Oldřich Šottner, gynekolog Polná

MUDr. Oldřich Šottner

Gynekolog

Varhánkova 227, Polná
Odborný ženský lékař

Pan doktor, který již bohužel není mezi námi, byl nejlepší lékař, co jsem zažila. Jsem moc ráda, že jsem svoje obě těhotenství prožívala právě s ním. Vždy byl ochotný, dělal nadstandard a nebála jsem se ho na cokoli zeptat.

Velice ochotný a milý pak doktor.

Kladný vztah k peněžní stránce jen potvrzuji. Pokud se např. objednáte telefonicky, je na výpise od zdravot.pojišťovny uhrazena částka za telefonickou konzultaci.Také na stole měl léta dobře čitelný nápis: Od doby co byly vynalezeny peníze, mi nemusíte za mou péči děkovat.Jinak lékař asi dobrý- nic mi nikdy nebylo, 1x ročně prohlídka.Ale byla jsem svědkem, jak odmítl mladou dívku, která chtěla předepsat postinor po prasknutí prezervativu.A dělal jí asi 5 min. přednášku, že není jeho pacientka, ať si jede jinam (do krajského města),.....

S panem doktorem jsem nikdy neměla nejmenší problém. Vždy je milý a příjemný, má skvělý přístup, vše pacientovi vysvětlí. Když jsem šla na prohlídku nervózní, hned po vstupu do ordinace to ze mě spadlo. Chodí k němu i několik kamarádek a všechny jsou s ním spokojeny - neváháme k němu dojíždět z Jihlavy. Sestřička může zpočátku působit odměřeně, ale je také velice milá.

Po zkušennostech s jednou paní doktorkou,jsem byla mile překvapená z pana doktora. Jsem s ním maximálně spokojená, je to člověk u kterého je i prohlídka příjemná a je to tím,jaký má vztah k pacientkám..pomůže a poradí s čímkoliv!!!já vřele doporučuji..

Vřele všem doporučuji.
Výborný lékař a odborník, skvělé chování k pacientkám, vřelý a příjemný, perfektní komunikace.
Já osobně jsem moc spokojená a v žádném případě bych neměnila.

Pan doktor je velmi milý, ochotný a nebojím se ho zeptat na cokoliv, co mě trápí.Je velmi pokrokový a k pacientkám se chová skvěle:)

Velmi dobrý lékař, jsem moc spokojená, že chodím zrovna k tomuto lékaři a vřele doporučuji. Jeho vstřícné jednání velice uklidňuje nejen v ordinaci, ale i v nemocnici.

Pana doktora vřele doporučuji,dobrý odborník,velice příjemný.

Jsem velmi spokojena a jsou spokojeny i mé dcery. Bezva lékař.