Adresa

Karlova 2280, Varnsdorf
Ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
31 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
P
Ověřeny pacient

Pan doktor Sucharda je odborník s mnohaletou praxí. Když jsem byla poprvé těhotná, tak mi včas diagnostikoval preeklampsii a musím říct, že díky tomu, že to nevzal na lehkou váhu, tak dneska máme ročního chlapečka. A že to bylo dost dramatické! A paní Galbavá je ze stejného těsta. Oba jsou rychlý, upřímní a hlavně profesionálové. A takových tady v okolí je minimum.


P
Ověřeny pacient

Moje maminka měla pana Suchardu u porodu. Byl to první člověk, který si mě pochoval :-) Milé překvapení bylo když o více než 20ti letech byl porodní lékař i u mého syna. Opravdu kapacita v oboru. Moc sympatický člověk.


A
Ověřeny pacient

Úžasný, milý, bezvadný, vtipný a vysoce profesionální lékař. Jsem s ním naprosto spokojená. Člověk se v jeho ordinaci cítí moc dobře.


D
Ověřeny pacient

Před měsícem jsem porodila svou prvorozenou holčičku a jsem naprosto spokojená s péčí Dr. Suchardy i paní Galbavé. Vždycky poradili, pomohli, není nic, co bych mohla vytknout. Ochotní, milí, lidský přístup...


K
Ověřeny pacient

Nejlepší gynekolog u nás.,jsem s ním nad míru spokojená.!!! Vyřešil můj velký problém a jen díky němu se brzy dočkáme tak dlouho očekávaného potomka.


O
Ověřeny pacient

Nejlepší doktůrek :-)


P
Ověřeny pacient

Osobně mám s doktorem Suchardou jen samé dobré zkušenosti. Momentálně mám 6 týdnů do porodu a péče pana doktora o mě jako o prvorodičku je úplně úžasná. Se vším mi ochotně poradí jak on, tak paní Galbavá, která sice působí přísně, ale když čtete mezi řádky, myslím, že každá pacientka zjistí, že je to vtipná a důkladná žena, která má přehled! Rovněž mi jako těhulce vyhovuje, že veškeré vyšetření se provádí pod jednou střechou a narozdíl od pacientek od jiných varnsdorfských gynekologů nemusím docházet, či dokonce dojíždět jinam!


V
Ověřeny pacient

Pan doktor je proste borec a sestricka taktez. jsem naprosto spokojena


Dobrý den, myslím si, že pan doktor Sucharda je lékař na svém místě. Je ochotný a snaží se pro mě vždy udělat maximu a myslím si, že nejenom pro mě, ale pro všechny své klientky. Sestřička Galbavá je opravdu přísná, ale myslí to s námi dobře. Kdyby k nám byla neustále milá a každému tokala, nikdo by z ní neměl respekt, je třeba ji brát jako sestru v oboru, který opravdu klade důraz na zdraví. Paní Galbavá mi velice pomohla a dokáže poradit i tak aby léčba nebyla nákladná a dala se využít babskými metodami. Měla jsem možnost se setkat i se zaskakující sestřičkou. Nevím sice její jméno, ale byla velice mladá. I ta je velmi milá a ochotná. Na svůj věk mi přijde velice ochotná, neustále se usmívá a též dokáže poradit. K tomu to gynekologovi chodím velice ráda a nemám žádné obavy. Takže děkuji celému kolektivu, pracujícímu v gynekologické ambulanci u pana doktora Suchardy, za velice individuální a profesionální přístup.


nejlepší gynekolog


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

23 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den, představuje pro ženu nějaké riziko případné těhotenství když ji byl zjištěn kalcifikovany meningeom? Děkuji

  Pravděpodobně nejlépe by odpověděl neurolog nebo neurochirurg, ale pokud je meningeom kalcifikovaný, nejspíše už nehrozí jeho další růst a těhotenství by nemělo vadit.

  MUDr. Ivan Sucharda

 • Dobrý den. Chci se zeptat.. Dostala jsem menstruaci, po vyvolavací injekci, na začátku měsíce 9.8.2019, mela jsem ji cca 4-5 dní. Kdy bych spravne mela dostat dalsi? Asi nekdy ted kolem konce srpna ci zacatkem zari ze?
  Delala jsem si tehotensky test, ten byl negativni :( A bojim se, ze mi zase MS neprijde a budu muset zas na injekci..
  Díky a hezký den.

  Správně by další menstruace měla přijít +- za 4 týdny od té poslední (vyvolané). Pokud ale máte menstruaci nepravidelnou, může to být později (i dříve). Nemáte-li problémy, vyčkejte max. 6 týdnů a pak - nedostanete-li menses - jděte na kontrolu.
  Pokud máte menses nepravidelně delší dobu, řešte to se svým gynekologem spíše hned, třeba vám nabídne nějakou léčbu už teď.

  MUDr. Ivan Sucharda

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti