Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

T. G. Masaryka 602, Frýdek-Místek
Dention - zubní centrum s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Dention - zubní centrum s.r.o. Jiný

Pana doktora Horu mohu vřele doporučit. Společně s paní sestřičkou vytváří příjemné prostředí, ve kterém využívají moderní postupy péče o zuby. Velmi oceňuji také empatický přístup a schopnost vysvětlit proč a jak by volil daný lékařský postup. Děkuji za vždy skvěle odvedenou práci.

D
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Perfektní lékař, mladý, inovativní a velmi zkušený, strach ze zubařů skončil jednou pro vždy! Sestřička velmi milá, prostě perfektní prostředí.

M
Ověřeny pacient
Umístění: Dention - zubní centrum s.r.o. Celková obnova chrupu

Velice dobrý zubař. Naprostá spokojenost jak po stránce pracovní tak osobní. Vše laikovi vysvětlí a ukáže na monitoru. Děkuji

S
Ověřeny pacient

všechna má hodnocení směřují k naprosté spokojenosti - dle mého názoru profesionální přístup po stránce znalostí stomatologie, přístupu k pacientům i sestřičce, která vždy otevře s úsměvem.

Ověřeny pacient

páči sa mi, že zastáva názor zachovať stoličky a pokiaľ netrápia, netrhať ich preventívne. mladý, ale príjemný. súdim podľa krátkej skúsenosti, kedy som k zubárovi išiel na preventívku po 8-mych rokoch, manželka detto a s dcérou (3 roky) premiérovo. všetko prebehlo v poriadku, manželka potešený stavom svojho chrupu, žiaľ, hoc doktor so sestričkou mali celú plejádu zábav a fínt, nič na dcéru nezabralo a do kresla ani mimo sme ju "nevyšetrili"...
Svoboda

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti