Dotazy od pacientů (26)

  • Dobrý den pane doktore jsem těhotna a nemužů najít lékaře aby mně vysetril tak by se chtěla zeptat j

    Dobrý den pane doktore jsem těhotna a nemužů najít lékaře aby mně vysetril tak by se chtěla zeptat jestli přibírat pacienty Děkuji

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. Lukáš Gebauer

    DOBRY DEN,,GYNEKOLOGIE GEBAUER.
    Zavolejte si sestricce a ona vas objedna. diky


  • Dobrý den, už skoro 3 týdny mě bolí v podbřišku a mívám i křeče .. Je jedno jestli sedím, ležím nebo

    Dobrý den, už skoro 3 týdny mě bolí v podbřišku a mívám i křeče .. Je jedno jestli sedím, ležím nebo chodím... Boli mě to i tak... Bolest neni pořád.. Občas to přestane... Menstruace mi skončila před 6 dny... Akorát se bojím jít k lékaři... Mam z nich strach... A s přítelem se snažíme už rok…

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. Lukáš Gebauer

    Musím jen souhlasit s názory kolegů


  • Dobry den. Mám delší dobu problém s vytokama bílá barva bez zápachu. Můj Dr. Mi vždy dá nějaké léky

    Dobry den. Mám delší dobu problém s vytokama bílá barva bez zápachu. Můj Dr. Mi vždy dá nějaké léky ale nikdy to nezabere. Už menim Dr. Dekuji za odpověď.

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. Lukáš Gebauer

    Záleží zda máte nějaké potíže. Některé ženy mají hojný sekret poševní normálně. Ale nutno vidět. Takhle těžko posoudit.


  • Dobri den pane Doktore byla jsem operovana bartolinky zlazi a rekonizaci delozniho cipku prosim vas

    Dobri den pane Doktore byla jsem operovana bartolinky zlazi a rekonizaci delozniho cipku prosim vas o radu moc mne to pali zacala jsem krvacet tmavou krev neco mezi menstulaci a nevim co mam delat v českem krumlovje mi rekli na pohotovosti ze to nic neni a mam problem i sedetmuzete mi poradit…

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. Lukáš Gebauer

    zdravim,
    zalezi jak dlouho jste po techto zakrocich.
    MUzete vyplachovat klidne i odvarem ze salveje lekarske, Borova voda je fajn.
    Co se tyce bolesti je to individualni, ale…


  • Dobrý den byla mi odstraněna cela štítná žláza 9.10.2017.Dva měsíce jsem neměla menstruaci.Delši dob

    Dobrý den byla mi odstraněna cela štítná žláza 9.10.2017.Dva měsíce jsem neměla menstruaci.Delši dobu špinim.od 25.15,2017 do 26.1.2018.ted jsem silněji krvácela ma to charakter mences lékař mi doporučil at tyden počkám a pokud nepřestanu krvácet tak mam nasadit norethisteron vybrat celébaleni…

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. Lukáš Gebauer

    souhlasim s kolegy


  • Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda si mohu nechat zmrazit vajíčka, i když zatím nemám žádný zdrav

    Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat zda si mohu nechat zmrazit vajíčka, i když zatím nemám žádný zdravotní problém. A pokud ano, tak kam zajít a kolik to stojí na dobu neurčitou?

    Děkuji. Magda

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. Lukáš Gebauer

    souhlasim s kolegy


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.