Dobrý den, přistěhovala jsem se do Ostravy před nedávnem a hledám si zde nového zubaře. Chtěla jsem se optat, zda-li přijímáte nové pacienty a zda jste citlivý a chápavý. Jde mi o to, že mám několik let panickou poruchu a tudíž se bojím i zubařů. Potřebuji klid a né takové lehněte si a otevřete pusu! jak jsem zažívala v minulosti. Děkuji za odpověď. Petra

Zubař
27 názor
Ostrava-Zabřeh

Dobrý den. Je mi líto, ale v současné době nepřijímáme nové pacienty. Pokud máte akutní potíže, ošetříme Vás. Upozorňuji, že nemáme smlouvu se zdravotní pojišťovnou VZP. S pozdravem dr. Holub

Zubař
40 názor

Dobrý den, děkuji za Váš dotáz. Dobře Vám rozumím. Ve své praxi kladu velký důraz na individuální přístup k pacientovi. Mám hodně pacientů, kteří trpělí strachem ze zubních lékařů před tím, než přišlí ke mě do ordinace. Jsem velice rád, že se mi podařilo zbavit je jejich fobie. Zdravím Dr. Siedakov

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz