Hodnoceni toho lékaře je velmi dobrý,Zachránil mě život u mimoděložního těhotenství.

S panem doktorem jsem byla spokojena do chvíle, než se objevily první zdravotní potíže. Určité období jsem ho potřebovala navštěvovat velmi často, což bylo téměř neproveditelné - objednací i čekací lhůty pro mě byly příliš dlouhé. Když už jsem se k panu doktorovi dostala na vyšetření, na všechno jsem se ho musela vyptávat - měla jsem pocit, že ho svými dotazy obtěžuji, a nikdy jsem nedostala uspokojující odpověď. Mé vleklé problémy vyléčil až jiný lékař, který mi - na rozdíl od pana Štěpánka - vysvětlil i jejich příčinu.

jsem na 100 % spokojená :-) sice teď bydlím v Jihlavě, ale nevyměním a ráda budu za panem doktorem dojíždět :-) i se sestřičkou jsem mooc spokojená, vždycky se ke mě chovala hezky :-)

Chodím k panu doktorovi dost dlouho a už mám za sebou 4 porody a nemohu si na něj vůbec stěžovat. Je to vynikající lékař s velmi dobře vybavenou ordinací a milým přístupem. Děkuji mu za to jak se vždy postaral.

U pana doktora Štěpánka jsem snad přes dvacet let a deset let už i moje dcera a obě jsme velmi spokojené. Pan doktor má příjemný přístup, je pečlivý, moje dotazy vždycky trpělivě zodpovídá, zkrátka mám k němu důvěru a cítím se tam dobře. Totéž platí o sestřičce, vůbec nechápu ty kritické vzkazy. Je vždycky velice ochotná, poradí i po telefonu, má příjemné a profesionální vystupování. S panem doktorem jsou moc prima tým. Když se vyskytne nějaký náhlý problém, vím, že můžu zavolat a nikdy mě neodbydou. Pokud některé pacientky potřebují ,, tlachání a pokecání si,, - pak mi není jasné, proč ho hledají právě v ordinaci odborného lékaře...
Takže panu doktorovi i jeho sestřičce přeji hodně spokojených klientek :)) a pevné zdraví ai nervy.

ordinace dobře vybavení,ale přístup nic moc.lekaře se musite na vse ptát,sám nic nevysvětli.na sestru ani neklepejte,vynada vám.tváří se kysele a povýšeně.nedoporučuji

K panu doktorovi chodm hruba deset let..Nemohu ho ani doporučit ale ani hodnotit nejak extra špatne.Je pravda že ordinaci má zařízenou moderně ale co se tyče pana doktora,tak na co se ho nezeptáte to vám sám od sebe neřekne a to hlavne v mém případě v těhotenství. To je samé vyšetreni a odběry krve ale zdělí vám to ve zkratkách tudíž pro laika nic neříkajíc.Špatnou zkušenost s ním mám pouze když jsem po něm chtěla ve třetím měsíci těhotenstvi aby mi napsal rizikove těhotenstvi nebo neschopnost práce v baru na nočni směně,to mě poslal k obvodní lékařce aby mi to napsala ona,ta na mě koukala jak z jara co to po ní chci že to má na starosti můj gynekolog. Nakonec mi museli neschopenku napsat v nemocnici jinak by mě pan doktor nechal chodit na nočni do zakouřeného baru snad do porodu(a to musite uznat jak by vypadala slecna za barem v osmem mesici t.) a to mi hlavne kladl na srdce ze jestli jsem kuřačka,at okamzitě kouřit přestanu!!!!!!Tak potom nechapu tu logiku?? Ale jinak se pan doktor chová mile a lidsky ale zas po něm nemůžete nic moc chtít nebo mu v něčem oponovat to ihned změní výraz tváře a skoro děla že vás neslyši K sestřičce mám taky občas výhrady že se netváří že by ji ta práce zrovna bavila ale co si budem povidat,je to práce jako každá jiná a ne všichni jsou pořád štastni a veseli.Tím se ji ovšem nechci zastávat,musi si uvědomit ze si vybrala praci s lidma tak by se podle toho měla určitě i chovat..To je vše co si o ordinaci Dr.Štěpánka myslim.....

Pan doktor je výborný lékař,sestřička je velice ochotná,vždy mi vyjde vstříc.Přešla jsem od jiného lékaře,který nic neřešil o vše jsem si musela říct a ještě vyslechnout nejapné připomínky!!Díky panu doktorovi mám 2 a půl letou dceru po několika letech marného čekání.Pavlasová.Chotěboř.

Pan doktor Štěpánek je PAN DOKTOR. Chodím k němu dlouho a pod jeho péčí jsem úspěšně absolvovala dvě těhotenství (to první v 35 letech). Při problémech v 9. týdnu prvního těhotenství mě lékař v nemocnici v podstatě odbyl, že se nic nedá dělat, ale díky panu doktorovi máme krásnou šestiletou holčičku. Pokud vím od známých, chválí si ho moc i maminky, které k němu jen chodí na UZ. A když jsme s kamarádkami srovnávaly péči v těhotenství, jen se divily. Nikdy jsem se ani u něj ani u setřičky nesetkala s neochotou, oba jsou profesionálové na svém místě a přitom velice lidští, vždy mi na všechny dotazy podrobně odpověděli a čas objednání dodržují +- 10 minut. Opravdu mohu jen pochválit a doporučit. Štěpánka Poulová

K panu doktorovi jsem přela nedávno a jsem s ním velice spokojená nevím proč si ostatní stěžují že jsou tam protivní já neznám nikoho kdo by někdy nebyl protivný vždyť nemůžeme mít kadý den dobrou náladu.Ohledně péče je pan doktor špička a sestra taky.Lenka.