Špitálka 16, Brno
Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net (mapa)

Hotovost
776 34.....

Bioterapie+ biodignostika+ relaxace v pyramidě • od 500 kč

Běžný termín

Detoxikace podle Mary Staggs Detox • od 250 kč +4 Více

Dálkové vysílání léčivé energie • od 500 kč

Přístrojová masáž páteře Chi masáž • od 150 kč

Působení magnetem ID CUBE • od 100 kč

V alternativní medicíně pracuji od roku 1988 - nejprve jsem měl své centrum Alterna v Trenčíně ( v letech 1990 -1997),Od roku 2005 žiji a prac...

• bolesti břicha
  • zažívací potíže
  • syndrom vyhoření

Ukončené školy

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Bioterapie+ biodignostika+ relaxace v pyramidě

od 500 kč

od 100 kč

Relaxace / Meditace v pyramidě

od 200 kč

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Zdravotní potíže - zažívání

Moje zkušenost je velmi pozitivní. Pan Ing. Cvrk je velmi příjemný člověk, kterému můžete říct cokoli a naslouchá vám. Neměnila bych! Moje zdravotní potíže se díky léčení u pana Ing. Cvrka Zlepšují. Mockrát děkuji. Děláte úžasnou věc ❤️ s pozdravem Vránová

Toto byla má první zkušenost s podobnými metodami a zároveň má první návštěva u léčitele. Takže má částečná počáteční nedůvěra byla oprávněná. Tato nedůvěra se po chvíli rozplynula, protože jsem v Ing. Cvrkovi poznal empatického a moudrého člověka.  A také proto, že jeho metoda souzní s tím, o co jsem se v posledních měsících sám zajímal, co jsem prožíval, co jsem pochopil a čemu věřím.

Po chvíli povídání přišlo k samotné terapii, začátek byl možná pro nezkušeného poněkud zvláštní. Jakmile však začal svou práci rukama kolem těla, tak jsem po chvíli cítil zvláštní pocit uvolnění. Tento pocit se potom v pyramidě za poslechu hudby a tónů ještě prohloubil. Již dříve jsem měl zkušenost s relaxací, od psychologů, za poslechu instruktážní nahrávky, nebo s moderní technikou za pomoci psychowalkmanu. Takže jsem mohl porovnávat.

Tak hlubokou relaxaci jsem ještě nezažil. I to zvláštní, co jsem cítil, viděl a prožíval. Byla to síla.  Pak také moc děkuji za následný rozhovor, který byl již něčím navíc nad rámec terapie. Opravdu jsme si pěkně popovídali a přitom jsme si ve všem rozuměli. Bylo to pro mě také potvrzení, že jsem na správné cestě. Zároveň to bylo také ujištění, že k němu zajdu se svým synem, který má velké problémy s komunikací, žije tak trochu ve svém světě. A s manželkou, která se léčí z těžké nemoci. Co jsem po této terapii získal ?

Asi bych to shrnul  takto - po rocích starostí, problémů, stresů a pádu na pomyslné dno, kdy mi zbyla jenom naděje. Poslední měsíc zase naopak obrat o 180 stupňů, spousta zvláštních náhod, setkání, nápadů, energie. Hledal jsem nastolení určité rovnováhy a klidu, abych mohl dál pracovat na vyřešení všech problémů, které jsou ještě přede mnou. Pan Cvrk mi tuto harmonii a energii dodal, a teď je to jen na mně. Nakonec stručně, dostal jsem víc, než jsem čekal.
Děkuji

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net zdraví

Dal jsem na recenze uživatelů, ale bohužel jsem velmi zklamaný!! Byl jsem u p.Cvrka i s partnerkou a vůbec nic nám neporadil. Proběhla konzultace, proměřil nás rukama, šoupnul do pyramidy, skásl keš a tím to skončilo, naprostý nezájem bez nějakých dobrých a užitečných rad. Někomu třeba poradí, ale já ho Nedoporučuji, i tak přeji p.Cvrkovi ať se mu daří a pevné zdraví.

Umístění: jiné místo

Kontakt na pána Cvrka som našla na internete. Mala som niekoľkoročné zdravotné problémy s trávením, čoraz častejšie bolesti hlavy, celková únava. Absolvovala som veľa lekárskych vyšetrení avšak nič nepomáhalo. Už po niekoľkých dňoch liečenia na ďiaľku som sa cítila dobre a bolo to čoraz lepšie. Som šťastná, že som do toho išla a určite túto metódu ešte využijem. Iveta V.

Ing. Vladimír Cvrk

Léčení na dálku je metoda,kterou jsem si ověřoval od roku 1995.Pravděpodobný teoretický princip,kterým je toto umožněné,je ten,že žijeme ve více rozměrném prostoru (multidimenzionálním). My všichni na této planetě žijeme ve 4 rozměrném prostoru (výška,šířka,délka a čas). Více rozměrná představa života je pro nás velmi obtížná.Ale přesto musí existovat,jinak by toto léčení,co popisuje paní Iveta na hoře nemohlo existovat.

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Únava , stres, bolesti v celém těle

U pana inženýra Cvrka jsem byla před dvěma dny, už ten samý den večer jsem se cítila lépe a vracela se mi energie. Bolesti, se kterými si nevěděli rady ani lékaři půl roku, pomalu mizí. Energie se vrací a únava ustoupila už dnes, druhý den po návštěvě. Mohu jen doporučit návštěvu u tohoto léčitele. Jsem rozhodnutá návštěvu zopakovat a zakoupit si také bylinné přípravky, které mi pan inženýr doporučil.

Ing. Vladimír Cvrk

Součástí terapie je i 45 minut relaxace v dřevěné pyramidě potažené z každé strany jednou čakrovou barvou. Spolu s léčivou hudbou toto vše přispívá k tomu,že tělo klienta si dodanou energii rozdělí,tam,kde je to nejpotřebnější.

Před měsícem jsem byla u pana Cvrka s velkými bolestmi kolene,léky mi už nezabíraly,tak jsem se rozhodla,ze ještě zkusîm nějakého léčitele.Našla jsem na internetu p.Cvrka a po jeho navštěvě kdy na mě působil a byla v pyramidě mi bylo stejně,ale po 3 dnech bolest ustupovala a přestala. Jsem moc ráda, že můžu zase v noci klidně spát.Panu Cvrkovi proto moc děkuji.

Ing. Vladimír Cvrk

Paní Hadašová,děkuji za kladné hodnocení.Někdy opravdu stačí jedna návštěva.Jindy hlavně u starších klientů je potřeba návštěv více.

ja dobrý a na nic si nehraje co ví to ví a mnoho toho umí.Umí naslouchat ja lektorům , ale hlaně klientům

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji za kladné hodnocení.

Máme s tímto léčitelem zkušenost jíž před 20 lety - velmi pomohl našemu dědečkovi (67 let), který v té době ležel v nemocnici po vyšetření při narkóze zcela nemohoucí. Po vysílání dálkové energie vstal z postele, postupně začal chodit a v brzké době byl propušten do domácího ošetřování. Lékaři v nemocnici nechtěli věřit vlastním očím - když přišli na vizitu k pacientovi, který dříve nereagoval na žádné podněty - našli ho, jak sedí u stolku a luští křížovku!

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji Lucie,na to si vzpomínám,byly to začátky oveřování této nové metody.

Pana Ing. Cvrka jsem oslovila před půl rokem, jelikož jsem prošla během uplynulých čtyř let mnoho lékařů, léčitelů i bylinkářů, kteří se mi snažili pomoci s mým špatným zdravotním stavem (neustálý chlad po celém těle a bolesti páteře), nikdo mi však nedokázal pomoci. Po půlročním léčení na dálku pana Cvrka se můj zdravotní stav začal zlepšovat, mám více energie, bolesti páteře ustupují a začíná se mi prohřívat tělo a také jsem více svěží. Pan Cvrk mi také pomohl jeho radami a zkušenostmi s elixírem Phoenix, bioenergetickými vložkami Piokal a také s náplastmi Powerstrips. Pane Cvrku, velmi Vám děkuji a budu i nadále vděčná za Vaše posílání energie na dálku. Všem, kteří už neví kudy kam, pana Cvrka velmi doporučuji, Svobodová.

