Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

I . P. Pavlova 9, Krnov, krnov
Nemocnice Krnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Krnov Hospitalizace

Tohodle chlapa a "L" ekare je a bude desna skoda. Byl to doktor s velmi lidskym pristupem. Velice pozorny ke svym pacientum. Naslouchal, poradil, pomohl. Proste spicka ve svem oboru. Budete nam moc chybet p. doktore. Byl to uzasny clovek a lekar. Dekujeme za Vasi peci

I
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Krnov neurologické problémy v souvislosti s nádorovým onemocněním

Takového svědomitého lékařě a odborníka na svém místě s úžasně lidským přístupem k pacientovi nepotkáváme běžně. Obrovský dík Vám DOKTORE za svého syna, kterého jste léčil. Ivana K.

Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Rada

Byl to naprostý profik ve svem oboru,dokazal přesně poradit a najit příčínu bez tuny prášků.A hlavně super človek a kamarád.Toho chlapa je vážně škoda.

N
Ověřeny pacient

Jsem moc spokojena.Pan doktor Servus je velmi dobrý lékař s přehledem,je pečlivý,ochotný a lidský.Chodím k němu s maminkou a jsme moc rádi ho tu máme v Krnově.Děkujeme. Havelkovi

J
Ověřeny pacient

Nejlepší lékař se kterým jsem se setkala. Velice příjemný, vstřícný, ochotný, moc mi pomohl hlavně svým lidským přístupem.

Ověřeny pacient

Skvělý doktor, skvělý člověk, který vždy poradí. Svou práci odvádí svědomitě. Doktor s velkým D, který mi několikrát moc a moc pomohl. Děkuji mu a přeji mu hodně úspěchů jak v jeho práci, tak v osobním životě. Markéta Řezáčová, 24 let

jsem velmi spokojen a i s celým odd.neurologie krnov

Ověřeny pacient

Jednoznačně nejlepší doktor, se kterým jsem se kdy setkala. Má zájem o člověka, dokáže vyslechnout i poradit, vše vysvětlí a je vždy ochoten pomoci, prostě pokud k neurologovi, tak jediná správná volba!!! Moc mu děkuji za péči!!!

Při prvním pohledu normální osobnost,avšak jeho vstřícnost,otevřenost,pracovitost mu dává punc hodnosti pana doktora.Pokud narazíte na takovou osobnost,je radost mu věřit a hlavně spolupracovat na zlepšení svého zdravotního stavu!!!Děkuji Vám pane doktore,A.M.

Precizní,ochotný mladý muž. Na svůj věk neuvěřitelně dobrý postřeh a úsudek.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti