Soukromá ordinace PL pro dospělé
Nám. Svobody 36, Volyně

Zcela souhlasím s názorem "Adleite" z 24 červen 2010. Člověk přijde s bolestí v oblasti ledvin a vyslechne si, že za to může nadváha, dostane recept na Paralen....při potížích s krční páteří se tento scénář opakuje! Rychle pryč! Je mi to líto, ale tady jde opravdu o zdraví!

Paní doktorka Kubíčková je typickým příkladem venkovského lékaře, který ordinuje jen díky tomu, že nemá dostatek konkurence. Její léčba je krajně nedostačující, pasivní a nebojím se slova nekvalifikovaná. Každému pouze řekne aby zhubnul ale skutečné zdravotní problémy jí naprosto unikají. Vyhněte se její ordinaci velikým obloukem!!!!

Paní doktorka Kubíčková, je velice ochotná, příjemná, ohleduplná a pomoci schopná lékařka. Nemluvě o tom, že je na pravém místě. Já s paní doktorkou mám velice dobré zkušenosti tak i s její sestřičkou p. Pilnou, která je také velice ochotná a laskavá k lidem. Moje maminka je velice nemocná a není to lehké a paní doktorka i ve svém vlastním volnu má čas na to, aby nám napsala léky nebo aby za maminkou dojela a i psychická podpora z její strany jak ke mne tak i k mé mamince je vynikající. Nikdo není bez chyby to je samozřejmé, ale nevím ani o jedné malinké chybičce které by se paní doktorka dopustila a pokud píšete o tom jak se kdo chová, tak si sáhněte nejdříve do svého svědomí.

Vyjádření pacietky Jany je naprosto šokující. Nevím nic o tom, že by paní doktorka měla ještě jednu ordinaci a tam by převáděla zdravotnický materiál. Jsou to všechno neověřené informace. Já osobně mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Má zájem o pacienta a z jejího vystupování mám dojem, že o nich přemýšlí i mimo svoji pracovní dobu. Podle mého názoru se jedná o jednu z nejlepších lékařek

S paní doktorkou mám za léta co za ní docházím jen velmi dobré zkušenosti- ochotná , pečlivá , odborně velmi dobrá.

Dobrá lékařka a ochotná.