Olivie Zieglerová, pediatr Zlín

MUDr. Olivie Zieglerová

Pediatr Více

Nad Vývozem 5140, Zlín
Privátní pediatr

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Názory

Paní doktorka je určitě skvělá osoba nicméně jako lékař podle mě za moc nestojí... na preventivní prohlídce se mi jednou stalo, že mi zkontrovala záda a klenbu nohou.. když jsem začala mít problémy se zrakem tak to přešla slovy: To je ještě dobré.. a odc mnoha lidí jsem slyšela, že díky jejímu přístupu skončili v nemocnici..

Paní doktroka je opravdu velmi milá k dětem, dá se s ní pohovořit. Ale ráda dává silná antibiotika i malým dětem celkem zbytečně. Již jsme se odhlásili.

výborná milá a super doktorka nevymněnila bych ji za nic na světě

Pani doktorka je mila, prijemna,ale jako odbornik zklamala. Dvakrat u meho syna podcenila lecbu az jsme skoncili v nemocnici. Uvazujeme o jinem doktorovi.

skvělá lékařka

paní doktorka je skvělá, mám s ní velmi dobré zkušenost, bohužel už musím navštěvovat lékaře pro dospělé, ale pokud budu mít děti, tak budou chodit určitě k ní

Paní doktorka Zieglerová je lékař na svém místě.Chodila jsem k ní já jako dítě a chodí k ní i moje děti.Vždy nás vyslechne,pomůže a poradí.Sestřička je také velice milá a vždy usměvavá.

skvela lekarka a skvely pristup k detem i k rodicum

Lidský, laskavý přístup k dětem, velmi dobrá komunikace s rodiči. Je vstřícná, vyslechne a hlavně dobře poradí. Máme s ní jen nejlepší zkušenosti!!!

doporučuji