Praktický lékař pro dospělé
Jelínkova 991, Třebíč

nepříjemná sestra

Velice příjemná paní doktorka, vždy mi pomohla. Bohužel, když je mi špatně, musím čekat dlouho, předlouho v čekárně, než začně ordinovat. To je jediná chyba. Jinak skvělá!!!

Paní doktorka je velmi příjemná,mám k ní absolutní důvěru.Ještě se nestalo,že by mě odbyla.

Hodná, vstřícná a příjemná a ochotná paní doktorka.

Velmi dobrá, jen ta čekací doba je někdy moc :-).Doporučuji i tak.

Milá p. doktorka. Málokdo přizná, že neví, ale musím říct, že v případě nouze to umí. Pošle prostě k odborníkům. Zatím se mi nestalo, že by mne odbyla. V pricipu začala mou pouť po doktorech a zachránila mi pohyblivost. Díky!

Velmi příjemná a poctivá lékařka se zodpovědným přístupem. Jsem s ní velmi spokojená. Předcházející lékař mi při jakýchkoliv potížích trapně prohodil: " to je nedostatek sexu paninko.." a vzal razítko a vytiskl Klacid- ant. bez jakéholiv prohlížení..
Nicméně čekací doba je fakt záporem, ale na druhou stranu to svědčí, že je o ni zájem.
a "ta příručka" je seznam registrovaných léčiv. Vyhledává ten nejvhodnější lék pro dané potíže...

Mam ji rada,je sympaticka.

Velmi doporučuji

Kdo si počká,ten se dočká.Opravdu je p.doktorka velice zkušená,poctivá,a důsledná.Avšak k ní dochází spoustu pacientů,kterým nic není,simulují,jen,aby zůstaly doma,a co nejdéle na neschopence!A to pak p.doktorce vůbec nezávidím,a proto i je možné to množství lidí,v čekárně.Lidé,měly by jste se také nad sebou zamyslet,a chodit k lékařce,když vám opravdu něco je.Pak Vám zaručím,že budete léčeny s maximální péčí.