Ing. Vladimír Cvrk

Paní Svobodová,děkuji za vaše kladné hodnocení.Zvláštní možná bude pro hodně lidí to,že se vlastně osobně vůbec nepoznáme,jen si píšeme přes e-mail nebo sms.Tady je vidět obrovský potenciál a možnosti v budoucnosti,že se dá pozitivně ovlivnit zdravotní stav i na dálku.Ze strany klienta to chce důvěru,že náprava zdravotních problémů může trvat i delší čas a také to,že bude objednávat všechny doporučené pomůcky a přípravky.(www.fohow-produkty.cz,www.piokal.cz,www.leceninadalku.cz)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přestože moje spolupráce s panem inženýrem Cvrkem je teprve na začátku, jeho působení zatím hodnotím velmi kladně. Příliv energie jsem cítil velmi silně již při diagnostice (byť jeho metoda může některým připadat úsměvná). Pozitivní pocity jsem měl rovněž při bioterapii a relaxaci v pyramidě. Doporučil mi také detoxikační náplasti a přípravky tradiční čínské medicíny, které jsem na zkoušku zakoupil. Je na klientovi, pro co se rozhodne, nic mi nevnucoval.

O léčebných schopnostech pana inženýra Cvrka nepochybuji, nicméně je mi jasné, že ani u něj se zázraky nedějí na počkání a nemožné do tří dnů. Pro výrazné a trvalé zlepšení zdravotního stavu počítám s opakovanými navštěvami, dlouhodobým užíváním léčebným přípravků a úpravou životního stylu.

Ing. Vladimír Cvrk

Pane Martine,jen vyjímečně je někdo tak citlivý,že cítí moje mentální dotyky na své vnitřní orgány! Od roku 1991 ,kdy jsem začal s touto diagnostikou,jsem měl odhadem kolem 6000 klientů,a tohoto množství jste teprve třetí,který tuto jemnou diagnostiku cítil.To je jestli dobře počítám půl promile!!!Velmi vzácná citlivost!

52 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, mam velke problemy s dysfunkci meibomskych zlaz. Zahranicnimi lekari bylo zjisteno odumreni meibomskych zlaz ze 75%.tj. dle lekaru neni nadeje na jejich obnoveni. Pricina neni jasna. Lekari mi nejsou schopni pomoci. Situace je opravdu zavazna. Nemohu pracovat, problemy mi dela i cteni, pobyt venku kvuli vetru, prace na pc a pobyt v klimatizaci nelze. Myslim si, ze situace byla zanedbana lekari, ktere jsem v pocatku navstevovala a tj. doslo k nevratnemu poskozeni meibomskych zlaz. Je mi 28 let. Potize zacaly pres 2 roky. Celkove autoimunita nebyla prokazana. Pouze HL - B 27, antiadrenalinove protilatky, deficit lektinove cesty komplementy. Mam 6 let intoleranci laktozy. Mam suchou kuzi, drive jsem mivala asi 2 roky v zimnim obdobi rudnuti v obliceji pri prechodu z tepla do zimy a suchou vyrazku na licnich kostech. Nyni uz tyto problemy nemam - pouzivam konopny krem. 2 roky jsem mela vyrazku z potu. Mivam solarni exem. Celkove mam od detstvi deprese, antidepresiva jsem brala stridave podle stavu. Nyni je kvuli ocnim problemum podle ocniho lekare brat nemam. Navstivila jsem i nekolik lecitelu a alternativnich "lekaru". Ale nikdo mi nebyl shopen s ocnimi problemy pomoci. Nejim laktozu omezuji cukry a lepek. Budu vdecna za jakoukoli radu. Dekuji!

Existuje přípravek Tradiční čínské mediciny firmy Fohow s názvem "Inovační maska pro okolí očí."
    Hlavně je to určené pro unavené oči,odstraňuje suchost očí a svlažuje víčka,zmenšuje kruhy pod očima. Používá se jako obklad na obě oči 20 -30 minut ,2 -3 x denně.V balení je 10 kusů,jeden stojí 130 Kč. Podrobnosti na mých webových stránkách.

