Adresa

Praktický lékař
Purkyňova 36, Vyškov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Ověřený profil

Pan doktor Macháč je velmi dobrý doktor. Chodíme k němu celá rodina i moji rodiče a moje děti.Je velmi vstřícný, zodpovědný, klidný a obětavý. Má příjemné vystupování , se zájmem o člověka, jako takového, nedělá rozdíly a vždy každého vyslechne. Je velmi všímavý a velmi rychle se orientuje. Možná někteří lidé se rádi rozpovídají, ale i to k životu patří. Pan doktor nic nepodceňuje a má velmi lidský přístup k lidem.Vždy nám všem pomohl. Celé mojí rodině a za to mu patří náš dík. Zůstańte takový pane doktore, máme vás rádi.

Souhlasím se vším, co je zde. Je super.

Výborný a lidský lékař! A byť je to drahé, pokud má pocit, že potřebujete vyšetření odborníka, pošle Vás tam. Možná se u něho v ordinaci čeká o něco déle než jinde, ale je to tím, že lékař se pacientům věnuje a nevypoklonkuje Vás za tři minuty, jak je to, bohužel, časté jinde.

Pan Machač je určitě dobrý lékař. Chodím k němu už pár let a jsem celkem spokojená,ale co mi nejvíc vadí,tak ty hodinové fronty(a je to jen díky tomu,že p.doktor se rád vykecává).Ale jinak je fajn - vyslechne, pomůže.

M

Chodím k panu doktorovi už dlouho i můj manžel.Je to člověk klidný,trpělivý,ochotný a určitě odborník!Jen ty čekací doby!!Ale zřejmě je to proto,že pan doktor nikoho neodbývá.A sestřička p.Vašíčková je vstřícná a moc hodná.

Příjemný klidný člověk, a dobrý lékař vždy ochotný vyslechnout si co bolí a trápí a také podle toho pomoci. Za potvrzení a podobné věci ode mě nikdy nežádal nic. Jen čekací doba je různorodá a obvykle dloooooooouhá. Inu, lidé k němu chodí rádi :)

J

Velmi dobrý lékař, poradí a pomůže. Protože jej navštěvujeme celá rodina již více než 20 roků je to vlastně náš rodiný lékař. Také absolutní spokojenost se sestrou B.Vašíčkovou. Prostě oba jsou super-díky.

T

Ano, dobrý lékař s lidským přístupem. A zrovna tak i sestřička Vašíčková.Chodíme tam celá rodina už léta a věřím, že budem i nadále.Osobně vím, že mimo pořadí se jde na injekce a na krev, takže jsem jedna z těch co jdou mimo pořadí. Když pam doktor vyšetřuje pacienta, naopak sestřička odbaví jiného.Také vím, že někdo si již pořadí vyseděl, pak si mohl dojít pro výsledky,které se mezitím zpracovaly v laboratoři. Nevím, proč by nezaťukal a musel vysedět další pořadí. To, že musí dovnitř a pan doktor mu k výsledkům musí něco sdělit je samozřejmé.A jest-li dovezou někoho, komu je zle, tak je to i povinnost né?Buďme rádi, že takového doktora a sestru máme.

Š

Velmi dobrý lékař.Cítý s lidmy a umí jim naslouchat.

L

Musím souhlasit s předchozím názorem včetně toho že bere pacienty mimo pořadí.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti