Adresa

Odborný lékař dětská neurologie
Sokolská tř. 49/1925, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Odborný lékař dětská neurologie Jiný

Dobrý den , dovolte abych vyjádřila úctu a velký dík za léčbu mé vnučky , díky paní doktorky dnes studuje vysokou školu.Děkuji

P
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař dětská neurologie Chodíme s dětmi od 2let věku

Úžasná paní doktorka která dělá maximum. Lidský přístup, o vše se postará má srdce na správném místě nenechá vás odejít s problémy ale snaží se ho vyřešit. Je špičková třeba obtelefonuje celou ČR. Pracuje nad rámec svých možností. Pět hvězdiček je málo.

M
Ověřený profil

Moc příjemná paní doktorka i sestřička. Velmi příjemný přístup k dětem i rodičům....k prckovi se chovaly moc hezky, trpělivé, důsledné, fajné :) Doporučuji.


D
Ověřený profil

Doktorka Franková je velký profesionál s lidským přístupem, stejně tak i její sestra Broňa. Vždy jsme se dočkali pochopení, konkrétních rad a citlivého chování k synovi. Můžeme jen doporučit. Dvořáčkovi, Nový Jičín


paní doktorka je vyborná...a sestřička je taky skvělá....moc vám děkuji spokojená maminka od Reného a Zdeňky


K paní doktorce jsem přišla se zdravotním problémem dcery, který paní doktorka nediagnostikovala a řekla, že o tom někde četla, ale dále se tím již nezabývala a poslala nás k číňanům do Prahy s tím, že západní medicína si s dceřiným problémem neporadí. Nabízela nám možnost nasadit slabá antiepileptika (aniž by u dcery epilepsii paní doktorka zjistila), která podle ní měla posunout dceřin vývoj dopředu, to jsme odmítli. Díky jinému panu doktorovi jsme se dostali na vyšetření do Motolské nemocnice, kde dceři diagnostikovali vrozenou vývojovou vadu mozku, kterou má v republice jen pár desítek lidí. Pokud bychom se nedostali do péče k jinému specialistovi, dodnes bychom diagnozu a prognozu dalšího vývoje nemoci neznali. Proto nedoporučuji. Myslím si, že pokud si lékař není jistý diagnozou nebo ji neumí určit, má problém konzultovat s dalšími odborníky a odeslat pacienta na další vyšetření.


Ověřený profil

velice výborná paní doktorka,která rozumí své práci a pokud vím je hodně rodičů s ní spokojeno má lidský přístup k dětem doporučuji všem maminkám.


Maximální vstřícnost a ochota, důslednost a lidský přístup... Děkujeme


Ověřený profil

Skvělá lékařka.Vysoce profesionální a citlivý přístup k pacientovi i k jeho blízkým.Výborně dokáže zvolit tu nejkvalitnější léčbu a pomoci i nad rámec své profese.Mám ty nejlepší zkušenosti i s ostatním personálem této ordinace.Petra Lhotská


Výborná neuroložka, pozorná, důsledná, nic nechce zanedbat. Jsem ráda, že jsem se k této paní doktorce se svým synem Dominikem dostala a vděčím ji za to,že nás přijala a neodbyla.Sestřička také velmi příjemná,milá a ochotná.M.V.


Došlo k chybě, zkuste to znovu