Oldřiška Veselá, logoped Brno

Mgr. Oldřiška Veselá

Logoped Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Viniční 66, Brno
Klinická logopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient

Po změně původní logopedky jsme začali chodit k paní Veselé. Konečně začal syn dělat pokroky. Jsem spokojená a věřím, že se výsledky brzy dostaví. Paní logopedku Veselou doporučuji.


L
Ověřeny pacient

Nechápu takto vysoké hodnocení. Paní logopedka si klidně zapomene objednané dítě zapsat (což chápu, že se může stát) a pak se ani neobtěžuje s omluvou, naopak dává najevo jak ji její vinou vzniklá situace obtěžuje. Přísnost na děti by mi nevadila, ale její netrpělivost už ano. Lituji, že jsem ji vybrala.


J
Ověřeny pacient

Velmi odborně fundovaná a milá, s vynikajícím přístupem ke klietům


Nejlepší logopedka, jakou si lze přát, jinou nehledejte. Má ale dlouhé objednací doby - každému klientovi se totiž na rozdíl od pásové výroby v jiných logopedických zařízeních poctivě a dǔkladně. Je o ni veliký zájem - v Brně asi největší.


Vynikající logopedka. Doporučuji.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Ověřeny pacient

Hledám logopeda pro dceru, zaujalo mě vysoké hodnocení u paní Mgr., ale při podrobném prostudování hodnocení vidím, že počet hodnocení neopovídá počtu IP adres :( Paní magistro, pokud doufáte, že Vám falešné pozitivní reference přivedou nové klienty, tak vězte, že nás jste naprosto odradila - pochybuji, že člověk, který podvádí, má v práci s dětmi co nabídnout. Takovéto praktiky odsuzuji a děkuji provozovateli tohoto webu, že viditelnost IP adresy u hodnocení zprovoznil.


Perfektní logopedka. 100% doporučuji.


Vynikajici logopedka. Pomaha nikoli s natazenou dlani tak jako sanatoria, ale sr srdcem na dlani. Neni zlatokopka, ale skutecne pomaha, neshrabuje lacne body. Chcete-li tu nejlepsi logopedii, jdete za Mgr. Veselou.


Skvělá logopedka. Naučí i to, v čem ostatní logopedie neuspějí. Nechtějte dobrou logopedku, chtějte tu nejlepší. A tou je paní magistra Veselá.


Výborná logopedka. Nevím, jak jinde, ale v Brně je to jednička.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti