Dobry den,chci se zeptat jak se mam vyrovnat s tim,ze mne hodne blizky clovek zklamal protoze kazdeh

5 Počet odpovědí:
Dobry den,chci se zeptat jak se mam vyrovnat s tim,ze mne hodne blizky clovek zklamal protoze kazdeho udava na Policii spatne ted spim a zdaji se mi same nesmysly proste to boli v Srdci ? Dekuji
Dobrý den, láska je někdy těžká věc. Lidé milují lidi, kteří jim ubližují a vůči ublížení se cítí být bezmocní. Jenže bezmoc není pocit, který se nedá změnit.
Pokud vás někdo zklamal na tolik, že to je proti vašemu přesvědčení, nebo hodnotám, nemusíte s tímto člověkem být, nemusíte se trápit a vyrovnávat se z pocitem zklamání, které přišlo a opět může nastat. Možná by bylo na čase zvážit, zda jste ještě stále kompatibilní a pro vztah zamilovaní a vhodní.
Sny jsou velmi důležité, mají větší význam a smysl, než si myslíte. Nepodceňujte je :)
Krásný týden.