Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Profesionální přístup. Dobrá dostupnost. Široká nabídka služeb.

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Pan doktor je velice hodný a pečlivý. Za celou dobu co jsem byla na sosně 100% nejlepší doktor. A sympaťak:-)

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Nemohla jsem zvednout ruku a pan doktor Volný mi velmi pomohl.Důkladně mě vyšetřil,poslal na MR a pak operoval.Je velmi milý,lidský a naslouchá Vám.

Pan doktor je velmi vstřícný a milý člověk. Dokáže okamžitě bez zaváhání rozpoznat problém a vyřešit ho. Svým přístupem si získal mou důvěru. Mohu jen doporučit jeho péči.

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

MUDr. Oldřich Volný je velmi pečlivý a zodpovědný lékař. Po dobu mé léčby mi vše pečlivě vysvětlil, byl velice ochotný a zodpovědný. Byla jsem velice spokojená, doporučovala bych. Za mě jeden z nejlepších doktorů.

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Pan doktor Volný je velký sympaťák. Vše vysvětlí, ochotně pomůže. Při první návštěvě okamžitě správně odhadl diagnózu. Udělal mi plastiku křížového vazu a rok po operaci je vše fajn. I jeho péče v nemocnici byla skvělá. Doporučuji.

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Pan doktor Ondrich Volný je pečlivý a zodpovědny lékař. Je příjemný a sympatický. Chodim k panu doktorovi s ramenem a kičly. Jsem ráda že chodim takovému skvělému lékaři. Za sebe mohu určité doporučit.

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Pan doktor Volný předčil všechna moje očekávání. Při každé návštěvě se mi věnoval, jako bych tam byla poprvé. Vždy mi vše podrobně vysvětlil, bolavé rameno vyšetřil a popsal způsob léčby. Je velmi komunikativní, optimistický, své práci rozumí. Pacientovi věnuje potřebný čas. S přístupem pana doktora jsem velmi spokojená.

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Doktor Volný mi operoval stejné koleno třikrát. Během 6 týdnu pobytu v nemocnici nezjistil diagnózu. Měl jsem CRP až 270 a teploty až 38,5°. V případě správně nasazených antibiotik od počátku, jsem nemusel absolvoval tolik operací. V jiné nemocnici mi jiný pan doktor nasadil správné antibiotika a čtvrtou operaci mi zachránil křížový vaz a dostal do normy CRP a teploty.

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Děkuji tímto panu doktoru Volnému za pefektně spravené rameno po úraze. Operace i další léčba probíhala rychle a bez komplikací. Dnes už si ani nevzpomenu, že jsem měl s ramenem potíže. Velmi vítám, že si otevřel svou ordinaci, protože se mi ozývá i druhé rameno. Zcela jistě využiji jeho služeb. I tentokrát si raději zajedu pro ošetření do Třince, protože mé zkušenosti s některými ortopedy v Ostravě, kde bydlím, nejsou zrovna moc příjemné. Ještě jednou Vám pane doktore děkuji a zcela jistě se v krátké době uvidíme.