Praktický lékař pro dospělé
Sokolovská 2143, Sokolov

Je to doktorka velmi špatná.. s každým mluví jako s kamarádem,každej je u ní zdravý a sama nepozná žádnou nemoc. Je zaostalá a měli by jí do ordinace poslat kontrolu.. hrůza

Těžko nazvat něco takového lékařskou službou.Péče a znalosti zastaveny někdy v roce 1980,kdy se zastavil čas.Např.napsané léky,které se již nevyrábí a v lekárně jen kroutí hlavou neznalost nových a účelných léčebných metod včetně léků silně zaostává.Žádné zdokonalování,proškolení či praxe v nemocnicích jako u jiných lékařů natož držet alespon trochu krok s dobou plných stále nových a lepších metod pro nás pacienty.O špíně,prachu v čekárně a ordinaci ani nemluvě.Divím se,kde vázne nějaká kontrola či hygiena ta by byla opravdu na místě.V restauracích jsou stále tahle ordinace je zaostalá i vybavením.Bohužel nic pozitivního!

Před dvěma roky jsem onemocněla závažným onemocněním chlamydia pneumoniae a přišlo se na to díky paní doktorce.Posílá mě na důsledná vyšetření což jiní lékaři,aby měli klid,řeknou Vám,že si myslí,že tímto onemocněním netrpíte (viz. jeden nejmenovaný obvodní lékař)..Na vyšetření vás posílá aby se zjistilo kde je problém a výsledky pečlivě kontroluje.Tím chci říct,že s lepší obvodní lékařkou jsem se za celý svůj život nesetkala a mohla bych jí vřele doporučit všem

Bohužel nemohu posoudit jinak než velmi špatně.Kdyby paní doktorka stále jen nezvyšovala otci léky na vysoký tlak a místo toho ho včas poslala na vyšetření ,které by mu zachránilo život nemusel by můj otec zemřít těsně před vánoci 2011.Velmi vysoký tlak je dnes i pro laika upozornění na možný výskyt infarktu,který mu byl bohužel osudný!Mamina přišla tak během vteřiny o manžela téměř po 50 letech společného života,já s bratrem o otce,děti o dědečka a babička tak o svého jediného syna,kterého s bolestí v srdci přežívá.Naše rodina se ze stráty skvělého člověka jen tak nevzpamatuje.Proč tam vlasně dál ordinuje,když nikoho neléčí.Sama by totiž potřebovala péči vzhledem ke svému zdravotnímu stavu!Vždyt přeci i běžná kontrola by přišla na to,že p.doktorka kromě změření tlaku již není schopna vést dále ordinaci s pacienty.Nejlépe udělal ten kdo včas utekl k jinému lékaři.Otec to bohužel nestihl!

U

Paní doktorka je ze staré školy. Jenže to dnes někteří nepochopí a možná by se měli zamyslet jak sami pracují, co říkají lékařům a v podstatě jací sami jsou. Přístup paní doktorky je vstřícný, dokumentaci si vede po staru, ale pečlivě. Na vyšetření posílá, výsledky kontroluje. Chodím k ní mnoho let. Vnímám ji jako "starého" rodinného lékaře. Mnohokrát pomohla. Jako člověk toho má hodně za sebou. A že předepíše v dnešní změti léků i starý, tomu se nedivím. Také jsem si několikrát chtěl koupit lék a oznámili mi, že jej nemají. Myslím, že její snaha a úsudek jsou dobré a jako člověka a praktického lékaře si paní doktorky vážím. V jejím věku asi už nemá tolik pacientů, ale nemusíte čekat 2 hodiny na vyšetření.

Nesouhlasím s negativními názory ostatních pacientů.Paní Mudr. Lukačevičová bere důkladný zřetel na všechny pacienty,když je problém,pošle je na odborné vyšetření.Je to lékařka,kterou bych mohla všem vřele doporučit.

chodím k paní doktorce už od 14 let a jsem s ní velice spokojená.každé 2 roky mě posílá na preventivní prohlídku.hlídá mi očkování proti tetanu,nic nezanedbává.Spíš si myslím,že jsem píšou ty lidi co nedostali neshopenku a jsou na ni za to naštvaný.nemáte hrát simulanty !!!!!!!!!

Tuto praktickou lékařku bych vrátil zpět do školy. Její vědomosti jsou z té doby kdy byla jako mladá holka ve škole. Předepisuje léky, které se už několik let nevyrábí. Vše řeši od stolu ... z dálky vám řekne diagnozu a vůbec vás neprohlédne. Přivlastňuje si vaší kartu jako svůj majetek. Odůvodnění: Moje karta byla stará 37 let a já byl u ní jen 2 roky. Po skušenostech s lékařkou jsem se registroval u jiného lékaře a žádal jsem svou kartu. Byla mi zamítnuta, že je její. Umí psát neschopenky na požádání jak na běžícím páse a diagnozy jsou smyšlené. Moje tchyně byla u ní taky a od ní předepsáno denně cca 20 druhů léků. Zdravotní stav byl velmi vážný a léků pořád přibývalo. Doporučil jsem tchyni lékaře kde jsem teď já a ten jí okamžitě nechal provést spousty vyšetření jako je krev, moč atd. Po výsledcích bere jiné léky a stav léků se zmenšil na 1/2.
Zdravotní stav se zlepšil. Lukačevičová by měla tuto práci rychle ukončit než někomu ublíží.

nemohu si stěžovat příjemný vystupování i přístup k pacientům je skvělý

Chodila jsem k ní a byla jsem velice ráda,že jsem se přes jinou p. doktorku dostala z jejích spárů.Jediné co bylo fajn,že když jste se necítili dobře, tak vám napsala neschopenku a nechala vás doma.Myslím,že její pověst je vyhlášená.