Adresa

Karlova 2280, Varnsdorf
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Pan doktor Sucharda je odborník s mnohaletou praxí. Když jsem byla poprvé těhotná, tak mi včas diagnostikoval preeklampsii a musím říct, že díky tomu, že to nevzal na lehkou váhu, tak dneska máme ročního chlapečka. A že to bylo dost dramatické! A paní Galbavá je ze stejného těsta. Oba jsou rychlý, upřímní a hlavně profesionálové. A takových tady v okolí je minimum.

P
Ověřený profil

Moje maminka měla pana Suchardu u porodu. Byl to první člověk, který si mě pochoval :-) Milé překvapení bylo když o více než 20ti letech byl porodní lékař i u mého syna. Opravdu kapacita v oboru. Moc sympatický člověk.

A
Ověřený profil

Úžasný, milý, bezvadný, vtipný a vysoce profesionální lékař. Jsem s ním naprosto spokojená. Člověk se v jeho ordinaci cítí moc dobře.

D
Ověřený profil

Před měsícem jsem porodila svou prvorozenou holčičku a jsem naprosto spokojená s péčí Dr. Suchardy i paní Galbavé. Vždycky poradili, pomohli, není nic, co bych mohla vytknout. Ochotní, milí, lidský přístup...

K
Ověřený profil

Nejlepší gynekolog u nás.,jsem s ním nad míru spokojená.!!! Vyřešil můj velký problém a jen díky němu se brzy dočkáme tak dlouho očekávaného potomka.

O
Ověřený profil

Nejlepší doktůrek :-)

P
Ověřený profil

Osobně mám s doktorem Suchardou jen samé dobré zkušenosti. Momentálně mám 6 týdnů do porodu a péče pana doktora o mě jako o prvorodičku je úplně úžasná. Se vším mi ochotně poradí jak on, tak paní Galbavá, která sice působí přísně, ale když čtete mezi řádky, myslím, že každá pacientka zjistí, že je to vtipná a důkladná žena, která má přehled! Rovněž mi jako těhulce vyhovuje, že veškeré vyšetření se provádí pod jednou střechou a narozdíl od pacientek od jiných varnsdorfských gynekologů nemusím docházet, či dokonce dojíždět jinam!

V

Pan doktor je proste borec a sestricka taktez. jsem naprosto spokojena

Dobrý den, myslím si, že pan doktor Sucharda je lékař na svém místě. Je ochotný a snaží se pro mě vždy udělat maximu a myslím si, že nejenom pro mě, ale pro všechny své klientky. Sestřička Galbavá je opravdu přísná, ale myslí to s námi dobře. Kdyby k nám byla neustále milá a každému tokala, nikdo by z ní neměl respekt, je třeba ji brát jako sestru v oboru, který opravdu klade důraz na zdraví. Paní Galbavá mi velice pomohla a dokáže poradit i tak aby léčba nebyla nákladná a dala se využít babskými metodami. Měla jsem možnost se setkat i se zaskakující sestřičkou. Nevím sice její jméno, ale byla velice mladá. I ta je velmi milá a ochotná. Na svůj věk mi přijde velice ochotná, neustále se usmívá a též dokáže poradit. K tomu to gynekologovi chodím velice ráda a nemám žádné obavy. Takže děkuji celému kolektivu, pracujícímu v gynekologické ambulanci u pana doktora Suchardy, za velice individuální a profesionální přístup.

nejlepší gynekolog

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

34 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, prosím o radu... dnes ráno partner vyměňoval propan-butanovou lahev u vařiče, a protože tato bomba měla pravděpodobně poškozený závit, začala unikat a nešla zavřít. Já jsem 26tt a v tu chvíli jsem u toho nebyla, ale jakmile jsem uslyšela syčení, ihned jsem tam běžela a začala otevírat všechna okna, která byla možná, abych vytvořila průvan. Únik mohl trvat cca 2-3 minuty a já většinu času u toho byla a "dýchala" to, i když jsem se snažila co nejméně. Teď se ale strašně bojím, jestli to nemohlo nějakým způsobem poškodit miminko :-(... Předem moc děkuji za Váš názor

Uklidněte se, propan-butan rozhodně není prudce jedovatý, aby to mohlo poškodit plod, když to nepoškodí vás (otravou, bezvědomím a pod.). To byste nemohla ani vyjít na ulici, kde jezdí auta a autobusy. Propan-butan ohrožuje především zadušením, když vytěsní kyslík z vdechovaného vzduchu (a to omdlíte), nebo narkotickými účinky na mozek při vysokých koncentracích. To, co cítíte při úniku, není propan-butan, ale látka (merkaptan), která se přidává - i do zemního plynu či svítiplynu - právě proto, aby ho člověk včas cítil.

MUDr. Ivan Sucharda

Dobrý den ráda bych se vás zeptala jak dlouho zůstává nikotin v moči a v krvi? Byla jsem na odběrech krve aby mi zjistily proč nedostávám pravidelně měsíčky a den před než mi braly krev jsem kouřila. za den jsem vykouřila asi 4 nebo 5 cigaret mám strach že to zjistí i když jsem v ten den nekouříla. A ještě jeden dotaz budu se objednávat na gynekologii kvůli tomu a nevim jestli mi budou brát moč? Budou? Jestli ano zjistí to že kouřim ? Za jak dlouho zmizne nikotin z moči? Děkuji za odpověď.

Nikdo Vám nebude vyšetřovat nikotin v krvi nebo moči, není důvod, a výsledky hormonálních vyšetření to neovlivní. Že je ovšem kouření nezdravé, zejména pro mladé ženy, to asi víte. Intenzivnější kouření může ovlivňovat činnost žláz, např. štítné nebo i hypofýzy (která se účastní i řízení menstruačního cyklu).

MUDr. Ivan Sucharda

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti