Špitálka 16, Brno
Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net (mapa)

Hotovost
776 34.....

Bioterapie+ biodignostika+ relaxace v pyramidě • od 500 kč

Relaxace / Meditace v pyramidě • od 200 kč

Dálkové vysílání léčivé energie • od 500 kč +4 Více

Detoxikace podle Mary Staggs Detox • od 250 kč

Přístrojová masáž páteře Chi masáž • od 150 kč

Působení magnetem ID CUBE • od 100 kč

V alternativní medicíně pracuji od roku 1988 - nejprve jsem měl své centrum Alterna v Trenčíně ( v letech 1990 -1997),Od roku 2005 žiji a prac...

• bolesti břicha
  • zažívací potíže
  • syndrom vyhoření

Ukončené školy

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: jiné místo

Kontakt na pána Cvrka som našla na internete. Mala som niekoľkoročné zdravotné problémy s trávením, čoraz častejšie bolesti hlavy, celková únava. Absolvovala som veľa lekárskych vyšetrení avšak nič nepomáhalo. Už po niekoľkých dňoch liečenia na ďiaľku som sa cítila dobre a bolo to čoraz lepšie. Som šťastná, že som do toho išla a určite túto metódu ešte využijem. Iveta V.

Ing. Vladimír Cvrk

Léčení na dálku je metoda,kterou jsem si ověřoval od roku 1995.Pravděpodobný teoretický princip,kterým je toto umožněné,je ten,že žijeme ve více rozměrném prostoru (multidimenzionálním). My všichni na této planetě žijeme ve 4 rozměrném prostoru (výška,šířka,délka a čas). Více rozměrná představa života je pro nás velmi obtížná.Ale přesto musí existovat,jinak by toto léčení,co popisuje paní Iveta na hoře nemohlo existovat.

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Únava , stres, bolesti v celém těle

U pana inženýra Cvrka jsem byla před dvěma dny, už ten samý den večer jsem se cítila lépe a vracela se mi energie. Bolesti, se kterými si nevěděli rady ani lékaři půl roku, pomalu mizí. Energie se vrací a únava ustoupila už dnes, druhý den po návštěvě. Mohu jen doporučit návštěvu u tohoto léčitele. Jsem rozhodnutá návštěvu zopakovat a zakoupit si také bylinné přípravky, které mi pan inženýr doporučil.

Ing. Vladimír Cvrk

Součástí terapie je i 45 minut relaxace v dřevěné pyramidě potažené z každé strany jednou čakrovou barvou. Spolu s léčivou hudbou toto vše přispívá k tomu,že tělo klienta si dodanou energii rozdělí,tam,kde je to nejpotřebnější.

Před měsícem jsem byla u pana Cvrka s velkými bolestmi kolene,léky mi už nezabíraly,tak jsem se rozhodla,ze ještě zkusîm nějakého léčitele.Našla jsem na internetu p.Cvrka a po jeho navštěvě kdy na mě působil a byla v pyramidě mi bylo stejně,ale po 3 dnech bolest ustupovala a přestala. Jsem moc ráda, že můžu zase v noci klidně spát.Panu Cvrkovi proto moc děkuji.

Ing. Vladimír Cvrk

Paní Hadašová,děkuji za kladné hodnocení.Někdy opravdu stačí jedna návštěva.Jindy hlavně u starších klientů je potřeba návštěv více.

ja dobrý a na nic si nehraje co ví to ví a mnoho toho umí.Umí naslouchat ja lektorům , ale hlaně klientům

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji za kladné hodnocení.

Máme s tímto léčitelem zkušenost jíž před 20 lety - velmi pomohl našemu dědečkovi (67 let), který v té době ležel v nemocnici po vyšetření při narkóze zcela nemohoucí. Po vysílání dálkové energie vstal z postele, postupně začal chodit a v brzké době byl propušten do domácího ošetřování. Lékaři v nemocnici nechtěli věřit vlastním očím - když přišli na vizitu k pacientovi, který dříve nereagoval na žádné podněty - našli ho, jak sedí u stolku a luští křížovku!

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji Lucie,na to si vzpomínám,byly to začátky oveřování této nové metody.

Pana Ing. Cvrka jsem oslovila před půl rokem, jelikož jsem prošla během uplynulých čtyř let mnoho lékařů, léčitelů i bylinkářů, kteří se mi snažili pomoci s mým špatným zdravotním stavem (neustálý chlad po celém těle a bolesti páteře), nikdo mi však nedokázal pomoci. Po půlročním léčení na dálku pana Cvrka se můj zdravotní stav začal zlepšovat, mám více energie, bolesti páteře ustupují a začíná se mi prohřívat tělo a také jsem více svěží. Pan Cvrk mi také pomohl jeho radami a zkušenostmi s elixírem Phoenix, bioenergetickými vložkami Piokal a také s náplastmi Powerstrips. Pane Cvrku, velmi Vám děkuji a budu i nadále vděčná za Vaše posílání energie na dálku. Všem, kteří už neví kudy kam, pana Cvrka velmi doporučuji, Svobodová.

