Všeobecná zdravotní pojišťovna

Endodontické konzultace +6 Více

Estetická stomatologie • od 800 kč

Keramické korunky • od 3 800 kč

Ošetření kořenových kanálků • od 500 kč

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 900 kč

od 800 kč

od 3 800 kč

od 500 kč

od 600 kč

Umístění: Zubní ordinace zubní vyšetření

Nejlepsi Pan zubar, jakeho jsem kdy poznala, zakroky provadi ohleduplne a jemne a navic je velmi peclivy a vse srozumitelne vysvetli, ani injekce u nej nejsou bolestive, od doby, co jsem u Dr. Bondara se na kazdou prohlidku tesim. Navic pan doktor i sestricka jsou velmi prijemni! Dekuju!!!:)

Umístění: Zubní ordinace ošetření zubního kazu

K panu doktorovi chodíme s manželem už pár let a rozhodně ho mohu 100% doporučit. Ať už šlo o zubní hygienu, kaz, trhání osmičky, vždy byla péče perfektní. Pan doktor je velice milý člověk, vždy se zajímá, jestli jsem všemu rozuměla a jestli mám otázky, sestřička i zubní hygienistka s ním spolupracující taky. Nikdy jsem nečekala více, než 10 minut, ordinace je vybavená skvěle. Nemám co vytknout.

Umístění: Zubní ordinace zubní vyšetření

První návštěva u pana doktora,neuvěřitelně příjemný profesionální přístup,jak lékaře,tak i velmi milé sestřičky,naprostá spokojenost

Umístění: Zubní ordinace bolest zubu

Dnes jsem byla u pana doktora na plánovaném zákroku. Jsem neskutečný strašpitel a mám hrůzu jen z píchnutí jehlou. Pan doktor vše zvládl tak, že jsem si ani nevšimla, že už jsem bez zubu :) moc za to děkuji. Ale to, co mě nesmírně potěšilo je jiná věc. Před čekárnou čekala stará babička s chodítkem s tím, že jí bolí zub a asi ho potřebuje vytrhnout. Moc se mi líbilo milé jednání sestřičky a následně pana doktora s touto babičkou. Původně nešťastná babička vycházela z ordinace s úsměvem na tváři a v jiskrou v oku. A toho si já v dnešní době velmi vážím. Přeji hodně spokojených pacientů :)

Umístění: Zubní ordinace

Nejlepší zubař ke kterému jsem chodil, vše vysvětlí, skvěle provede a ceny jako všude jinde. I kamarád který se zubařů bál a nechodil k nim 10 let je u něj spokojený.

Děkujeme.

Umístění: Zubní ordinace Pravidelná péče a i korunky.

MUDr Bondar je absolutní profesionál.
Je pečlivý a velký detailista. Odborné rady ohledně péče o zuby jsou od něj k nezaplacení. Lepšího zubaře jsem jestě neměl.

Děkuji za pochvalu.)

Maximální spokojenost. Se zuby jsem naštěstí nikdy neměl větší problémy, přesto jsem na doporučení změnil zubaře a nelituji. Příjemné prostředí, skvělý přístup od pana doktora i sestřičky. Mám problémy se zubním kamenem a pigmentem, základní ošetření nabízí přímo p. doktor, ale pokud byste chtěli kvalitní dentální hygienu, tak se můžete objednat u sestřičky, která jí pro vás velmi pečlivě, mile a důkladně provede. Jsem rád, že jsem udělal změnu :)

Dr. Oleksandr Bondar

Děkuji za Vaše hodnocení.

Přidáváme se s přítelem s dalším kladným hodnocením. Pan doktor je moc milý a trpělivý. Jak zde již bylo zmíněno, je vidět, že svoji práci dělá rád a s velkou pečlivostí, vše ochotně vysvětlí sám od sebe, případné dotazy rád zodpoví a nedává Vám najevo, že na Vás nemá čas. Jsme moc spokojení s jeho ošetřením. Sestřičku chválíme také :) Je velmi ochotná.

Dr. Oleksandr Bondar

Děkuji za Vaše hodnocení.

Největší postrach odjakživa pro mě byli zubaři. Od poslední návštěvy pana doktora Bondara musím změnit názor. Mám nízký práh bolestivosti a tudíž se bojím i pouhé injekce. Neznám superlativa, jak bych mohla vyjádřit chválu na pana doktora, kterému moc děkuji a omlouvám se mu. Ošetření proběhlo na vysoké profesionální úrovni. Ještě jednou moc velké díky.

Dobrý den paní Kristová,
jsem moc rád, že se nám společně podařily zmírnit Vaše obavy ze zákroku.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Manžel se rozhodl pro zubní implantát. Byla mu dosypána kost a vsazen čep. Bohužel ten je mimo osu zubů. Pan doktor tvrdí, že kost na potřebném místě nedorostla a že si manžel bude muset zvyknout. Nyní je před nasazením korunky. Dá se s tím ještě něco dělat? Je běžné, že implantát je mimo osu zubů?

Ano, je to běžné. Ideální podmínky jsou u menšího množství pacientů. Zubní lékař se určitě vždycky snaží dodržet "správné" polohy implantátu, ale musí se taky řídit množstvím kosti, proto osa implantátu může byt jiná. Je důležité, aby byla správná osa korunky.
S pozdravem Bondar Oleksandr.

Dr. Oleksandr Bondar

Dobrý den, podáváte prosím u "neošetřitelného dítěte" Dormicum nebo něco podobného? Dceři je 3,5 roku a ještě u zubaře nebyla, je paličatá, uřvaná a nešlo to, ale teď už má kaz a je to nevyhnutelné. Děkuji mockrát za odpověď.

Dobrý den.
Analgosedace dětem neprovádím, bylo by ideální řešit Váš problém na specializovaném pracovišti.