Kotěrova 5546, Zlín
Ordinace (mapa)

Masarykova 315, Luhačovice
Ordinace (mapa)

Umístění: Ordinace Zdravotni problemy

Pani doktorku urcite nedoporucuju ,myslim ze kdyz mate bolava zada tak pomuze ????ale kdyz se jedna o neco s cim si nevi rady tak neresi problem .
Nikdy vice

Mudr. Mistríková mě poslala ne EEG z důvodů, že se mi podlomilo koleno a upadla jsem na zem. EEG popisovala MUDr. Záhumenská a jako diagnózu stanovila epilepsii a doporučila brát Convulex, což mi Mistríková předepisovala 8 let a zakázala mi řídit auto. Po 8 letech, jsem napsala žádost o radu na epilepsie.cz, tam mi odpověděla MUDr. Zárubová z Thomayerovy nemocnice, ať přijetu k ní na vyšetření a ať si vezmu záznamy z EEG. Když to EEG viděla, tak mi řekla, že to není epilepsie, že je to něco neškodného, co mají 2% lidí a ověřila si to tím, že během 1/4 roku mi udělala 2x EEG a magnetickou rezonanci, čímž se potvrdilo, že to není epilepsie. Také mi řekla, že MUDr. Zárubová u ní nedávno byla na stáži a dnes už by prý takový záznam z EEG jako epilepsii nehodnotila. Ale co mi to pomůže, když jsem 8 let jedla léky poškozující játra a nemohla jsem řídit auto?

11 hodnocení z 33 z jediné adresy IP: GG.BDF.DA.BBF (11)
Podle mě jasné zneužití tohoto serveru v prospěch hodnocené lékařky.
at už je to velmi velmi spokojený pacient (což pochybuji) nebo paní doktorka samotná.
Nechutný fakt.

S migrénami zápasím už téměř třicet let a teprve v posledních letech mám díky paní doktorce léky, které záchvat skutečně zastaví. V minulosti jsem prošla řadou neurologických vyšetření a výsledkem bylo jen konstatování, že se musím s nemocí naučit žít. Paní doktorka mě jako první pozorně vyslechla, vyšetřila a uvážila všechny možnosti, jak mi pomoci. Jsem jí za její přístup velmi vděčná a všem jejím pacientům přeji úspěšnou léčbu. Marcela Juráková, Uherský Brod

K neurologům chodím s různými problémy už od malička. Dělím je do 3 skupin. Ti, co ublíží, ti co neublíží ani nepomohou a ti co pomohou.
Paní doktorka mi velmi pomohla, odhalila příčinu problémů, nad kterými předchozí doktorka mávla rukou se slovy, že na kontrolu chodit nemám. Je pečlivá, příjemná, chytrá, neustále se vzdělává. Na příčinu přišla už při první návštěvě, nasadila terapii, objednala mě na další potřebná vyšetření. Od té doby již žádné problémy nemám.
Děkuji, paní doktorko !

Zajímavé. že ta nejlepší hodnocení jdou opakovaně ze stejných adres,není to trapné?

paní doktorka by se měla zamyslet a seknout s řemeslem,mamku tak zanedbala,že skončila pod nožem chirurgů a že měla na mále o tom raději nemluvím,hold paní doktorka spěchala na dovolenou.Vyhledejte raději jiného odborníka

vynikajici pani doktorka.moc mi pomohla od migren.

Na doporučení známých, jsem tuto PANÍ DOKTORKU navštívila a jen je mi velmi líto, že takových odborníků, jako je ona není více! Klobouk dolů před její odborností, přístupem k pacientovi, jejímu vystupování a chování! To je prostě lékař na 1 s ***
...

Moc přijemná lékařka,cítím se tam super.Příjemné prostředí,velmi moderní,paní doktorka bez chyby, milá,krásná,vše vysvětlí,strašně mi pomohla,po ošetření u ní jsem se večer cítil jak po návštěvě Lurd.
Mates