Dobry den,chci se zeptat jak se mam vyrovnat s tim,ze mne hodne blizky clovek zklamal protoze kazdeho udava na Policii spatne ted spim a zdaji se mi same nesmysly proste to boli v Srdci ? Dekuji
Dobrý den, láska je někdy těžká věc. Lidé milují lidi, kteří jim ubližují a vůči ublížení se cítí být bezmocní. Jenže bezmoc není pocit, který se nedá změnit.
Pokud vás někdo zklamal na tolik, že to je proti vašemu přesvědčení, nebo hodnotám, nemusíte s tímto člověkem být, nemusíte se trápit a vyrovnávat se z pocitem zklamání, které přišlo a opět může nastat. Možná by bylo na čase zvážit, zda jste ještě stále kompatibilní a pro vztah zamilovaní a vhodní.
Sny jsou velmi důležité, mají větší význam a smysl, než si myslíte. Nepodceňujte je :)
Krásný týden.

Dobrý den, popisujete své zklamání a bolest v srdci z toho, co se stalo. Je přirozené, že se toužíte nepříjemného stavu zbavit a s celou věcí, která Vás niterně zasahuje, se nějak vypořádat. Doporučila bych Vám poohlédnout se po regresním terapeutovi, protože regresní postup bývá v podobných případech nejefektivnější (sama ho v praxi velmi často využívám). Pomůže Vám zpracovat a "přijmout" to, co Vás ranilo, tuto psychickou ránu a bolest zahojit, získat odstup od celé záležitosti a navrátit Vám Vaši vnitřní rovnováhu a klid. Vše se může odehrát i během jednoho nebo dvou sezení. Když zůstanete se svými pocity sam(a), budete muset čekat, až to "zahojí čas", a to může někdy trvat docela dlouho. Krátkodobá spolupráce s terapeutem Vaše trápení výrazně zkrátí a navíc předejde tomu, aby se Vám podobné situace (zklamání) opakovaly v budoucnu. Hodně štěstí, s pozdravem Mgr. Lada Skulilová
čím je nám osoba bližší, tím více nás bolí naše zklamání v představách o něm. Možná, že zažívá těžké období a “kope kolem sebe”. Již jsem řešil podobné případy. V současnosti, ale není důležitý motiv chování blízké osoby, ale Vaše trápení. Základem je co nejdříve vyhledat odbornou pomoc. Čím dříve, tím lépe. Špatně spiíte a to velmi zatěžuje Váš organismus a mohlo by dojít ke zhoršení Vašeho stavu. Neotalejte. Čím dříve začnete situaci řešit, tím kratší bude Vaše terapie. Mnoho sil a dobrý výběr.
Zveme vás na návštěvu: Terapie - 1 000 Kč
Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.
Dobry den, muzete vyhledat psychoterapeuta a sve pocity a sny prozkoumat, zpracovat, dat jim vyznam. S pozdravem M. Sz.
Dobý den, zklamání vždy velmi těžká vě...těžko se s ním vyovnáváme.Je dobé se zamyslet nad tím, že to bylo Vaše očekávání...a někdo ho nenaplnil... Tedy, je to vždy o tom, že lidé jsou takoví, jací jsou..a my je můžeme či nemusíme takové přijímat...pokud je takové nechceme přijmout, pak to bolí...Jinak řečeno, pokud očekáváme, že se lidé budou chovat tak, jak my chceme, tak nás pak jejich reakce, která nesplní naše očekávání, bude bolet...Držím palce při vyrovnávání se s danou situací...