Dobrý den ,chci se zeptat jestli mi jde pomoci od bolesti-jsem po rehabilitaci a bolesti páteře nepř

7 Počet odpovědí:
Dobrý den ,chci se zeptat jestli mi jde pomoci od bolesti-jsem po rehabilitaci a bolesti páteře nepřestávají diagnostika je osteofyt na C5, C6,kyfóza th 7/8'th9/10'th11/12,komprese,degenerace plotének,osteochondroza, děkuji
Dobrý den,
je třeba detailní diagnostika a cílená terapie. Jsou různé cesty, jak lze tlumit bolest i u stavů, kde jsou významné nálezy na zobrazovacích metodách. Najděte si kvalitní fyzioterapii, zdraví Jan Novák