Nymburk, Nymburk
Fyzioterapie - rehabilitace (mapa)

velice jemně a šetrně pomůže rozhýbat záda i krk při jakémkoli zatuhnutí. zprovoznila mě i během těhotenství, když jsem měla skřípnutý nerv a kulhala na jednu nohu.velice doporučuji. navíc velice příjemná a milá paní doktorka.

Je velmi milá, pokaždé mi uleví od bolesti. Dlouho jsem u ní nebyla, proto se chci zeptat zda mi někdo prosím napíše kdy má otevřeno :) děkuji mnohokrát :)

Doporucuji! Pokud nekdo potrebujete opravdu pomoct je to opravdu dobra volba! Pani Olino, dekuji!

Nedoporucuji. Servala me po telefonu!

Super. Dobrá cena, znalosti, ochota a přístup...

Vždy pomohla

souhlasim, je skvela

Paní Olga je ochotná, odborně velice zdatná, spolehlivě pomůže kdykoliv je potřeba. A udržuje i velmi rozumný cenník výkonů. Vřele doporučuji.

pani Olga je vynikajici vzdycky pomohla nejen me ale cele rodine :-)

Výborný přístup,ochota, znalosti, vždycky se mohu spolehnout, že pomůže, když je nejhůř.L

Nedoporucuji. Servala me po telefonu!

Super. Dobrá cena, znalosti, ochota a přístup...

Vždy pomohla

souhlasim, je skvela

pani Olga je vynikajici vzdycky pomohla nejen me ale cele rodine :-)