Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

V alternativní medicíně pracuji od roku 1988 - nejprve jsem měl své centrum Alterna v Trenčíně ( v letech 1990 -1997),Od roku 2005 žiji a pracuji v Brně,kde jsem spolumajitelem… Více

Adresy

• Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net

Špitálka 16
    602 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost

Běžný termín
    Relaxace / meditace v pyramidě od 200 kč
    Detoxikace podle mary staggs detox od 250 kč
    Působení magnetem id cube od 100 kč

• Dobry den vážený pane doktore. Je možné vas navštívit, i kdyz doktoři si nevědí rady a problémy u pacienta jsou stále s bolesti na hrudi a svirani u krku? Nebo jste prosim jen specialista na uvedené nemoci? Dekuji vam

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Ing. Vladimír Cvrk

Ano,můžete se u mne v Brně objednat.

• Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat jestli léčíte i chronické gynekologické mykologické záněty a jestli ano je lepší se k Vám objednat nebo stačí na dálku. Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Ing. Vladimír Cvrk

Gynekologické problémy většinou řešíme kombinací léčení na dálku a použití speciálních vaginálních tamponů tradiční čínské medicíny.Pokud jste z blízkého okolí Brna,můžete samozřejmě i přijet osobně.

Zkušenosti a dovednosti

• V alternativní medicíně pracuji od roku 1988 - nejprve jsem měl své centrum Alterna v Trenčíně ( v letech 1990 -1997),Od roku 2005 žiji a pracuji v Brně,kde jsem spolumajitelem relaxačního a léčitelského centra Pyramida.net Brno,Špitálka 16.
    Mojí specializací je práce s energiemi:provádím si vlastní diagnostiku,následuje 3000 let stará léčitelská metoda "Asyrské bezkontaktní masáže" a závěr alternativní terapie je 45 minutová relaxace v barevné pyramidě spolu s léčivou hudbou.

Ukončené školy

• kožní problémy
  • gynekologické problémy
  • bolesti hlavy
  • lehké-počáteční stavy epilepsie
  • léhké-počáteční příznaky ztráty paměti

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.netSlužby: Únava , stres, bolesti v celém těle

U pana inženýra Cvrka jsem byla před dvěma dny, už ten samý den večer jsem se cítila lépe a vracela se mi energie. Bolesti, se kterými si nevěděli rady ani lékaři půl roku, pomalu mizí. Energie se vrací a únava ustoupila už dnes, druhý den po návštěvě. Mohu jen doporučit návštěvu u tohoto léčitele. Jsem rozhodnutá návštěvu zopakovat a zakoupit si také bylinné přípravky, které mi pan inženýr doporučil.

• Před měsícem jsem byla u pana Cvrka s velkými bolestmi kolene,léky mi už nezabíraly,tak jsem se rozhodla,ze ještě zkusîm nějakého léčitele.Našla jsem na internetu p.Cvrka a po jeho navštěvě kdy na mě působil a byla v pyramidě mi bylo stejně,ale po 3 dnech bolest ustupovala a přestala. Jsem moc ráda, že můžu zase v noci klidně spát.Panu Cvrkovi proto moc děkuji.

Ing. Vladimír Cvrk2016-08-22

Paní Hadašová,děkuji za kladné hodnocení.Někdy opravdu stačí jedna návštěva.Jindy hlavně u starších klientů je potřeba návštěv více.

• ja dobrý a na nic si nehraje co ví to ví a mnoho toho umí.Umí naslouchat ja lektorům , ale hlaně klientům

Ing. Vladimír Cvrk2016-08-22

Děkuji za kladné hodnocení.

• Máme s tímto léčitelem zkušenost jíž před 20 lety - velmi pomohl našemu dědečkovi (67 let), který v té době ležel v nemocnici po vyšetření při narkóze zcela nemohoucí. Po vysílání dálkové energie vstal z postele, postupně začal chodit a v brzké době byl propušten do domácího ošetřování. Lékaři v nemocnici nechtěli věřit vlastním očím - když přišli na vizitu k pacientovi, který dříve nereagoval na žádné podněty - našli ho, jak sedí u stolku a luští křížovku!

