Sam.ord. PL - stomatologa
Strážní 151, Lanškroun

Chodila jsem k paní doktorce asi 3 roky (už je to 10 let, ale dle názorů vidím, že se nic nezměnilo) - přístup byl vyloženě hrozný - dělala mi otisky hodinu a řvala na mě, že tu červenou hmotu neumim pořádně skousnout, drátky neutahovala a rovnátka stejně padaly. Jediné, co ji zajímalo byla kartička s hodinami, jak dlouho který den rovnátka nosím. Přestali jsme tam jezdit a asi po 4 letech jsme zkusili MUDr. Dašu Hegerovou v Žamberku. Neskutečně jsem se bála už jen první návštěvy a otisků - paní doktorka byla velmi milá a vůbec žádný problém s otisky nebyl. Měla jsem těžkou vadu, takže mi oznámila, že fixní rovnátka budu muset nosit asi 3 roky + pak ještě vyndávací. Za rok a půl byly fixní rovnátka dole a zuby perfektně rovný, čekání max. půl hodiny - prostě úplně něco jinýho. Takže jde to, a ne že ne. MUDr. Ulmanovou rozhodně nedoporučuji - vyplatí se dojíždět jinam.

Musím souhlasit se všemi názory, které byly uvedeny níže. Jelikož jsem nechtěla, aby mi rovnátka nebyla moc vidět, protože se věnuji modelingu, přála jsem si keramické zámky. Paní doktorce se to moc nelíbilo, říkala, že jsou k ničemu a často upadávají, ale až později vyšlo najevo, že s keramickými zámky žádné zkušenosti předtím neměla. Nejdřív mi vůbec nechtěla vyhovět. Tím, že používala nejšpíš nekvalitní lepidlo mi zámky často upadávaly a nakonec to tedy skončilo u toho, že spodek mám vyměněný za kovové zámky a na vrchu mix kovových a keramických. Naštěstí na předních zubech mám stále keramické. Rovnátka jsem si nechala dát asi v 15 letech, abych je měla co nejdříve pryč. Bohužel se to protáhlo až na 4 roky (paní doktorka slibovala a slibovala a takhle to dopadlo) Když už se to chýlilo prý k sundání, tak ty zuby nevypadaly za ty 4 roky vůbec rovně. Nedalo mi to a domluvila si konzultaci v Litomyšli. Tam mi řekli, že to na sundání rozhodně není a já neváhala a okamžitě přešla tam. Chodím tam asi třičtvrtě roku a všechny škody, které byly napáchany jsou naštěstí ty tam a já se vítězoslavně blížím k sundání rovnátek:-)

Chodila jsem k paní doktorce asi 4 roky. Vytrhla mi celkem 5 zubů. Komunikace žádná a byla velice nepříjemná. Při každém vyměnování zámků mi ji ujela ruka a já měla roztrhlou pusu. Při vynuceném sundávání rovnátek mi zlomila 2 a 3....

Dobrý den vážení, s Paní doktorkou nejsem spokojená a myslím, že mluvím za většinu co k ní pravidelně chodí. Komunikace je nulová, ani nevím co mi hodlá dělat.. za ten čas strávený v čekárně nemá cenu na minutu do ordinace chodit! Moje dcera je s ní hluboce nespokojená. Nedoporučuji. :(

K pani doktorce chodim jiz 14let.3 roky jsem nosila fixni rovnatka pak hned nasazovaci,ktere nosim doted.Naprosto souhlasim s tim,ze kvuli 1 minute v kresle,cekam v cekarne nekdy i 2hodiny a pokazde me doktorka rekne,nosit tak,jako doted.A kdyz se zeptam,co bude dal,jak dlouho budu rovnatka jeste nosit,nikdy me neodpovi.Hruza.Navic jeji arogantni a neprijemne chovani me uplne odrazuje.K detem se absolutne chovat neumi a ke sve sestre taktez.Za celych 14let jsem mela stesti a snad 2x se usmala.Uz tam nechodim.

U paní doktorky jsem byla jednou...vyděsilo mě, že mi kvůli rovnátkům chtěla nechat vytrhnout víc jak 5 zůbů, proto jsem se nechala vyšetřit v Litomyšli a tam mi řekli, že nutné budou asi jenom dva, nakonec to nebyl ani jeden...představa, že jsem málem měla zbytečně vytrhlých tolik zubů je děsivá:(

K paní doktorce jsem jezdila asi 5 let. 3 roky fixní a pak nasazovací. Přestala jsem chodit tak, že jsem se už neobjednala. Nemělo to smysl - kvůli minutě v křeslě, kdy vím, že mi stejně řekne "nosit hodinu denně" mi přislo zbytečné.
V době kontrol s foxními rovnátky se ztotožnuji s tím, co tu již bylo napsáno. Takto se nechová profesionálka, kdyby si odpustila kecy kolem a řekla co a jak udělá, tak by to bylo lepší. Nezaslouží si lepší hodnocení.

Nemáta pravdu.Ortodoncii úplný laik nemůže pocupit!

no fixní rovnátka jsem s ní měla 7 let.....aby vytřískkala ze mě co nejvíc, rovnátka mi od ní pořád padala, nezatahovala drátky,takže jsem byla neustále pořezaná,až pak se to zlepšilo(asi přišlo hodně stížností) ....... ¨za sebe nedoporučuji, její léčba je fakt dlouhá...a to u každého..........