Dobrý den, 12 let jsem brala Hormonální antikoncepci, s roční pauzou po 9 letech a teď 3 roky jsem j

5 Počet odpovědí:
Dobrý den, 12 let jsem brala Hormonální antikoncepci, s roční pauzou po 9 letech a teď 3 roky jsem ji brala opět vkuse.
Chci se zeptat zda po vysazení HA je vhodné se snažit o mimčo hned v době po vysazení nebo počkat nějakou chvíli a očistit tělo.
Dále jsem se chtěla zeptat kdy je vhodný začít brát kyselinu listovou zda už začít nebo po vysazení HA.
Děkuji za odpověď hezký den:-)
Očišťovat se můžete ve sprše. Vaše tělo se zbaví většiny hormonů během 2-3 dnů. Rozhodně na nic nečekejte, první ovulace se dostaví (většinou) za 12-28 dní po vysazení HAK.