• Pana Ing. Cvrka jsem oslovila před půl rokem, jelikož jsem prošla během uplynulých čtyř let mnoho lékařů, léčitelů i bylinkářů, kteří se mi snažili pomoci s mým špatným zdravotním stavem (neustálý chlad po celém těle a bolesti páteře), nikdo mi však nedokázal pomoci. Po půlročním léčení na dálku pana Cvrka se můj zdravotní stav začal zlepšovat, mám více energie, bolesti páteře ustupují a začíná se mi prohřívat tělo a také jsem více svěží. Pan Cvrk mi také pomohl jeho radami a zkušenostmi s elixírem Phoenix, bioenergetickými vložkami Piokal a také s náplastmi Powerstrips. Pane Cvrku, velmi Vám děkuji a budu i nadále vděčná za Vaše posílání energie na dálku. Všem, kteří už neví kudy kam, pana Cvrka velmi doporučuji, Svobodová.

Ing. Vladimír Cvrk2015-05-30

Paní Svobodová,děkuji za vaše kladné hodnocení.Zvláštní možná bude pro hodně lidí to,že se vlastně osobně vůbec nepoznáme,jen si píšeme přes e-mail nebo sms.Tady je vidět obrovský potenciál a možnosti v budoucnosti,že se dá pozitivně ovlivnit zdravotní stav i na dálku.Ze strany klienta to chce důvěru,že náprava zdravotních problémů může trvat i delší čas a také to,že bude objednávat všechny doporučené pomůcky a přípravky.(www.fohow-produkty.cz,www.piokal.cz,www.leceninadalku.cz)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přestože moje spolupráce s panem inženýrem Cvrkem je teprve na začátku, jeho působení zatím hodnotím velmi kladně. Příliv energie jsem cítil velmi silně již při diagnostice (byť jeho metoda může některým připadat úsměvná). Pozitivní pocity jsem měl rovněž při bioterapii a relaxaci v pyramidě. Doporučil mi také detoxikační náplasti a přípravky tradiční čínské medicíny, které jsem na zkoušku zakoupil. Je na klientovi, pro co se rozhodne, nic mi nevnucoval.

O léčebných schopnostech pana inženýra Cvrka nepochybuji, nicméně je mi jasné, že ani u něj se zázraky nedějí na počkání a nemožné do tří dnů. Pro výrazné a trvalé zlepšení zdravotního stavu počítám s opakovanými navštěvami, dlouhodobým užíváním léčebným přípravků a úpravou životního stylu.

Ing. Vladimír Cvrk2015-05-08

Pane Martine,jen vyjímečně je někdo tak citlivý,že cítí moje mentální dotyky na své vnitřní orgány! Od roku 1991 ,kdy jsem začal s touto diagnostikou,jsem měl odhadem kolem 6000 klientů,a tohoto množství jste teprve třetí,který tuto jemnou diagnostiku cítil.To je jestli dobře počítám půl promile!!!Velmi vzácná citlivost!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jde o klasického léčitele s náplastmi na detoxikaci, ještě jsem neviděla diagnostiku s kovovým smotávacím metrem, fakticky sám synovi nic nediagnostikoval...úsměvné, všechno, jen ne lékař....možná je přesvědčen o svých schopnostech, těžko říci, synovi samozřejmě nepomohl...

Ing. Vladimír Cvrk2015-05-04

Paní Hanáková,děkuji vám za váš názor,kterým jste "napravila"moje - až doposud - 100%ní kladné hodnocení.Já pracuji v alternativní medicíně od roku 1990 a je mi jasné,že absolutní spokojenost všech mých klientů s mojí prací nejde nikdy dosáhnout.Tak se alespoň snažím ze všech mých slabých sil dosáhnout alespoň na 99%. Tím chci říct,že každému klientovi se věnuju stejně intenzivně jako vašemu synkovi.To že jste po 3 dnech nezaznamenala výrazné zlepšení,ještě nemusí nic znamenat,někdy se účinek dostaví i později.Navíc jeho problémy jsou trochu vážnější a proto jsem volil první fázi očistu jeho organizmu nejjednodušší metodou pro dítě,tj.detoxikačními náplastmi.Druhá fáze (kterou předpokládám už asi u mne neabsolvujete) by představovala doplnění takto vyčistěného organizmu pomocí přípravků tradiční čínské medicíny.Takže při troše vaší trpělivosti by možná za měsíc váš názor na mou práci byl třeba jiný.

