MUDr. Oldřich Barteček

Odborný lékař rehabilitace
Mánesova 550/11, Český Těšín

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Nebudu a nechci nikomu vyvracet názory či zkušenosti s panem doktorem Bartečkem.
U pana doktora jsem byl 12.8. 2015 a byl jsem osobně spokojen. Vyšetřeni a komunikace probíhala v naprostém pořádku. Nejsem doktor, ale z odborného hlediska jsem se cítil určitě v dobrých rukou. To co od návštěvy u lékaře očekávám to v tomto případě splnilo.

Už nikdy víc!!! Nechápu, jak někdo takový může sloužit na pohotovosti!!! Nemá slušné chování, neodpoví ani na pozdrav. V ordinaci padala jen sprostá slova k**va, apod. Řval po sestře, která musela přijmout dalších 5 pacientů. Nepočkal ani minutu, než mi začne působit lokální umrtvení a řezal. Budu si stěžovat na vedení! Ještě bych dodala, že jsem mladá žena .. i přesto se neuměl chovat. Usínal dokonce v sedě u počítače, tak neurotického doktora jsem ještě nezažila!!!

Panu doktorovi by měli vzít licenci. Byl jsem u něho 2krát na vstupní a výstupní prohlídku na rehablitace a 2krát přišel pozdě. Neurolog mě poslal na rehabilitaci kvůli tinnitu a pan doktor nadával co mu to tam chodí za pacienty. Pacienty neposlouchá, píše si do zprávy co se mu zlíbí - co mi napsal do zprávy pro neurologa není skoro nic pravda. Když jsem mu řekl, že se to nelepší tak místo toho, aby mi napsal nějaké rehabilitace navíc tak mi je ukončil. Vůbec pana doktora nedoporučuji a najděte si raději nějakého jiného. Pacienty bere jen jako položky na výplatní pásce pro pojišťovnu. Už nikdy víc.

Šla jsem na chirurgickou pohotovost s bolestivímy kotníky,měla sem jeden oteklý a bolestivý,nestal se mi žádný úraz,k tomu horečky 38° C.P.Barteček neudělal rtg,ani mě pořádně nevyšetřil,jen se z dalky podíval a dal mi sádru,po týdnu mi sádru sundala jiná dr. a řekla,že je to nějaky zánět a že nechápe proč sem měla sádru,Takže NEDOPORUČUJI !!!!! A to jsem žena 27let.

Dnes jsem se chtěla objednat k první kontrole a po prvním rozhovoru po telefonu,no rozhovor to nebyl,představila jsem se slušně a vážený mudr. Bárteček si myslí,že pacient je nějaký odpad a je dobrý jen ve prospěch jeho bodů,jelikož mi práskl telefonem,že ho otravuji a ať volám sestře.Jak mají asi pacienti vědět kam jinam volat,když si tam uvede číslo a potom nadává,že jsem třetí? No arogantní doktor,který patří už na odpočinek a ne mezi pacienty,když je nervózní a má neprofesionální chování,opravdu pokud v Karviné k doktorům,tak pouze na polikliniku Hornickou,.Ale k mudr. Bartečkovi nedoporučuji,je třeba někdy si přiznat věk a nehrát si na odborníka.

po 2 měsících rehabilitace, žáden výsledek...nohy mě neustále bolí, v prácí se trápím, a ON KDYŽ ZJISTIL, ŽE NEVÍ CO S TÍM, TAK MI ŘEKL - ZAJDĚTE SI ZA ORTOPEDEM.
když s ním mluvíte, tak nevíte jestli vás vůbec posloucha - jenom důležitě ťuká jedním prstem do klavesnice...jenom prohloubíl mou nechuť k návštěvě doktorů

Už nikdy víc!Jen co jsem přišla do ordinace začli řeči typu "tak takovou krásnou dámu jsme už tady dlouho neměli" a o tom jak mám krásny zadek raději mlčím ! Jako doktor by měl umět chovat.A diagnoza?málo pohybu a to jsem tam přišla s bloklýma zadama, které se mi blokly u sportu.Nedoporučuji!!!!

Dr. Barteček je sice jako odborník dobrý, ale jeho chování je arogantní a velice náladové. Pokud jste žena, je vám přes čtyřicet a máte nadváhu, tak prostě - máte smůlu. Pokud jste chlap a máte nadváhu, tak máte smůlu v jakémkoliv věku (i přesto, že pán dr. má nadváhu také :-( ). V pohodě jsou mladší dámy, když má pán dr. dobrou náladu..... tak nevím, jestli to je v pořádku :-(

Pan primář Barteček je sice svérázný mrzout , ale jako lékař mi vždy pomohl.

Pan Barteček zda se vůbec dá říct že je to lékař namá dle mého názoru žádné zkušenosti je velice ale opravdu velice slabý odborník .Mému 9 letému synovi řekl že má slabě pokřivenou páteř v normě a že je to díky tomu že málo sportuje.Můj syn chodí v pondělí a čtvrtek na 2 hod florbalu ,uterý a pátek 1hod plavání a ve středu karate plus tělocvik ve škole a v soboty minimálně jednou měsičně zápas ve florbalu tak že se plete a doktor který nepozná tento základní udaj dle mého názoru není odborník .Navíc jsem okamžitě navštívil jiného odborníka v této profesi a ten mi řekl: zablokována krční páteř a zablokovaný vychýlený kyčelní kloub .Okamžitě poznal že je to sportovec díky bohu i bez toho že nevypadá jako Rocky Balboa.Závěr si udělejte každý sám.Já v žádnem případě pana Bartečka nedoporučuji.