Praktický lékař pro dospělé
Na Dlouhých 1188, Uherský Brod

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je vzácným příkladem sloučení profesionálního, zodpovědného a lidského lékaře. Vždy diagnostikuje do detailů a nabízí řešení i velmi časově vytíženému člověku. Kartotéka je sice poněkud postaršího rázu, ale pod kontrolou. Nikdy bych neměnil, paní doktorka je příkladem ideálního lékaře.

Paní doktorka je velmi milá a ochotná, dlouhá čekací doba je vyvážena lidským přístupem, kdy paní doktorka nechce nic zanedbat, což u našeho zdraví, je to nejdůležitější.

Jsem s paní doktorou velmi spokojená, vyjde vždy maximálně vstříc. Pokud má někdo horší zkušenost, tak jsme jenom lidé a každý máme občas náladu pod psa, což já chápu. Někdy se opravdu sedí v čekárně déle, ale je to také tím, že má paní doktorka lidský přístup a nebere pacienta jenom jako kus a také se snaží poradit lidem i po telefonu. Paní doktorku chválím, pomohla mi vždy, když jsem potřebovala a to bez otálení.

naprosto příšerná lékařka. její neochota mi při každé návštěvě vyráží dech. to nemluvím ani o minimálně 3 hodinovém sezení ve studené čekárně nehledě na to, že v kartách má strašný bordel. ani se nenamáhala poznačit si, od kdy do kdy jsem marodila a to mě donutilo praktického lékaře okamžitě změnit. co je moc, to je moc !!

Volal jsem pani doktorce Dorazilove ohledne stavu me matky a dostal jsem komplexni a rychlou informaci, ktera me uklidnila a zaroven byla overeno casem spravna. Nebyli to jen strohe lekarske fakta, ale vedela presne v jakem rodinnem prostredi se jeji pacientka nachazi. Nejsem jeji pacient, nastesti lekare zatim potrebuji jen sporadisky, nicmene takhle nejak si predstavuji pristup obvodniho lekare. Poronavam s pani Struharovou, jsem dalek soudit diagnosticke schopnosti me lekarky nicmene rekl bych, ze ji jeji povolani nebavi.

Výborná praktická lékařka, je u ní už roky téměř celá naše rodina. Příjemná, ochotná, opravdu jediná drobná výtka by z mé strany byla na ty většinou otevřené dveře do sesterny. Přece jenom při vyšetření by mělo být větší soukromí.

Paní doktorka Dorazilová i sestřička vždy ochotně a s úsměvem přijmou každého pacienta.Na to,že se tady déle čeká,když paní doktorka vyjede k pacientovi,jedná se o nutný případ a budete rádi,když nebudete moci do ordinace a ona k vám přijede.Na to ,že se vyptává na různé věci,toto ale většinou patří k léčbě a i z toho co se dozví usoudí,co nás bolí.Někdy bolí jenom duše,ale projevy jsou takové zamotané,bolí z toho záda,za krkem,břicho a paní doktorka citlivými otázkami na správnou diagnozu vždy přijde.Slovo ,lidské,vlídné léčí víc jak injekce.Amimo jiné,když jsem s celou rodinou k paní doktorce přecházela,řekla mi sestřička,u nás to trošku dél trvá,nevadí.každá i malá bolest chce čas.děkuji za dobrou lékařku,zdravotní sestřičku i jejich rodiny ,protože i tito mají pro jejich nelehké povolání pochopení

Je velmi příjemná, ohleduplná, odpovědná a pozorná při vyšetřování svých pacientů. Prostě jednička.

Vyborna, pecliva, asertivni, zkusena!!! Moc ji dekuju i za celou mou rodinu. Takova pani doktorka se hleda svetakraj!! Ziju v Londyne jiz 10 let, ale takova p. doktorka tady neni! Platili by ji tady zlatem!!

Je nejlepši ze všech mužu jen doporučit.