Anima Sana s.r.o., psychiatrická ordinace
Jiráskova 252, Poděbrady

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Anima Sana s.r.o., psychiatrická ordinace Jiný

V roce 2018 jsem panu doktorovi vzal bratra, který se již po několikáté pokusil o sebevraždu. Pan doktor nás po asi půl hodině poslal domů, bratrovi řekl, že kdyby zjistil, že potřebuje tabletky, tak ať zavolá, jinak že má zavolat za měsíc a sdělit je-li OK. Bratr nikdy OK nebyl a viděl to každý kolem, jen pan doktor neviděl, nebo možná nechtěl. Bylo to poprvé co se mně povedlo k doktorovi bratra poslat, před tím, ale i potom to odmítal. Ta šance byla bohužel tímto okamžikem a neprofesionálním přístupem zmařena. Bratr si 10.7.2023 vzal život. Kdybych mohl vrátit čas, vezmu ho někam úplně jinam. Pan doktor by to dělat neměl.

Umístění: Anima Sana s.r.o., psychiatrická ordinace Jiný

Bohužel se často dlouho čeká, což psychiku pacienta jen zhoršuje...s léky není problém,stačí si o ně telefonicky požádat

Umístění: Anima Sana s.r.o., psychiatrická ordinace Jiný

Trpěl jsem hodně let depresemi, pokusil jsem se dokonce o sebevraždu, celý život jsem byl vysmátý,vzchopil jsem až po měsíčním pobytu v Kosmonosích ,
film Přelet nad kukaččím hnízdě od Formana byl slabý odvar. Po příchodu pana doktora do Poděbrad, kdy vyzkoušel různé kombinace psychofarmak, důkladně se při sezeních pacientovi věnuje, nehledě na čas , zkrátka super, hlavně nechlastat, teď jsem O.K., doufám že to vydrží.

Umístění: Anima Sana s.r.o., psychiatrická ordinace Jiný

pan doktor je velice příjemný, milý člověk a profesionál. Moc mi pomohl a rozhodně bych ho doporučila i ostatním kdo zvažují objednání se.

Umístění: Anima Sana s.r.o., psychiatrická ordinace Jiný

Nemám co vytknout.A mám pocit ,že takto jako pan mudr Mydla se mi ještě nevěnoval snad nikdo.Dekuji za dnešek.Pan doktor se o pacienta skutečně zajímá.Nikdy jsem od jiného doktora takovy přístup nezažila.Pana doktora pacient opravdu zajímá.Za sebe děkuji.

Umístění: Anima Sana s.r.o., psychiatrická ordinace Jiný

Skvělý empatický lékař, věnoval se mi více než hodinu. Můžu vřele doporučit. Odcházela jsem s dobrým pocitem.