• pána ing.Cvrka som navštívila 2x po onkologickom ochorení,na naliehanie priateľky,ešte keď pôsobil v Trenčíne.Hneď pri prvej návšteve som mu oznámila ,že takémuto liečeniu neverím. Nemusela som, aj tak pomohlo. Od vtedy je 20 rokov. Neďakujem ,vraj sa nemá za liek ďakovať....

Ing. Vladimír Cvrk2015-05-01

Paní Kováčiková,vy jste mě opravdu překvapila! Z doby mých začátků v letech 1990-1997 se mi přihlásilo díky internetu 5 mých někdejších klientů! A vy jste 6. a první,co mi svůj názor napsala na tento web.Děkuji moc za názor,na Trenčín vzpomínám rád a v dobrém,byly to moje začátky...
    Přeji vám hodně zdraví a pokud budete mít cestu do Brna,přijdťe se podívat do nové "Alterny"(název jsem dal jiný,ale systém a postup zůstal v podstatě stejný jako v Trenčíne).Jsme velice blízko hlavního nádraží v Brně,tak to určitě najdete.Zdraví Vladimír Cvrk.

• Děkuji za pomoc, pane Cvrk, po dlouhé době chřipka, jakási silná, možná to bylo i celkovým přetažením a vyčerpáním. Po týdnu intenzívního pocení mi klesly horečky, na průdůškách zůstával kašel, tak klasika atb, bez účinku, za panem Cvrkem jsem přišel už úplně bez energie. Taky pomáhám lidem, ale v tu chvíli byla i má samoléčící schopnost na nule. Během jediného energetického léčení mi ji pan Cvrk nahodil zpátky. Odcházel jsem bez příznaků a s vědomím, že teď už si s tím poradím. A taky s Fohow v kapse. U toho jsem účinek nepozoroval, i když jsem spotřeboval během týdne všechny 4 lahvičky, ale ...tím, že už dlouho taky pracuji s energiemi, hned tak něco z hmoty na mě nezabere. Ani neuškodí, ani nepomůže. Ale energetické léčení pana Cvrka hodnotím jako vskutku blahodárné! Děkuji :-) Petr Pěta

Ing. Vladimír Cvrk2015-04-24

Děkuji pane Petře za kladné hodnocení.Kapsule léčivé houby Ganoderma lucidum jsou výborné při léčení poruch paměti (počáteční stavy Alzheimerovy nemoci)nebo při potřebě zvýšené psychické soustředěnosti(šoféři dálkových kamionů,studenti před zkouškama).Podrobnosti zde:http://fohow-produkty.cz/kapsle-lingzhi-phoenix/

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chcela by som veľmi pekne poďakovať za pomoc, ktorej sa mi dostalo. Vďaka výberu vhodnej kombinácie: ošetrenie, pyramída, hygienické tampóny a detoxikačné náplaste som po 3 mesiacoch veľmi ťažkého priebehu menštruácie mala priebeh slušný. Verím, že vďaka pokračovaniu v liečbe tieto ťažkosti úplne vymiznú. Mám stanovený plán a verím, že sa bude postupne plniť :-). Janka

Ing. Vladimír Cvrk2015-04-05

Nejprodávanějším produktem za rok 2014 jsou právě Hygienické vaginální tampóny Guifei Bao společnosti Fohow. http://fohow-produkty.cz/hygienicke-damske-tampony/
    Vlastní zkušenosti s nimi popsala a vyfotografovala naše klientka ze Slovenska: