Kaštanová 268, Třinec
Nemocnice Třinec

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Pan doktor Volný je velký sympaťák. Vše vysvětlí, ochotně pomůže. Při první návštěvě okamžitě správně odhadl diagnózu. Udělal mi plastiku křížového vazu a rok po operaci je vše fajn. I jeho péče v nemocnici byla skvělá. Doporučuji.

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Pan doktor Ondrich Volný je pečlivý a zodpovědny lékař. Je příjemný a sympatický. Chodim k panu doktorovi s ramenem a kičly. Jsem ráda že chodim takovému skvělému lékaři. Za sebe mohu určité doporučit.

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Pan doktor Volný předčil všechna moje očekávání. Při každé návštěvě se mi věnoval, jako bych tam byla poprvé. Vždy mi vše podrobně vysvětlil, bolavé rameno vyšetřil a popsal způsob léčby. Je velmi komunikativní, optimistický, své práci rozumí. Pacientovi věnuje potřebný čas. S přístupem pana doktora jsem velmi spokojená.

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Doktor Volný mi operoval stejné koleno třikrát. Během 6 týdnu pobytu v nemocnici nezjistil diagnózu. Měl jsem CRP až 270 a teploty až 38,5°. V případě správně nasazených antibiotik od počátku, jsem nemusel absolvoval tolik operací. V jiné nemocnici mi jiný pan doktor nasadil správné antibiotika a čtvrtou operaci mi zachránil křížový vaz a dostal do normy CRP a teploty.

O
Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Děkuji tímto panu doktoru Volnému za pefektně spravené rameno po úraze. Operace i další léčba probíhala rychle a bez komplikací. Dnes už si ani nevzpomenu, že jsem měl s ramenem potíže. Velmi vítám, že si otevřel svou ordinaci, protože se mi ozývá i druhé rameno. Zcela jistě využiji jeho služeb. I tentokrát si raději zajedu pro ošetření do Třince, protože mé zkušenosti s některými ortopedy v Ostravě, kde bydlím, nejsou zrovna moc příjemné. Ještě jednou Vám pane doktore děkuji a zcela jistě se v krátké době uvidíme.

Umístění: jiné místo Jiný

I přes to, že ve FM pan doktor už neordinuje a kyčle “nedělá”, tak nás pro jednou velmi ochotně přijal na své klinice v Třinci:) je pečlivý, ultrazvuk vysvětlí a zkontroluje i vše ostatní, k dětem se chová moc hezky a s citem. Za mě naprostá spokojenost, takhle by to mělo vypadat.

Pan doktor Oldřich Volný je velmi sympatický a příjemný. Jsem ráda že chodím k takovému skvělému lékaři.

MUDr. Oldřich Volný je velmi pečlivý a zodpovědný lékař. Po celou dobu léčby byl ochotný a důsledný. Vždy vše vysvětlil tak, že jsem i jako ,,lajk,, pochopila co přesně mě čeká při operaci i v následující léčbě. Velmi důsledný také v zotavovací fázi - vhodně doporučené ortézy, kloubní výživy apod.
Za sebe mohu určitě doporučit.

Pan Doktor Oldřch Volný ma přijemne vystupovani k pacjentum je vybornym specjalistou v oboru ortopedie