Dotazy od pacientů (6)
-
dobry den roby niekto z vas ambulantni miniinerupci
dobry den roby niekto z vas ambulantni miniinerupci
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Z kterého jste regionu?
-
Dobrý den, jsem 21letá studentka a mým problémem je ztráta menstruace. Omlouvám se za délku dotazu,
Dobrý den, jsem 21letá studentka a mým problémem je ztráta menstruace. Omlouvám se za délku dotazu, potřebuji ale být konkrétní.
Před několika lety jsem změnila svůj životní styl a začala se detailně zajímat o zdravé stravování a kalorický příjem. Momentálně dlouhodobě dodržuji…ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, na Váš dotaz mám poměrně krátkou odpověď , je nutné vyšetření u gynekologa tak, aby byla stanovena příčina Vašich potíží a doporučena správná léčba.
-
Dobrý den,měla bych dotaz jaká je doporučená doba pracovní neschopnosti po konizaci děl.čípku při fy
Dobrý den,měla bych dotaz jaká je doporučená doba pracovní neschopnosti po konizaci děl.čípku při fyzicky namáhavé práci a zvedaní těžkých břemen.
Děkuji za odpověďODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den , velmi často není nutná pracovní neschopnost vůbec, což většina pacientek preferuje. Jinak velmi záleží na rozsahu konizace a na tom jak probíhá hojení. Trendem je dnes absolvovat konizaci…
-
3D utz u obézních
Dobrý den,
chci se zeptat, zda je k něčemu se objednat na 3D/4D utz v případě, že při utz ve 20.tt byla špatná viditelnost z důvodu "špekatého" břicha.
DěkujiODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den , to je velmi indiiduální, někdy je vidět dobře i když je pacientka obézní.
s pozdravem
-
Postup léčby endometriozni cysty (3cm) na pravém vaječníku
Dobrý den, mám dotaz ohledně endometriozní cysty ( 3 cm ) na pravém vaječníku. Byla mi nalezena pred 5 měsíci na pravidelné gyn. kontrole. Dosud nijak neléčena. Na poslední kontrole pred měsícem, nebylo zaznamenáno nějaké extremní zvětšení cysty. Nemám žádné extemni¨bolesti pouze občasný tlak…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den , léčba preparátám Vissane ( v ČR ) je zcela na místě , stejně tak jako terapie hormon. antikoncepcí ( Jeanine ). Pokud jste bez větších potíží, jak to popisujete, operační léčbu při…
-
polipý sou važně?
Dobrý den páne doktore,mam polipy na nepřijemnim miste,a vadi mi to,je to nutni zakrok,nebo cesta vedé jinak,a proč to mam?dekuji za brzkou odpovéd
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
nevím na kterém místě polypy máte
Často kladené dotazy
-
Dobrý den, trpím celodenními úzkostmi a v poslední době se můj stav zhoršil. Snažím se používat r
Dobrý den,
to, co popisujete, se u úzkostných stavů objevuje…