Karlova 2280, Varnsdorf

Pan doktor Sucharda je odborník s mnohaletou praxí. Když jsem byla poprvé těhotná, tak mi včas diagnostikoval preeklampsii a musím říct, že díky tomu, že to nevzal na lehkou váhu, tak dneska máme ročního chlapečka. A že to bylo dost dramatické! A paní Galbavá je ze stejného těsta. Oba jsou rychlý, upřímní a hlavně profesionálové. A takových tady v okolí je minimum.

Moje maminka měla pana Suchardu u porodu. Byl to první člověk, který si mě pochoval :-) Milé překvapení bylo když o více než 20ti letech byl porodní lékař i u mého syna. Opravdu kapacita v oboru. Moc sympatický člověk.

Úžasný, milý, bezvadný, vtipný a vysoce profesionální lékař. Jsem s ním naprosto spokojená. Člověk se v jeho ordinaci cítí moc dobře.

Před měsícem jsem porodila svou prvorozenou holčičku a jsem naprosto spokojená s péčí Dr. Suchardy i paní Galbavé. Vždycky poradili, pomohli, není nic, co bych mohla vytknout. Ochotní, milí, lidský přístup...

Nejlepší gynekolog u nás.,jsem s ním nad míru spokojená.!!! Vyřešil můj velký problém a jen díky němu se brzy dočkáme tak dlouho očekávaného potomka.

Nejlepší doktůrek :-)

Osobně mám s doktorem Suchardou jen samé dobré zkušenosti. Momentálně mám 6 týdnů do porodu a péče pana doktora o mě jako o prvorodičku je úplně úžasná. Se vším mi ochotně poradí jak on, tak paní Galbavá, která sice působí přísně, ale když čtete mezi řádky, myslím, že každá pacientka zjistí, že je to vtipná a důkladná žena, která má přehled! Rovněž mi jako těhulce vyhovuje, že veškeré vyšetření se provádí pod jednou střechou a narozdíl od pacientek od jiných varnsdorfských gynekologů nemusím docházet, či dokonce dojíždět jinam!

Pan doktor je proste borec a sestricka taktez. jsem naprosto spokojena

Dobrý den, myslím si, že pan doktor Sucharda je lékař na svém místě. Je ochotný a snaží se pro mě vždy udělat maximu a myslím si, že nejenom pro mě, ale pro všechny své klientky. Sestřička Galbavá je opravdu přísná, ale myslí to s námi dobře. Kdyby k nám byla neustále milá a každému tokala, nikdo by z ní neměl respekt, je třeba ji brát jako sestru v oboru, který opravdu klade důraz na zdraví. Paní Galbavá mi velice pomohla a dokáže poradit i tak aby léčba nebyla nákladná a dala se využít babskými metodami. Měla jsem možnost se setkat i se zaskakující sestřičkou. Nevím sice její jméno, ale byla velice mladá. I ta je velmi milá a ochotná. Na svůj věk mi přijde velice ochotná, neustále se usmívá a též dokáže poradit. K tomu to gynekologovi chodím velice ráda a nemám žádné obavy. Takže děkuji celému kolektivu, pracujícímu v gynekologické ambulanci u pana doktora Suchardy, za velice individuální a profesionální přístup.

nejlepší gynekolog

30 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 17 let a za poslední půlrok jsem měla dva sexuální partnery oba jsou 20 ti letí a vím že nespí s prostitutkami, avšak také spí nechráněne s dívkami v mém věku, já s nimi měla také nechráněny styk a nemám žádné příznaky jako výtok nebo svědění nebo pupínky, ale některé pohlavní choroby jako třeba AIDS se skoro neprojevuji, takže bych se chtěla zeptat jak je pravděpodobné že bych mohla od někoho z nich chytit AIDS nebo jiné nemoci bez příznaků, a také jestli nemám raději zajít na testy. Ještě jednou vám shrnu že nemám příznaky, jen obavy jestli se AIDS v této věkové skupině vyskytuje, děkuji.

Odběr Vám může (bude-li chtít) zajistit i váš gynekolog (test je např. součástí rutinní těhotenské péče), ale počítejte s nutností úhrady v řádu stokorun. Rozhodně byste neměla nadále riskovat nechráněný styk s potenciálně promiskuitními muži.

MUDr. Ivan Sucharda

Dobrý den. Nahmatala jsem si hned na začátku pochvy na levé stěně docela velký útvar, takovou bouli. Když na ni zatlačím, je tvrdá jako kost, ale nebolí. Mám posledních pár dní i bolesti břicha, častokrát právě na levé straně. Čípek to podle mě určitě není, ta boule je opravdu na začátku. Děkuji.

Tohle je dotaz velmi nevhodný na odpověď na dálku. Zajděte k vašemu (nebo jinému) gynekologovi a nechte se vyšetřit, tak nejspíše příjdete na to, co vám je.

MUDr. Ivan Sucharda