaxační hudbou dokáže "dobít baterky" prakticky u všech klientů.

Návštěva u pana Cvrka byla velice příjemná a přínosná. Poradil mi ohledně mého zdravotního problému který se týká sítnic a šedého zákalu. Byla to moje první návštěva a byla jsem maximálně spokojená a určitě to nebyla moje poslední, ráda opět pana Cvrka navštívím a doporučuji všem těm kteří chtějí pomoci a jsou za tuto cestu vděční a s pokorou přijímají.

Ing. Vladimír Cvrk

Tyto problěmy .které se týkají očí,se snažím kontaktovat s klienty kteří už mají zkušenosti s použitím speciálních tekutých elixírů jednak vnitřně a jednak přímo do oka..Snad i zde bude časem úspěch?

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Působení magnetem ID CUBE

Cítil jsem jak magnet ID CUBE dokáže perfektně harmonizovat bio pole.Také doporučuji fyzio masáže, které mi pomohly vyčistit lymfu a ulavili od bolesti pohybového aparátu.

Ing. Vladimír Cvrk

Tyto magnety jsou ze slitiny samaria a kobaltu a patent na ně má bratislavská firma mého dávného klienta Ing.arch,Jozefa Červenka, Řekl bych že tento výrobek přeskočil náš technologický pokrok aspoň o 100 let.

Objednala jsem se na 23.3.2022 k Ing.Cvrkovi a udělala jsem moc dobře. Mám delší dobu problém s pásovým oparem, který se mi již 5x objevil, rovněž s mojí imunitou to není žádná sláva. Dostala jsem od své lékařky spoustu injekcí, léků atd., nepomáhalo mi to. V ordinaci u p.Ing.Cvrka nejdříve při vyšetření ve stoje jsem cítila chvílemi teplo, až na omdlení, ale za chvilku zase dobré. Před očima jsem měla krásné barvy fialovou, sv.modrou, růžovou, sv.zelenou bylo to velice zvláštní. Po ulehnutí do pyramidy jsem měla černo před zavřenýma očima a objevili se mi všichni, kdo mi zemřeli, manžel, jeho rodiče, moje rodiče, babička od mamky a babička s dědou od taťky, ale ještě i tety s manželi a synové jedné z nich. Řekli jsme si, že už konečně musíme přestřihnout tu pomyslnou pupeční šňůru a já je nechám všechny v klidu odejít a vzájemně si odpustíme to, čím jsme si v životě ublížili. Najednou se objevila díra ve skále, po vodě připlula dlouhá loď, kam všichni nastoupili a zahalená postava je odvážela do té skály. Viděla jsem ty obličeje tak zřetelně, jací všichni byli, na rozloučenou jsme si zamávali. Spatřila jsem i v mlze postavu svého syna s rodinou, který se mnou již 4 roky nemluví a řekla jsem mu, že se na něj nezlobím a odpouštím mu. V mlze jsem viděla i matku mého partnera s dcerou a jejím manželem, rovněž i jim jsem řekla, že jim odpouštím, my se totiž nestýkáme, mého partnera vyřadili z rodiny, ani vlastně nevíme proč. Najednou se objevily opět ty krásné barvy-růžová, fialová, zelená, modrá. V tom mne začalo hrozně bolet levé rameno, do kterého jsem se již dříve uhodila. Bolest byla ukrutná, chtěla jsem zavolat pana Cvrka, ale nešlo to, oči ani pusu jsem nemohla otevřít. Po chvíli bolest pominula a já se cítila výborně. Poté mi dal Ing.Cvrk vybrat léky s různými názvy, který mi bude sympatický. Vybrala jsem si a byl to ten správný. Mohu p.Ing.Cvrka jen pochválit a poklonit se. Bylo to úžasné, jsem konečně zase, jak říká můj partner, rozesmáté sluníčko. Jsem veselá, šťastná. Moc Vám z celého srdce pane Cvrku děkuji, že jste mne vrátil zpět do života, který miluji a jsem ráda na světe, díky, díky, díky.

