Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Karla Čapka 589, Písek
Nemocnice Písek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Nemocnice Písek Jiný

Čekal jsem v čekárně na vyšetření hodinu a půl jen proto aby mi řekl, že mám podvrknutý kotník, doopravdy to jsou natržené vazy. Když jsem chtěl promluvit o tom co si myslím, že to může být, nenechal mě se ani vyjádřit a řekl mi že to není nic hrozného a že mi dá obvaz. Nejhorší doktor, kterého jsem zatím viděl. Vůbec mu nezáleží na stavu pacienta. Možná mě takto odkopl jen kvůli tomu, že už mu začínala polední pauza. Nedoporučuji..

T
Umístění: Nemocnice Písek Jiný

Byla jsem u Pána doktora Vodslona a pomohol mi ve všem je to sluníčko a nejlepší doktor ortopedickotraumatologicke ordinace jsem moc spokojná a vřele doporučuji Dr Vodslona Velké Dík Pane Doktore :-)

L
Umístění: Nemocnice Písek Jiný

V nemocnici jsem byl na operaci kladívkového prstu na pravé noze. Pan doktor je šikovný, vstřícný, svědomitý - odborník na svém místě. Též vstřícnost obslužného personálu byla perfektní. V případě orthopedických problémů doporučuji svěřit se bez obav písecké nemocnici a rukám pana doktora Vodsloně.

Pan doktor mě ošetřoval řeznou ránu na nártu nohy včetně šlachy a provedl to velmi dobře,tak že se rána zhojila bez sebemenších komplikací a tímto mu patří ode velký Dík.Současně i ostatním lékařúm s ortopedie Písek ke kterým jsem jezdil na kontrolu.

Velmi milý, vstřícný a pečlivý. Pokaždé se mi věnuje dostatek času, doporučuji.

sluničko

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti