Psychiatrická ambulance
Masarykovo náměstí 34, Jihlava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Moje zkušenost je VELICE špatná.Mů jmuž k ní dochází se stavy občasného strachu v práci.Napsala mu prášky,po kterých začal být agresivní,až jsem měla strach,aby neublížil synovi.Paní doktorce jsem to oznámila a vyvedla mě s ordinace ven.S názory paní doktorky musíte souhlasit, pokud máte jiný názor je zle. Začne být arogantní a výhružná.Díky její odborné léčbě se rozvrátila naše rodina a roční syn přišel o tátu.
Paní doktorka má ráda,když má lidi ve své moci a je ráda středem pozornosti.Paní doktorka si léčí svoje ego na pacientech a NE pacienty!! ROZHODNĚ nedoporučuji.

To, že paní doktorka s každým pacientem nepláče nad jeho osudem neznamená, že je arogantní. Je psychiatr, ne psycholog a i jako psychiatr je nadstandardně empatická. Po pěti letech léčby jsem včera odešla z její ordinace jako "zdravý" člověk a musím se přiznat, že jsem zamáčkla slzu - paní doktorka mi bude velice chybět. Je mi 25 let a myslím si, že mě nikdy nebrala jako "konkurenci" - nemá to zapotřebí! Vypadat tak dobře jako ona si přeje každá žena ;-)
Pro případné další "kritiky" - když někdo potřebuje opravdu pomoc, tak neřeší, jaké má doktor charakterové vlastnosti ;-)
Doktorce Kovaříkové (Šoukalové) velice děkuji a přeji spoustu vyléčených a spokojených pacientů, jako sem já sama.
Karolína

Byl jsem asi u 8 lékařů a Ti moji nemoc nemohli odhalit. Připadal jsem si jako simulant. Dostal jsem se k paní doktorce a ta během několika málo minut poznala moji nemoc a začala léčit. Dnes je vše v pořádku. A já děkuji. Pavel

Musím zareagovat na to,že je paní doktorka arogantní.Po první návštěvě jsem byla také velmi rozpačitá,ale po delší době musím říct,že jsem velice ráda,že mohu k pí.doktorce chodit.Díky ní jsem spokojená v životě,vždy si moc pěkně popovídáme a lékařka je velmi příjemná.Není člověk ten,aby se zavděčil lidem všem.

Bohužel se musím přidat k "Tereze negativní", s paní doktorkou mám obdobné zkušenosti. Arogantní přístup jsem u ní už také zažila a to hlavně když jsem měla jiný názor než ona. Asi je to hodně o individuálním přístupu ke každému klientovi, ale arogance by tam být rozhodně neměla.

Paní doktorku znám již delší dobu a paní Tereza si asi spletla ordinaci,neboť paní doktorka je pravým opakem toho, co o ní napsala.Paní doktorka je velmi vstřícná k pacientům, vždy slušná,pozorná a dobrý odborník.To že je často vidět v TV, kde se odborně
vyjadřuje k problémům, svědčí jen o jejích kvalitách.Záleží jí výhradně na pacientech,kterým se věnuje tolik, co žádný jiný psychiatr v Jihlavě a okolí.Odcházím
od ní vždy s pocitem spokojenosti, že mě léčí moderními a bezpečnými léky profesionální psychiatr.Slova vyřčená paní Terezou by si paní doktorka nedovolila říci ani v napjatých
situacích, které s námi, psychiatrickými pacienty, určitě má.Má totiž svatou trpělivost a
dar naslouchání a empatie.Doporučuji !!!!

K paní doktorce chodím už delší dobu a mohu říct zodpovědně,že mi opravdu mockrát pomohla.Když jsem jí řekla o svých konkrétních osobních problémech,nastínila mi i pohled nezaujatý,z druhé strany.Odcházím od ní skoro v pohodě.Má velký dar empatie a vždy vás vyslechne.Neordinuje zbytečně léky,pokud to není opravdu potřeba.Jsem s ní velmi spokojena a mohu jen a jen doporučit.