Špitálka 16, Brno
Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net (mapa)

Hotovost

Ukončené školy

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Únava , stres, bolesti v celém těle

U pana inženýra Cvrka jsem byla před dvěma dny, už ten samý den večer jsem se cítila lépe a vracela se mi energie. Bolesti, se kterými si nevěděli rady ani lékaři půl roku, pomalu mizí. Energie se vrací a únava ustoupila už dnes, druhý den po návštěvě. Mohu jen doporučit návštěvu u tohoto léčitele. Jsem rozhodnutá návštěvu zopakovat a zakoupit si také bylinné přípravky, které mi pan inženýr doporučil.

Před měsícem jsem byla u pana Cvrka s velkými bolestmi kolene,léky mi už nezabíraly,tak jsem se rozhodla,ze ještě zkusîm nějakého léčitele.Našla jsem na internetu p.Cvrka a po jeho navštěvě kdy na mě působil a byla v pyramidě mi bylo stejně,ale po 3 dnech bolest ustupovala a přestala. Jsem moc ráda, že můžu zase v noci klidně spát.Panu Cvrkovi proto moc děkuji.

Ing. Vladimír Cvrk

Paní Hadašová,děkuji za kladné hodnocení.Někdy opravdu stačí jedna návštěva.Jindy hlavně u starších klientů je potřeba návštěv více.

ja dobrý a na nic si nehraje co ví to ví a mnoho toho umí.Umí naslouchat ja lektorům , ale hlaně klientům

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji za kladné hodnocení.

Máme s tímto léčitelem zkušenost jíž před 20 lety - velmi pomohl našemu dědečkovi (67 let), který v té době ležel v nemocnici po vyšetření při narkóze zcela nemohoucí. Po vysílání dálkové energie vstal z postele, postupně začal chodit a v brzké době byl propušten do domácího ošetřování. Lékaři v nemocnici nechtěli věřit vlastním očím - když přišli na vizitu k pacientovi, který dříve nereagoval na žádné podněty - našli ho, jak sedí u stolku a luští křížovku!

Pana Ing. Cvrka jsem oslovila před půl rokem, jelikož jsem prošla během uplynulých čtyř let mnoho lékařů, léčitelů i bylinkářů, kteří se mi snažili pomoci s mým špatným zdravotním stavem (neustálý chlad po celém těle a bolesti páteře), nikdo mi však nedokázal pomoci. Po půlročním léčení na dálku pana Cvrka se můj zdravotní stav začal zlepšovat, mám více energie, bolesti páteře ustupují a začíná se mi prohřívat tělo a také jsem více svěží. Pan Cvrk mi také pomohl jeho radami a zkušenostmi s elixírem Phoenix, bioenergetickými vložkami Piokal a také s náplastmi Powerstrips. Pane Cvrku, velmi Vám děkuji a budu i nadále vděčná za Vaše posílání energie na dálku. Všem, kteří už neví kudy kam, pana Cvrka velmi doporučuji, Svobodová.

Ing. Vladimír Cvrk

Paní Svobodová,děkuji za vaše kladné hodnocení.Zvláštní možná bude pro hodně lidí to,že se vlastně osobně vůbec nepoznáme,jen si píšeme přes e-mail nebo sms.Tady je vidět obrovský potenciál a možnosti v budoucnosti,že se dá pozitivně ovlivnit zdravotní stav i na dálku.Ze strany klienta to chce důvěru,že náprava zdravotních problémů může trvat i delší čas a také to,že bude objednávat všechny doporučené pomůcky a přípravky.(www.fohow-produkty.cz,www.piokal.cz,www.leceninadalku.cz)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přestože moje spolupráce s panem inženýrem Cvrkem je teprve na začátku, jeho působení zatím hodnotím velmi kladně. Příliv energie jsem cítil velmi silně již při diagnostice (byť jeho metoda může některým připadat úsměvná). Pozitivní pocity jsem měl rovněž při bioterapii a relaxaci v pyramidě. Doporučil mi také detoxikační náplasti a přípravky tradiční čínské medicíny, které jsem na zkoušku zakoupil. Je na klientovi, pro co se rozhodne, nic mi nevnucoval.

O léčebných schopnostech pana inženýra Cvrka nepochybuji, nicméně je mi jasné, že ani u něj se zázraky nedějí na počkání a nemožné do tří dnů. Pro výrazné a trvalé zlepšení zdravotního stavu počítám s opakovanými navštěvami, dlouhodobým užíváním léčebným přípravků a úpravou životního stylu.

Ing. Vladimír Cvrk

Pane Martine,jen vyjímečně je někdo tak citlivý,že cítí moje mentální dotyky na své vnitřní orgány! Od roku 1991 ,kdy jsem začal s touto diagnostikou,jsem měl odhadem kolem 6000 klientů,a tohoto množství jste teprve třetí,který tuto jemnou diagnostiku cítil.To je jestli dobře počítám půl promile!!!Velmi vzácná citlivost!

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jde o klasického léčitele s náplastmi na detoxikaci, ještě jsem neviděla diagnostiku s kovovým smotávacím metrem, fakticky sám synovi nic nediagnostikoval...úsměvné, všechno, jen ne lékař....možná je přesvědčen o svých schopnostech, těžko říci, synovi samozřejmě nepomohl...

Ing. Vladimír Cvrk

Paní Hanáková,děkuji vám za váš názor,kterým jste "napravila"moje - až doposud - 100%ní kladné hodnocení.Já pracuji v alternativní medicíně od roku 1990 a je mi jasné,že absolutní spokojenost všech mých klientů s mojí prací nejde nikdy dosáhnout.Tak se alespoň snažím ze všech mých slabých sil dosáhnout alespoň na 99%. Tím chci říct,že každému klientovi se věnuju stejně intenzivně jako vašemu synkovi.To že jste po 3 dnech nezaznamenala výrazné zlepšení,ještě nemusí nic znamenat,někdy se účinek dostaví i později.Navíc jeho problémy jsou trochu vážnější a proto jsem volil první fázi očistu jeho organizmu nejjednodušší metodou pro dítě,tj.detoxikačními náplastmi.Druhá fáze (kterou předpokládám už asi u mne neabsolvujete) by představovala doplnění takto vyčistěného organizmu pomocí přípravků tradiční čínské medicíny.Takže při troše vaší trpělivosti by možná za měsíc váš názor na mou práci byl třeba jiný.

pána ing.Cvrka som navštívila 2x po onkologickom ochorení,na naliehanie priateľky,ešte keď pôsobil v Trenčíne.Hneď pri prvej návšteve som mu oznámila ,že takémuto liečeniu neverím. Nemusela som, aj tak pomohlo. Od vtedy je 20 rokov. Neďakujem ,vraj sa nemá za liek ďakovať....

Ing. Vladimír Cvrk

Paní Kováčiková,vy jste mě opravdu překvapila! Z doby mých začátků v letech 1990-1997 se mi přihlásilo díky internetu 5 mých někdejších klientů! A vy jste 6. a první,co mi svůj názor napsala na tento web.Děkuji moc za názor,na Trenčín vzpomínám rád a v dobrém,byly to moje začátky...
Přeji vám hodně zdraví a pokud budete mít cestu do Brna,přijdťe se podívat do nové "Alterny"(název jsem dal jiný,ale systém a postup zůstal v podstatě stejný jako v Trenčíne).Jsme velice blízko hlavního nádraží v Brně,tak to určitě najdete.Zdraví Vladimír Cvrk.

Děkuji za pomoc, pane Cvrk, po dlouhé době chřipka, jakási silná, možná to bylo i celkovým přetažením a vyčerpáním. Po týdnu intenzívního pocení mi klesly horečky, na průdůškách zůstával kašel, tak klasika atb, bez účinku, za panem Cvrkem jsem přišel už úplně bez energie. Taky pomáhám lidem, ale v tu chvíli byla i má samoléčící schopnost na nule. Během jediného energetického léčení mi ji pan Cvrk nahodil zpátky. Odcházel jsem bez příznaků a s vědomím, že teď už si s tím poradím. A taky s Fohow v kapse. U toho jsem účinek nepozoroval, i když jsem spotřeboval během týdne všechny 4 lahvičky, ale ...tím, že už dlouho taky pracuji s energiemi, hned tak něco z hmoty na mě nezabere. Ani neuškodí, ani nepomůže. Ale energetické léčení pana Cvrka hodnotím jako vskutku blahodárné! Děkuji :-) Petr Pěta

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji pane Petře za kladné hodnocení.Kapsule léčivé houby Ganoderma lucidum jsou výborné při léčení poruch paměti (počáteční stavy Alzheimerovy nemoci)nebo při potřebě zvýšené psychické soustředěnosti(šoféři dálkových kamionů,studenti před zkouškama).Podrobnosti zde:http://fohow-produkty.cz/kapsle-lingzhi-phoenix/

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chcela by som veľmi pekne poďakovať za pomoc, ktorej sa mi dostalo. Vďaka výberu vhodnej kombinácie: ošetrenie, pyramída, hygienické tampóny a detoxikačné náplaste som po 3 mesiacoch veľmi ťažkého priebehu menštruácie mala priebeh slušný. Verím, že vďaka pokračovaniu v liečbe tieto ťažkosti úplne vymiznú. Mám stanovený plán a verím, že sa bude postupne plniť :-). Janka

Ing. Vladimír Cvrk

Nejprodávanějším produktem za rok 2014 jsou právě Hygienické vaginální tampóny Guifei Bao společnosti Fohow. http://fohow-produkty.cz/hygienicke-damske-tampony/
Vlastní zkušenosti s nimi popsala a vyfotografovala naše klientka ze Slovenska:

Přístrojová masáž páteře chi masáž

od 150 kč

od 150 kč

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net

Detoxikace podle mary staggs detox

od 250 kč

od 100 kč

Běžný termín

Cena není uvedená

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net

Bioterapie+ biodignostika+ relaxace v pyramidě

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji za kladné hodnocení.

G

Vlastní zkušenosti s nimi popsala a vyfotografovala naše klientka ze Slovenska:

48 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,trpím dost často na opary,dělají se velké a nic moc na ně nepomáhá,muže to být i příčina toho že nemohu otěhotnět?Jedno dítě mám (chlapec 4 roky) a jedno těhotenství se nepovedlo (přestalo tlouct srdíčko)děkuji za odpověd.

Souhlasím s p. kolegyní s očistou organizmu.Já mám velmi dobré zkušenosti s přípravkem firmy Fohow "vaginální tampony Gui Fei Bao FY 001"

Ing. Vladimír Cvrk

• Dobry den muj pritel 58 let ma problem se stoporeni a kdyz uz pouzije viagru sice se mu stopori ale nedosahne vyvrcholeni neudela se.Rika ze prostata to neni ze nema problem s mocenim .Mysli ze ma malo testosteronu.K lekari v zadnen pripade nechce.Co by jste doporucil na ten testosteron.?Nebo kde muze byt problem kdyz to ma tak jak ti ma?Dekuji

Souhlasím s p.kolegou,že se jedná o problém meridiánu srdce+tenké střevo a s tím související meridián perikard + trojitý ohřívač. V těchto případech se mi velmi osvědčil přípravek firmy Fohow s kordycepsem čínským .Má název: "Elixír Fénix F 001"

• zažívací potíže
  • syndrom vyhoření