Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Na Dlouhých 1188, Uherský Brod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je vzácným příkladem sloučení profesionálního, zodpovědného a lidského lékaře. Vždy diagnostikuje do detailů a nabízí řešení i velmi časově vytíženému člověku. Kartotéka je sice poněkud postaršího rázu, ale pod kontrolou. Nikdy bych neměnil, paní doktorka je příkladem ideálního lékaře.

I
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá a ochotná, dlouhá čekací doba je vyvážena lidským přístupem, kdy paní doktorka nechce nic zanedbat, což u našeho zdraví, je to nejdůležitější.

M

Jsem s paní doktorou velmi spokojená, vyjde vždy maximálně vstříc. Pokud má někdo horší zkušenost, tak jsme jenom lidé a každý máme občas náladu pod psa, což já chápu. Někdy se opravdu sedí v čekárně déle, ale je to také tím, že má paní doktorka lidský přístup a nebere pacienta jenom jako kus a také se snaží poradit lidem i po telefonu. Paní doktorku chválím, pomohla mi vždy, když jsem potřebovala a to bez otálení.


Ověřený profil

naprosto příšerná lékařka. její neochota mi při každé návštěvě vyráží dech. to nemluvím ani o minimálně 3 hodinovém sezení ve studené čekárně nehledě na to, že v kartách má strašný bordel. ani se nenamáhala poznačit si, od kdy do kdy jsem marodila a to mě donutilo praktického lékaře okamžitě změnit. co je moc, to je moc !!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Volal jsem pani doktorce Dorazilove ohledne stavu me matky a dostal jsem komplexni a rychlou informaci, ktera me uklidnila a zaroven byla overeno casem spravna. Nebyli to jen strohe lekarske fakta, ale vedela presne v jakem rodinnem prostredi se jeji pacientka nachazi. Nejsem jeji pacient, nastesti lekare zatim potrebuji jen sporadisky, nicmene takhle nejak si predstavuji pristup obvodniho lekare. Poronavam s pani Struharovou, jsem dalek soudit diagnosticke schopnosti me lekarky nicmene rekl bych, ze ji jeji povolani nebavi.


Výborná praktická lékařka, je u ní už roky téměř celá naše rodina. Příjemná, ochotná, opravdu jediná drobná výtka by z mé strany byla na ty většinou otevřené dveře do sesterny. Přece jenom při vyšetření by mělo být větší soukromí.


Paní doktorka Dorazilová i sestřička vždy ochotně a s úsměvem přijmou každého pacienta.Na to,že se tady déle čeká,když paní doktorka vyjede k pacientovi,jedná se o nutný případ a budete rádi,když nebudete moci do ordinace a ona k vám přijede.Na to ,že se vyptává na různé věci,toto ale většinou patří k léčbě a i z toho co se dozví usoudí,co nás bolí.Někdy bolí jenom duše,ale projevy jsou takové zamotané,bolí z toho záda,za krkem,břicho a paní doktorka citlivými otázkami na správnou diagnozu vždy přijde.Slovo ,lidské,vlídné léčí víc jak injekce.Amimo jiné,když jsem s celou rodinou k paní doktorce přecházela,řekla mi sestřička,u nás to trošku dél trvá,nevadí.každá i malá bolest chce čas.děkuji za dobrou lékařku,zdravotní sestřičku i jejich rodiny ,protože i tito mají pro jejich nelehké povolání pochopení


Je velmi příjemná, ohleduplná, odpovědná a pozorná při vyšetřování svých pacientů. Prostě jednička.


R

Vyborna, pecliva, asertivni, zkusena!!! Moc ji dekuju i za celou mou rodinu. Takova pani doktorka se hleda svetakraj!! Ziju v Londyne jiz 10 let, ale takova p. doktorka tady neni! Platili by ji tady zlatem!!


B

Je nejlepši ze všech mužu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu