Černická 887/9, Plzeň
Psychoterapie Plzeň -nyní mateřská dovolená (mapa)

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

Krizová intervence • od 500 kč

Psychologické poradenství • od 500 kč

Skupinová psychoterapie • od 1 000 kč

Psycholožka a psychoterapeutka pro dospělé, krizová interventka. Poskytuji individuální, skupinová a párová psychoterapeutická sezení pro dospělou kli...

• deprese

od 500 kč

Skupinová psychoterapie

od 1 000 kč

Psychoterapie Plzeň -nyní mateřská dovolená

Paní psycholožka má velmi profesionální přístup ke klientovi a je velice příjemná. Jsem velice rád, že jsem na ni narazil. Doporučuji

Paní doktorka je opravdu osobou na správném místě a mohu jen doporučit. Je to příjemná a empatická osoba s velmi profesionálním přístupem. Dříve jsem nevěřila, že by mi psycholog mohl nějak pomoci, ale byla jsem už během prvního sezení přesvědčena o opaku. Společně jsme se dokázaly poprat s mými životními problémy a já na vše co se kolem mě děje získala úplně jiný pohled. Každé sezení pro mě bylo velmi povzbuzující. Děkuji

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    mám prosbu žárlím a moc bych chtěl přestat, kvůli tomu se mi rozpadají vztahy dokážete mi poradit či pomoct moc děkují Standa.

Dobrý den,
    nejdříve bych ráda ocenila Vaši motivaci se svou žárlivostí začít něco podnikat. V terapii je důležité mít určitý náhled na svou životní situaci i schopnost sebereflexe. Proto máte ty nejlepší předpoklady ke vstupu do terapie. Samozřejmě takhle dopředu, jen na základě krátkého popisu, nelze odhadovat jak se terapie bude vyvíjet a jak bude pro vás "úspěšná". Výsledky terapie se budou odvíjet od Vaší další aktivity a od toho jak moc poctivě v ní budete pracovat. Každopádně v terapii je možné se zabývat téměř jakýmkoliv životním tématem, včetně žárlivosti. Pro další informace mě můžete zkontaktovat do emailu a případně se objednat. Přeji pěkný den, Nikola Brixelová

Mgr. Nikola Kotalová (Brixelová)

• deprese
  • generalizované úzkostné poruchy