Ing. Vladimír Cvrk

• Dobry den, mam hodne tezky syndrom sucheho oka. Navstivila jsem spoustu specialistu i v zahranici nikdo mi nedokazal pomoci. Suche oko mam 2 roky. Je mi 29. Na imunologii nebylo nic zjisteno. BUT mam 2 sec. Shirmer  normalni. Od zacatku problemu mi doktori rikali ze mam jen mirnou meibomitidu. Na meibomskych zlazach nebyla videt zadna velka obstrukce. Delam teple obklady od zacatku potizi ale nepomahaji mi vubec. Pred rokem bylo jeste videt jak z nekterych zlaz vychazi tuhe meibum ktere vypada jako "spunt" nyni vyvody meibomskych zlaz nejsou temer videt. Nikdy jsem nemela videtelne znamky zanetu. Proto me lekari vetsinou " odbyli" a poslali me domu s tim ze si mam kapat umele slzy ( ktere mi stejne nikdy nepomahaly). Situace je ale stale cim dal horsi. Na zacatku potizi jsem mela Azyter, Tobradex ale nepomohl mi, spis oci vic podrazdil. Musela jsem se vzdat svoji prace a vzdelani. Nemuzu sedet u PC v klimatizaci. Mam pocit jakoby padani strepu do oci a odreni povrchu oci. Jsou to opravdu nesnesitelne bolesti. Pokud se situace nezlepsi budu muset zadat o eutanazii. Neni mozne s touto nemoci najit praci a  psychicky to proste nelze ustat. Stale doufam ze v budoucnu snad bude nejaka moznost lecby transplantace meibomskych zlaz atd. Bohuzel v Ceske republice neni ani zajem ze strany ocnich lekaru tuto nemoc lecit a diagnostikovat. Nevim jestli je mozne v CR sehnat skleralni cocky pro suche oko, jestli se pouziva napr. amniova membrana pro suche oko atd? Podle meibografie v breznu 2019 mam meibomske zlazy zkracene o 75 %. Zlazy na kraji vicek produkuji malo meibomu v prostredku a na pravem oku neprodukuji zadne meibum tj. jsou asi odumrele. Nekolikrat mi byla doporucovana IPL terapie prvni jsem mela v rijnu 2018. Ale po 2 aplikacich jsem mela velkou bolest v ocnich vickach ( asi byla nastavena prilis vysoka teplota a nikdo me neinformoval o tom ze lze snizit- nevim jestli je mozne ze IPL terapie mohla meibomske zlazy znicit? Teplota byla asi 13 J/cm2) Nebyla provedena meibografie pred a po zakroku takze nevim jestli IPL zlazy ponicilo. Vsechny leky na suche oko Ikervis, Xiidra i dalsi Maxitrol, Tobradex, Monopec, Softacord, Azyter zpusobuji hodne velke podrazdeni. Snazila jsem se je kapat tak jak mi bylo doporuceno 10 dni atd. Ale podrazdeni je opravdu nesnesitelne.  Nevim jak dal oci lecit? Mam porad pocit jak kdyz by oci byly poskrabane a odrene nebo doslova poleptane nejakou chemickou latkou. Mam i tupou bolest oci boli me jakoby cela ocni bulva.  I autologni serum ktere jsem si kapala rok 1x denne mi vubec nepomohlo ani steroidni kapky kapala jsem 1x denne 5 mesicu od unora 2019. Plugy take nepomohly. Lipiflow v cervnu 2019. Dodrzuji protizanetlivou dietu. Nosim specialni bryle na suche oko Ziena ale stejne muj problem neresi. K oku nesmi prijit ani trochu vetru jinak jsou bolesti. Kdyz mam bryle prilis utazene tak se mlzi. Nemuzu v tomto stavu pracovat. Navstivila jsem vsechny velke kliniky v CR, VNKV, FKV nikdo mi nepomohl. Nevim co dal. Muzete mi nejak pomoci?

Tradiční čínská medicina má přípravek určený na snížení suchosti a únavy očí a výživu očního okolí.Je to balení 10 dvojic navlhčených obkladů,které se přikládají na 20 -30 minut.Hlavní součásti obkladu jsou:kordyseps čínský a žeňšeň a další vzácné byliny:Schizonepeta Tenufolia,Angelica Polymorpha Sinensis,Acorus Tatarinowii,Saposhnikovia Divaricata,Ligusticum Chunnxiong a Tribulus Terrestris.Bližší informace zde bohužel nejsou dovolené,v případě zájmu mě kontaktujte.

• bolesti břicha
  • zažívací potíže