Ortopedické oddělení Sokolov
Slovenská 545, Sokolov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedické oddělení Sokolov Jiný

Byl jsem ještě kluk a měl jsem problémy s kyčlemi a později různé úrazy atd.
Pan doktor Reiniš mě vždy dal dohromady.
Perfektní přístup a odbornost.
Vřele doporučuji.

ulevil mi od 5leté neskutečné bolesti a za to si ho budu vážit do konce života. Děkuji

Jste hodný a sympatický člověk.Vše jste mi vysvětlil a poradil.Za to vám velmi děkuji.Doporučím Vás všem :).

Před nedávnem mě dal doktor koleno dohromady a chtěl bych mu poděkovat.Po operaci mi taky vše vysvětlil a dnes už jen vzpomínám.Je to člověk odborník a jen před ním smekám.Děkuji a doporučuji!!!!

Výborný doktor,dal mě dohromady koleno a po operaci mě vše vysvětlil.Je to člověk před kterým smekám,Nepíši hned jak se mi zadaří, ale tenhle člověk si to zaslouží.Děkuji a doporučuji!!!!!

Je to geniální lékař,ale i skvělej Člověk.Takových lékařů kdyby naše zdravotnictví mělo více...Asi 26 let jej znám jako souseda na chatě a nyní jsem měl tu čest jej vidět jako lékaře.Děkuji pane doktore.Jarda S

Velmi hodný a citlivý. Všem mohu jen doporučit.

Velmi dobrý odborník na svém místě.Před léty jsem měl tu čest.Pokud máte ortopedický problém mohu doporučit tohoto lékaře jako špičkového odborníka.

Vynikající lékař, citlivý přístup k pacientům, vysoké osobní nasazení nad rámec pracovní doby

Top lékař