Dobrý den, mám trochu myšlenkové dilema. S přítelkyní jsme se bavili o tom, že mívám trochu nepříjem

5 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám trochu myšlenkové dilema. S přítelkyní jsme se bavili o tom, že mívám trochu nepříjemný pocit z toho, když se podívám na cizí holku, takový, jako by mi běžel studený pot po zádech a mě napadlo, jestli to není třeba potlačovanou nevybouřeností. Nemám pocit, že bych se nedokázal ovládat nebo že bych chtěl hned s každou spát. Za svou dobu jsem měl čtyři sexuální partnerky, včetně té mé současné. Když jsem byl svobodný, občas jsem flirtoval s nějakou ale zůstalo to jen u flirtu a u líbání. Na diskotéky jsem ani moc nechodil, nějak mě to tam netáhne. Do svých 18 let jsem většinu času strávil u počítače a až posléze jsem měl svou první sexuální partnerku. A musím se i přiznat, často sleduji porno, někdy i dvakrát denně a možná proto mi běhá v hlavě fantazie a scény z porna. Mám trochu obavy z té nevybouřenosti a mám pocit, že jsem závislý na pornu. Vím taky, že si beru vše osobně a hned, jak mě taková podobná věc napadne tak jí beru za pravdu. Možná jen moc přemýšlím. Prosím o radu.
S pozdravem Miroslav
Milý Mílo,
doporučuji knihu Rozvíjení mužské sexuální energie .
Nedoporučuji rozvíjet závislost...