Kotěrova, 5543, Zlín

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Ordinace dentální hygieny

V roce 2014 jsem vystudovala obor diplomovaná dentální hygienistka v Brně na vyšší odborné škole zdravotnické a získala tak osvědčení o výkonu zdravot...

• dentální hygiena

Umístění: Ordinace dentální hygieny dentální hygiena

Wellness pro zuby, jedine u teto hygienistky.
Top v peclivosti, neuveritelne mila, pred kazdym ukonem, vam rekne co se bude dit a co u daneho ukonu muzete pocitovat. Vysledek je vzdy uzasny.
Krasna, moderni a cistounka ordinace. Vsem doporucuji a tesim se na dalsi navstevu

Umístění: Ordinace dentální hygieny dentální hygiena

Oceňuji velice profesionální a lidský přístup. Jsem velice spokojená a vřele doporučuji. Prostředí celé ordinace je příjemné, čisté a moderně vybavené.

Umístění: Ordinace dentální hygieny dentální hygiena

Absolutní spokojenost. Krásné nové prostředí což je pro mě vždy veliké plus. Bylo mně velice detailně vysvětleno co se bude odehrávat jak před zákrokem, tak během zákroku. Péče po celou dobu 100%. Vřele všem návštěvu doporučuji a já se za půl roku opět těším :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny dentální hygiena

Se službou dentální hygieny jsem byla maximálně spokojena. Vstřícná komunikace, vysoká odbornost a příjemný pocit v ordinaci. Vřele doporučuji !

Umístění: Ordinace dentální hygieny dentální hygiena

Velmi příjemné návštěvy, už i na předchozím pracovišti. Slečna je vstřícná, ochotná, příjemná, pokaždé pozitivní zážitek s výborným výsledkem.

Umístění: Ordinace dentální hygieny dentální hygiena

Příjemná a rychlá domluva. Pečlivá práce. Moc pěkná, moderní ordinace. Rozdíl na zubech je znát už po první návštěvě.

Umístění: jiné místo Dentální hygiena

Krásná nová ordinace dentální hygieny. S kvalitou služeb maximální spokojenost, výsledek po DH a bělení výrazně znatelný. Určite doporučuji navštívit.

Umístění: jiné místo Dentální hygiena

Mladá a k tomu ještě šikovná DH, kde je vidět, že jí práce baví. Zákrok vůbec nebolel. Zde je motto : Neboj. nebolí na správném místě. Kvalita služby perfektní a k tomu navíc překrásná nová ordinace :) Určitě doporučuji !!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer prosím máte volné místo pro jednoho pacienta? Hledám dlouho zubaře a nikde nemužu najít.. A teď když mám potiže bych rád někam zašel ale nechce se mi chodit někam na pohotovost, můžete poradit prosím? Jsem z Krnova

Dobry den, nejsem zubni lekar, delam dentalni hygienu.
S pozdravem N.Svachova

Nikola Švachová, DiS.