Soukromá ordinace

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Fyzioterapeutické konzultace • 1 200 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Za Divadlem 4,

1 200 Kč

Soukromá ordinace

Umístění: Soukromá ordinace fyzioterapeutické konzultace

Paní Naďa je naprosto skvělý člověk s kouzelnýma rukama. Pomohla mi od dvouletých nepřekonatelných bolestí za dvě setkání. Je milá, empatická a hodně dbá na pohodlí pacienta. Celkově moc doporučuju a nemám jedinou výtku.

Umístění: Soukromá ordinace fyzioterapeutické konzultace

Jsem velmi spokojená. Vyzdvihla bych způsob komunikace, který je velmi empatický, citlivý, věcný. Vždy si odnáším spousty cenných informací, vnitřní naplnění a pocit klidu. Prostředí je příjemné, cítím se v něm v bezpečí. Jako bonus mi vždy přijde krásný email se shrnutím a prostorem pro zpětnou vazbu. Paní Naďa je zkušená fyzioterapeutka a svoji práci dělá od srdce.

Umístění: Soukromá ordinace fyzioterapeutické konzultace

Těhotenství nemá bolet! Já jsem zvolila paní Naďu na doporučení kamarádky, a jsem moc ráda, že jsem do toho šla. Trápily mě bolesti u stydké kosti po chůzi, v noci jsem se nemohla obracet, natož vstát z postele. S paní Naďou jsme na prvním setkání probraly úplně všechno - od postavení těla přes chůzi až po výběr správné obuvi a jejího vlivu na postavení a chůzi. Také veškerou anamnézu, která může ovlivňovat to, jak se cítím - zkrátka všechno má souvislost se vším, i když nám to tak nepřipadá. Poté mi provedla jemné cvičení a masáž, uvolnila prostor miminku v bříšku a ukázala, jak doma dál o sebe pečovat. Miminko se po terapii z příčné polohy samo otočilo hlavičkou dolů už tak zůstalo (cca v 5. měsíci). Navštívila jsem ji pak ještě jednou kvůli pocitu blokády v žebrech, opět jsem odcházela s mnohem lepším pocitem. Po porodu se chystám na kontrolu zavinování dělohy a diastázy a celkového stavu těla, jakmile to maličká dovolí. Doporučuji paní Naďu všemi dvaceti!

Umístění: Soukromá ordinace fyzioterapeutické konzultace

K Naďe dochází již několik měsíců s problémy, které nastaly po narození naší holčičky a na které jsem vůbec nebyla fyzicky a hlavne psychicky připravená. Naďi empaticky přístup a odborné znalosti mi dodaly naději, že není vše ztraceno a je potřeba trochu zabojovat. Naďa je již nekolikáta odbornice zabývající se touto problematikou, kterou jsem navštívila, ale vyhovuje mi ze všech nejvíc jak po profesní tak i lidské stránce :)

Umístění: Soukromá ordinace fyzioterapeutické konzultace

Skvělá komunikace, zlepšení stavu hned po prvním sezení, empatie, poradenství, vše na jedničku.

Umístění: Soukromá ordinace fyzioterapeutické konzultace

S fyzioterapií u paní Rucké jsem velice spokojena. Je velice empatická, snaží se hledat souvislosti a pomohla mi s problémy týkající se jak menstruačního cyklu, tak jakékoliv jiné části těla. Velice ji doporučuji.

Umístění: Soukromá ordinace fyzioterapeutické konzultace

Skvělý přístup, podrobné vysvětlení, příjemný čas, čekání doba v pohodě, komunikace perfektní, způsob platby vyhovující

Umístění: Soukromá ordinace fyzioterapeutické konzultace

Od první návštěvy u Nadi, kdy mi pomohla a mé trápení se začalo zlepšovat, k ní chodím pravidelně. Je profesionální, přesto přátelská, citlivá, pečlivá. Neustále mě překvapuje svými znalostmi, zkušenostmi a tím, jak si je prohlubuje na různých seminářích a workshopech. Tématu ženské gynekologické fyzioterapie se věnuje do hloubky, z různých stran úhlů pohledu. Za mě nejlepší volba.

Umístění: Soukromá ordinace fyzioterapeutické konzultace

Paní Naďa mi vše trpělivě a důkladně vysvětlila, prohlédla celé tělo a pak velmi příjemným dotekem prohmatala oblast břicha. Díky jejímu přístupu a léčivým rukám jsem se dokázala úplně uvolnit a její péče pro mě byla relaxačním zážitkem. Naučila jsem se nové cviky a dozvěděla hodně o svém těle. Moc doporučuji.
Příjemný prostor a žádné čekání.