Jednoznačně doporučuji. Paní doktorce Hlaváčkové vděčím za to, že máme dvě krásné zdravé holčičky. Přeju jí mnoho pracovních, ale i životních úspěchů! Jsem opravdu ráda, že jsem mohla být v její péči!

Doporučuji. Měla jsem v těhotenství komplikace a byla velmi laskavá a milá, podpořila mě, zbytečně nestrašila. Je starší a má hodně zkušeností. Není nijak alternativní, např. neinformuje o vedlejších účincích hormonální antikoncepce, hodně intenzivně mi cca 20 letech doporučovala, abych na sobě nechala testovat dosud neschválenou HA. Nejraději mám jednu ze dvou jejích porodních asistentek (krátké světlé vlasy). Odmítnutí OGGT nebylo nijak komentováno, byla respektována moje volba.

Paní doktorku mohu doporućit pro její profesionální zodpovědný přístup k pacientům .
V její péči jsem již 36 let a jsem maximálně spokojena a dojíždí za ni všechny ženy z naší rodiny přes 100km ( dnes již čtvrtá generace).
Včasnou diagnózou a následnou operací zachránila moji matce život a mě uchránila před velkými komplikacemi , které hrozily u porodů mých dětí. Její dlouholeté zkušenosti v nemocnici a následně mnoho let soukromé ordinace, spokojených pacientek a zdravých dětí snad hovoří bez diskuze pro tuto lékařku. Eva Štindlová

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je vždy milá, vstřícná a velmi ochotná. Nemám sebemenší výtku. Co se týče předešlého negativního hodnocení... Nejsem si zcela jistá, zda paní hodnotila ve svém komentáři skutečně paní doktorku Hlaváčkovou... Nemohu souhlasit s ničím, co je v hodnocení uvedeno. Sestřička na mne NIKDY při vyšetření nekoukala, o častém střídání sester také nevím. Léky paní doktorka předepisuje podle toho, jaké máte možnosti... Mohu skutečně jen chválit. Nikdy bych neměnila.

K p.doktorce jsem chodila 10let a jsem rada že jsem odešla.Soukromý,naprosto žádné,všichni slyší všechno.Sestry se tam střídaj,dost často:Při vyšetření sestra na vás kouká,dost nepříjemné.pani doktorka podává dost špatné informace,a nabízí samé drahé léky které vubec nepotřebujete.Nedoporučuji

Velmi dobrá paní doktorka, vždy milá, ochotná a usměvavá, vše dopodrobna vysvětlí a hlavně pomůže. V rámci potřebného předoperačního vyšetření se nezdráhala otevřít ordinaci i mimo svoji ordinační dobu. Ordinace i čekárna jsou velice příjemné a luxusní. Jednoznačně doporučuji.