Cena u zubare?

4 Počet odpovědí:
Dobry den, chtela bych se zeptat co vsechno se u zubare plati? (Nemyslim tim soukromeho). Udelalo se mi hodne kazu, tak bych potrebovala vedet priblizne ceny. Dekuji za odpoved
Dobrý den,
dnes neexistuje nic jako "státní zubař". Jde jen o to, který zubař má uzavřeny smlouvy se zdravotními pojišťovnami a který nemá. Ten, který má smlouvy, může některé výkony vykazovat na pojišťovnu, aniž by to pro něj znamenalo ztrátu, některé nikoliv. Takže pokud chcete kvalitně zhotovené zubní výplně (plomby), je potřeba si za ně zaplatit a nehraje zde roli, jestli má lékař smlouvy nebo ne. Pokud chcete znát přibližné ceny, máme je uvedené na našich webových stránkách.

S pozdravem...

MDDr. Petr Mochow