Ing. Vladimír Cvrk

Paní Svobodová,děkuji za vaše kladné hodnocení.Zvláštní možná bude pro hodně lidí to,že se vlastně osobně vůbec nepoznáme,jen si píšeme přes e-mail nebo sms.Tady je vidět obrovský potenciál a možnosti v budoucnosti,že se dá pozitivně ovlivnit zdravotní stav i na dálku.Ze strany klienta to chce důvěru,že náprava zdravotních problémů může trvat i delší čas a také to,že bude objednávat všechny doporučené pomůcky a přípravky.(www.fohow-produkty.cz,www.piokal.cz,www.leceninadalku.cz)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přestože moje spolupráce s panem inženýrem Cvrkem je teprve na začátku, jeho působení zatím hodnotím velmi kladně. Příliv energie jsem cítil velmi silně již při diagnostice (byť jeho metoda může některým připadat úsměvná). Pozitivní pocity jsem měl rovněž při bioterapii a relaxaci v pyramidě. Doporučil mi také detoxikační náplasti a přípravky tradiční čínské medicíny, které jsem na zkoušku zakoupil. Je na klientovi, pro co se rozhodne, nic mi nevnucoval.

O léčebných schopnostech pana inženýra Cvrka nepochybuji, nicméně je mi jasné, že ani u něj se zázraky nedějí na počkání a nemožné do tří dnů. Pro výrazné a trvalé zlepšení zdravotního stavu počítám s opakovanými navštěvami, dlouhodobým užíváním léčebným přípravků a úpravou životního stylu.

Ing. Vladimír Cvrk

Pane Martine,jen vyjímečně je někdo tak citlivý,že cítí moje mentální dotyky na své vnitřní orgány! Od roku 1991 ,kdy jsem začal s touto diagnostikou,jsem měl odhadem kolem 6000 klientů,a tohoto množství jste teprve třetí,který tuto jemnou diagnostiku cítil.To je jestli dobře počítám půl promile!!!Velmi vzácná citlivost!

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jde o klasického léčitele s náplastmi na detoxikaci, ještě jsem neviděla diagnostiku s kovovým smotávacím metrem, fakticky sám synovi nic nediagnostikoval...úsměvné, všechno, jen ne lékař....možná je přesvědčen o svých schopnostech, těžko říci, synovi samozřejmě nepomohl...

Ing. Vladimír Cvrk

Paní Hanáková,děkuji vám za váš názor,kterým jste "napravila"moje - až doposud - 100%ní kladné hodnocení.Já pracuji v alternativní medicíně od roku 1990 a je mi jasné,že absolutní spokojenost všech mých klientů s mojí prací nejde nikdy dosáhnout.Tak se alespoň snažím ze všech mých slabých sil dosáhnout alespoň na 99%. Tím chci říct,že každému klientovi se věnuju stejně intenzivně jako vašemu synkovi.To že jste po 3 dnech nezaznamenala výrazné zlepšení,ještě nemusí nic znamenat,někdy se účinek dostaví i později.Navíc jeho problémy jsou trochu vážnější a proto jsem volil první fázi očistu jeho organizmu nejjednodušší metodou pro dítě,tj.detoxikačními náplastmi.Druhá fáze (kterou předpokládám už asi u mne neabsolvujete) by představovala doplnění takto vyčistěného organizmu pomocí přípravků tradiční čínské medicíny.Takže při troše vaší trpělivosti by možná za měsíc váš názor na mou práci byl třeba jiný.

pána ing.Cvrka som navštívila 2x po onkologickom ochorení,na naliehanie priateľky,ešte keď pôsobil v Trenčíne.Hneď pri prvej návšteve som mu oznámila ,že takémuto liečeniu neverím. Nemusela som, aj tak pomohlo. Od vtedy je 20 rokov. Neďakujem ,vraj sa nemá za liek ďakovať....

Ing. Vladimír Cvrk

Paní Kováčiková,vy jste mě opravdu překvapila! Z doby mých začátků v letech 1990-1997 se mi přihlásilo díky internetu 5 mých někdejších klientů! A vy jste 6. a první,co mi svůj názor napsala na tento web.Děkuji moc za názor,na Trenčín vzpomínám rád a v dobrém,byly to moje začátky...
Přeji vám hodně zdraví a pokud budete mít cestu do Brna,přijdťe se podívat do nové "Alterny"(název jsem dal jiný,ale systém a postup zůstal v podstatě stejný jako v Trenčíne).Jsme velice blízko hlavního nádraží v Brně,tak to určitě najdete.Zdraví Vladimír Cvrk.

