Otakar Frühauf, urolog Liberec

MUDr. Otakar Frühauf

Urolog Více

Hanychovská 781, Liberec
Soukromá ambulance - urologie

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Pan doktor v pořádku, ale jeho sestra velmi nepříjemná, netaktní, neurvalá. Když je vám hodně špatně, tak vás ještě dorazí necitlivým přístupem, neochotou, dokáže vás ponížit před celou čekárnou.

Doktor je to pečlivý, jednání má příjemné, ale nejde nekomentovat jeho zdravotní sestru, někoho tak nepříjemného jsem nepotkala snad ani na úřadech, jestli tam funguje proto, aby odháněla pacienty, tak to dělá velmi svědomitě.

Pan doktor je velice pečlivý a svědomitý lékař. Śkoda,že takových není více i když jeho vyšetření není kolikrát moc příjemné.Jsem rád,že mohu k němu pravidelně docházet.

Velice pečlivý a svědomitý. Mohu jedině doporučit

Vynikající přístup, zachránil mě od operace.

Pan doktor již neordinuje na Masarykovi ale je přstěhován na Hanychovské.

Velice svědomitý,výborný diagnostik,výborný operatér,skvělý vztah k pacientůmI

Pan doktor je moc milý a hodný a opravdu se snaží pomáhat. Doporučuji

Po skvělě provedené operaci mě pan doktor navštívil na lůžkové části, večer, ve svém volnu. S takovým zájmem o pacienta jsem se ještě jinde nesetkal. Je skvělý, doporučuji.

Výborný odborník, vynikající diagnostik, perfektní komunikace. Velkou výhodou je jeho vazba na Urologické oddělení liberecké nemocnice, kde se zúčastňuje i složitých operací svých pacientů. Mohu vřele doporučit, moc mi pomohl.