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji paní Aleno za krásný a poutavý popis vašeho zážitku v pyramidě. Pyramida je prostor,který zřejmě proniká do vyšších dimenzí bytí a proto se čas od času některým mým klientům,objeví tyto symboly a vize bytí života po pozemském životě. Spolu s energií pyramidy je tu hlavním impulzem pro tento podivuhodný zážitek také předcházející energoinformační terapie,jejíž součástí je spojení s Nejvyšším Zdrojem Multivesmíru...

Pan Cvrk je moudrý člověk. Člověk zažije při návštěvě zajímavé a až neuvěřitelné pocity. Návštěva mě nebyla pozitivní energií. Nicméně mé problémy se úplně nevyřešily, ale zde si už musím pomoci sám nasloucháním svému tělu.

Ing. Vladimír Cvrk

Všechno okolo nás je energie,i my sami jsme energetické bytosti. A žijeme v oceáně energií různé intenzity a frekvence. Většina lidí potřebuje energetický restart a právě o to se snažím.

Umístění: jiné místo Jiný

Pana Cvrka mohu jen doporučit. Léčil mě na dálku díky mojí sestře když jsem byl v umělém spánku. Měl jsem těžkou intoxikaci a můj stav byl hrozný. Buď smrt nebo vigilní koma do konce života. Sestra neztratila naději a zavolala panu Cvrkovi, ...který mě začal léčit na dálku. Stav se začal zlepšovat,... Doktoři nechápali, jak jsem mohl probrat z kómatu... Po dalším měsíci jsem začal chodit, mluvit... Za 4mesice skoro bez následků. Doktoři sami řekli, že toto ještě nezažili.
Na to není co dodat..... Věřím, že jste mi opravdu pomohl a zachránil mě.
Jsem Vám moc vděčný, jako celá moje rodina.
Děkuji děkuji děkuji.

Ing. Vladimír Cvrk

Petře,váš příklad potvrzuje to,že jsme všichni součástí vícerozměrného vesmíru. Protože kdyby tomu tak nebylo,léčení na dálku by nemohlo fungovat. Váš život od tohoto bodu obratu bude jiný než před tím. Přeju vám,abyste po celý další svůj život naplno vnímal aspekty Nejvyšší Síly Vesmíru: Lásku a Moudrost,Pravdu a Dobro,Víru a Pozitivní skutky.

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Dálkové vysílání léčivé energie

Pan Cvrk nám moc pomohl, napřed mě a pak i mé vnučce. Od narození měla oslabenou imunitu, ve dvou měsících byla v nemocnici s velkým průjmem a pak se zápalem plic, hodně jsem se o ní bála. Pan Cvrk vnučku začal léčit na dálku už v nemocnici a pokračoval v léčení na dálku dva měsíce. Vnučka se obdivuhodně brzo uzdravila, krásně přibírá na váze a její imunita se hodně zlepšila. Jsem panu Cvrkovi moc vděčná, vím že bez jeho léčení by vše trvalo o hodně déle a možná se zdravotními následky. Je moc milý, empatický a všem podle jeho možností pomůže. Děkuji

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji paní Heleno, za milé hodnocení. Léčení na dálku je vysvětlitelné a pochopitelné jen tehdy, jestliže připustíme,že naše 4 rozměrná dimenze (tj.výška,šířka,délka a čas) může,musí a je součástí vyšších dimenzí,které zatím nejsme schopní,ani pochopit ,ani definovat.

Pan Cvrk je ochotný člověk s dlouholetými zkušenostmi a v praxi je to také znát. Byla jsem u něj kvůli chronické kopřivce kterou jsem si vypěstovala díky dálkovému studiu na vysoké škole. Doktoři jen zjistili že nemám žádné alergie, dostala jsem na potlačování kopřivky Dasseltu. Po dvou návštěvách u pana Cvrka došlo k obrovské změně a kopřivka ustoupila. Třetí návštěva už jen sloužila k ,,doladění". Ještě jednou moc děkuji.

Ing. Vladimír Cvrk

Kožní problémy jsou vždy problémem nedostatečné funkce slinivky. U dětí někdy stačí jen jeden "restart",u mladých lidí dvě návštěvy.

Pan Vladimir Cvrk mi pomohl z nejhorsiho.
Dela,co umi a pomaha to.
Jsem mu moc vdecna.
Nebot jsme hmota i energie.
A prave mit vyrovnane energie je alfa a omega vseho.
Dekuji
Lenka Dvorackova

Ing. Vladimír Cvrk

Všechno okolo nás je energie.I my jsme energetické bytosti.A žijeme v oceánu různých energií. Některé jsou velmi silné a jsou současnými metodami měřitelné:energie slunce,vzduchu,voda,potravin.Jiné jsou jemné a neměřitelné:energie dotyku,hudby,zvuku,pyramidy....

Umístění: jiné místo Jiný

Pana Cvrka oslovila s prosbou o léčení na dálku moje žena v době, kdy jsem byl v kritickém stavu v umělém spánku na plicní ventilaci s covidovým zápalem plic. Pan Cvrk ihned působení zahájil. První zhruba týden byl stav stále stejný, ale již za další týden se začaly hodnoty výrazně zlepšovat a během dalšího týdne jsem mohl být od plicní ventilace úplně odpojen. Sami lékaři byli překvapeni tím, jak se plíce rychle regenerují. Původně očekávali, že budu muset být na ventilaci napojen mnohem delší dobu a odpojování bude muset být postupné, v řádu minimálně týdnů. Věřím tomu, že energie pana Cvrka výrazně přispěla k pozitivnímu obratu v mém těžkém stavu a k urychlení regenerace poškozených plic. Doufám, že i nadále bude moje uzdravování probíhat dobře a že se brzo zapojím do normálního, aktivního života. Za pomoc pana Cvrka moc děkuji!

Ing. Vladimír Cvrk

Druhý den mi teta dotyčné klientky nadšeně zvěstovala: “Stal sa zázrak! Marta prehovorila!“ Dozvěděl jsem se, že přibližně v okamžiku, kdy jsem aktivoval tuto novou terapii, nad lůžkem Marty probíhalo lékařské konzilium. K překvapení všech přítomných lékařů, se Marta bez pomoci posadila a řekla jedno slovo: “Ano.“ Opakované provedení počítačové tomografie na hlavě ukázalo zvláštní a nepochopitelnou věc: základní tělo nádoru zmizelo, zůstaly jen okrajové ramena. Od té doby jsem použil tuto metodu již mnohokrát, prozatím výhradně a pouze jen pro své klienty. Myslím, že teď nadešel čas, s množícími se žádostmi o léčení na dálku, metodu poskytnout i širší veřejnosti, přes internet.

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
mého přítele trápí pálení v močové trubici a obcasne pálení konečníku. Nejintenzivneji prý po sexu. Byl také delší dobu pod velkým tlakem kvůli práci a měl nedostatek spánku a pohybu, což nejspíš způsobilo i problém s erekci, nespavost, bolest svalů, únavu a někdy trochu zmatenost. Podle příznaků se domnívám, že došlo k přemnožení kvasinek v těle. Nasadil protikvasinkovou dietu, kyselinu, kaprylivou, laktobacily, cesnek, dostatečný spánek a odpočinek a problémy zmizely až tedy na to pálení, které už se mu vrací jen po sexu. Mě občas trápí vaginální mykoza, i když nyní zrovna ne. Je možné že bych v sobě měla kvasinky bez příznaků a přenesla to na partnera? Může to pálení být od toho?
A pokud ano, může se přenosem při sexu dostat kvasinka do celého těla a způsobit takovou paseku nebo se v těle pomnozi sama díky velkému stresu a nevyspáni? Pátram po příčině...

Je pravděpodobné,že problém je na vaší straně.Doporučuji vám začít používat Hygienické dámské tampony Guifei Bao Fohow (FY 001).
Objednat se dají zde na našich stránkách fohow.cz

Ing. Vladimír Cvrk

delší dobu trpím bolestmi zad,myslela jsem,že jsou to kyčle,ale prakt.lékař to nazval srdcem v oblasti bederní páteře.děkuji

Toto se pokusím řešit v mé poradně v Brně. Pokud máte vážný tájem objednejte se prostřednictvím mého webu.

• Bolesti břicha
  • Zažívací potíže