Děkuji za pomoc, pane Cvrk, po dlouhé době chřipka, jakási silná, možná to bylo i celkovým přetažením a vyčerpáním. Po týdnu intenzívního pocení mi klesly horečky, na průdůškách zůstával kašel, tak klasika atb, bez účinku, za panem Cvrkem jsem přišel už úplně bez energie. Taky pomáhám lidem, ale v tu chvíli byla i má samoléčící schopnost na nule. Během jediného energetického léčení mi ji pan Cvrk nahodil zpátky. Odcházel jsem bez příznaků a s vědomím, že teď už si s tím poradím. A taky s Fohow v kapse. U toho jsem účinek nepozoroval, i když jsem spotřeboval během týdne všechny 4 lahvičky, ale ...tím, že už dlouho taky pracuji s energiemi, hned tak něco z hmoty na mě nezabere. Ani neuškodí, ani nepomůže. Ale energetické léčení pana Cvrka hodnotím jako vskutku blahodárné! Děkuji :-) Petr Pěta

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji pane Petře za kladné hodnocení.Kapsule léčivé houby Ganoderma lucidum jsou výborné při léčení poruch paměti (počáteční stavy Alzheimerovy nemoci)nebo při potřebě zvýšené psychické soustředěnosti(šoféři dálkových kamionů,studenti před zkouškama).Podrobnosti zde:http://fohow-produkty.cz/kapsle-lingzhi-phoenix/

Bioterapie+ biodignostika+ relaxace v pyramidě

Relaxace / Meditace v pyramidě

Běžný termín

Cena není uvedená

Umístění: jiné místo

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji za kladné hodnocení.

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji Lucie,na to si vzpomínám,byly to začátky oveřování této nové metody.

G

51 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, potřebovala bych radu. Bolí mě hlava a páteř, hlavně na levé straně, z krku do hlavy mi vystřeluje bolest. Chodila jsem na rehabilitaci, bez efektu. Když jsem cvičila cviky, které mě učili, bylo to ještě horší, bylo mi špatně, motala se mi hlava a úplně pumpovala. Pak jsem byla na neurologii, dostávala jsem na zkoušku různé druhy léků, buď bez efektu nebo mě ještě z nich bolel žaludek. Zkoušela jsem i jiné cvičení na páteř a taky to vůbec nepomáhá. Nevím už co mám dělat, když mě ta hlava pořád bolí. Dělali mi i spoustu vyšetření a jediné co mi řekli je, že mám rovnou páteř a že se s tím nic nedá dělat. Za každou radu děkuji.

Pro tyto případy bych vám doporučil speciální přístrojovou masáž Elektromasážním přístrojem Fohow
    Tento přístroj kombinuje výhody klasické dotekové masáže s působením modulovaných elektrických impulzů. Prakticky je to udělané tak,že masér má oblečené speciální rukavice,tělo klienta je ošetřeno speciální masážní emulzí a rukavice jsou připojené na elektropřístroj. Je vyvinutý speciální způsob masáže po meridiánech,výsledkem čeho je hluboké prokrvení a pročistění nejen svalů,šlach a úponů,ale hlavně zprůchodnění energetických drah tzv.meridiánů a tím nastávají pozivní změny i ve vnitřních orgánech,např.srdce,plíce,ledviny,žaludek atd.
    K dnešnímu dni jsou v ČR pouze tři přístroje:Fulnek,Olomouc a Brno. Můžete se k nám objednat přes náš on-line kalendář.

Ing. Vladimír Cvrk

• Dobry den, mam velke problemy s dysfunkci meibomskych zlaz. Zahranicnimi lekari bylo zjisteno odumreni meibomskych zlaz ze 75%.tj. dle lekaru neni nadeje na jejich obnoveni. Pricina neni jasna. Lekari mi nejsou schopni pomoci. Situace je opravdu zavazna. Nemohu pracovat, problemy mi dela i cteni, pobyt venku kvuli vetru, prace na pc a pobyt v klimatizaci nelze. Myslim si, ze situace byla zanedbana lekari, ktere jsem v pocatku navstevovala a tj. doslo k nevratnemu poskozeni meibomskych zlaz. Je mi 28 let. Potize zacaly pres 2 roky. Celkove autoimunita nebyla prokazana. Pouze HL - B 27, antiadrenalinove protilatky, deficit lektinove cesty komplementy. Mam 6 let intoleranci laktozy. Mam suchou kuzi, drive jsem mivala asi 2 roky v zimnim obdobi rudnuti v obliceji pri prechodu z tepla do zimy a suchou vyrazku na licnich kostech. Nyni uz tyto problemy nemam - pouzivam konopny krem. 2 roky jsem mela vyrazku z potu. Mivam solarni exem. Celkove mam od detstvi deprese, antidepresiva jsem brala stridave podle stavu. Nyni je kvuli ocnim problemum podle ocniho lekare brat nemam. Navstivila jsem i nekolik lecitelu a alternativnich "lekaru". Ale nikdo mi nebyl shopen s ocnimi problemy pomoci. Nejim laktozu omezuji cukry a lepek. Budu vdecna za jakoukoli radu. Dekuji!

Existuje přípravek Tradiční čínské mediciny firmy Fohow s názvem "Inovační maska pro okolí očí."
    Hlavně je to určené pro unavené oči,odstraňuje suchost očí a svlažuje víčka,zmenšuje kruhy pod očima. Používá se jako obklad na obě oči 20 -30 minut ,2 -3 x denně.V balení je 10 kusů,jeden stojí 130 Kč. Podrobnosti na mých webových stránkách.

• bolesti břicha
  • zažívací potíže