Dobrý den, již týden mě trápí bolest levé části hrudníku, která vystřeluje do levého podpaží, ramene

5 Počet odpovědí:
Dobrý den, již týden mě trápí bolest levé části hrudníku, která vystřeluje do levého podpaží, ramene a lopatek. Hrudník je na dotek bolestivý a také mám problémy s dýcháním. Než začaly bolesti, spadla mi na záda v okolí lopatek při úklidu malá skříňka. V nemocnici vyloučili onemocnění srdce a plic a nic víc mi k tomu neřekli. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné, že jsou bolesti způsobené úrazem nebo za tím může být něco jiného. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, pokud se spolehlivě vyloučilo onemocnění srdce, může jít o úrazový původ. Měl by se udělat rtg k vyloučení zlomeniny žeber.