Natalie Sedláčková, praktický lékař Třebíč

Jelínkova 991, Třebíč
Praktický lékař pro dospělé

Názory

nepříjemná sestra

Velice příjemná paní doktorka, vždy mi pomohla. Bohužel, když je mi špatně, musím čekat dlouho, předlouho v čekárně, než začně ordinovat. To je jediná chyba. Jinak skvělá!!!

Paní doktorka je velmi příjemná,mám k ní absolutní důvěru.Ještě se nestalo,že by mě odbyla.

Hodná, vstřícná a příjemná a ochotná paní doktorka.

Velmi dobrá, jen ta čekací doba je někdy moc :-).Doporučuji i tak.

Milá p. doktorka. Málokdo přizná, že neví, ale musím říct, že v případě nouze to umí. Pošle prostě k odborníkům. Zatím se mi nestalo, že by mne odbyla. V pricipu začala mou pouť po doktorech a zachránila mi pohyblivost. Díky!

Velmi příjemná a poctivá lékařka se zodpovědným přístupem. Jsem s ní velmi spokojená. Předcházející lékař mi při jakýchkoliv potížích trapně prohodil: " to je nedostatek sexu paninko.." a vzal razítko a vytiskl Klacid- ant. bez jakéholiv prohlížení..
Nicméně čekací doba je fakt záporem, ale na druhou stranu to svědčí, že je o ni zájem.
a "ta příručka" je seznam registrovaných léčiv. Vyhledává ten nejvhodnější lék pro dané potíže...

Mam ji rada,je sympaticka.

Velmi doporučuji

Kdo si počká,ten se dočká.Opravdu je p.doktorka velice zkušená,poctivá,a důsledná.Avšak k ní dochází spoustu pacientů,kterým nic není,simulují,jen,aby zůstaly doma,a co nejdéle na neschopence!A to pak p.doktorce vůbec nezávidím,a proto i je možné to množství lidí,v čekárně.Lidé,měly by jste se také nad sebou zamyslet,a chodit k lékařce,když vám opravdu něco je.Pak Vám zaručím,že budete léčeny s maximální péčí.