Praktický lékař pro dospělé
Jednoty 1628, Sokolov

Syn se celý víkend necítil dobře, ztráta čichu,chuti, vysoká teplota, dušnost,v práci již měl několik pozitivních kolegů s Covidem.Lékařka odmítla vystavit žádanku na PCR, s tím že vystavuje pouze onkologickým pacientům což syn není, u ostatních dělá pouze antigen Rapid test.Syn je v Brně, měl si dojít někam na pohotovost a nechat si udělat rapid test v případě pozitivity mu lékařka teprve vystaví žádanku na PCR.Nad tím mi zůstává rozum stát, u některých mutací antigen pozitivitu vůbec neprokáže, je nepřesný.Každý kdo má příznaky Covidu by měl mít PCR test.Dle mého názoru je super že pozitivní člověk bude cestovat přes půl Brna, ohrožovat ostatní jen, aby se dopravil někam na pohotovost kde zaplatí 90Kč a pak 201 korun za antigen někde v odběrovém místě.Na pohotovosti v Brně prohlásili, že lékařka asi není normální co to zavádí , že ji má syn okamžitě volat pro žádanku na PCR, protože ji oni vystavit nemůžou, hlavně k nim nemá jezdit, ale rovnou jít na odběr PCR .Pracuji v odběrovém místě, vážím si ostatních lékařů, kteří vychází vstříc svým pacientům, nemají problémy je zasílat na testy a dělají vše proto, aby se nemoc zbytečně nešířila.Přeji si, aby byla již daná jasná pravidla v testování pro všechny , ne že si každý stanovisko ministerstva zdravotnictví přizpůsobuje podle svého jak mu to vyhovuje.

Také já jsem s paní doktorkou Rundovou velmi spokojený . Je přívětivá , vstřícná a trpělivě na vše potřebné odpovídá . Je zkrátka taková , jaký má lékař být . Rád ji případně doporučím také jiným . Spokojený jsem taktéž s její paní sestřičkou . Ivo Urban

Pi. Rundová mi přijde drahá od ostatních doktorů, když jsem porovnávala potvrzení od lékaře na řidičák.. co jsem slyšela ostatní platili tak o dvě až 3 stovky méně, a že by se zajímala, ale opravdu zajímala o pacienty mi nepřijde, nebo teda aspoň mě vždy odbyla a na každou nemoc mi dala antibiotika, šla jsem tam se zahlaněním.. a antibiotika.. imunitu skoro žádnou nemám a tohle mi moc nepomohla ba naopak, vždy když jsem u ní byla tak se z té židle ani pomalu nezvedla pořádně mě neprohlídla, sháním jiného doktra, ale člověk si dnes asi nevybere .

Je velice ochotná a profesionální lékařka. Za dobu, co mě ošetřuje mi pomohla v několika nepříjemných situacích, a proto ji vřele doporučuji ostatním. mám jen kladné skušenosti pacientum naslouchá sestra také příjemná .ordinace je prof .... vybavená . a hlavně si o paní doktorce povídají lidé v Sokolově velice kladně což je příjemná reklama .

Ž

Mám paní doktorku moc ráda, protože se dokáže vcítit do pacienta, nedělá jí problém návštěva doma u pacienta, je připravena kdykoliv pomoci, poradit, vysvětlit a hlavně komunikuje s pacientem. Děkuji za její práci a vřele tuto lékařku doporučuji. Děkuji také sestřičce Kalouskové, která je člověkem na svém místě. Jste super tým!!!!!!!

Jsem velice spokojená.

nejlepší lékařka, kterou znám. Je velice pozorná, nic nezanedbá. JJsem naprosto spokojený. Ka.B

super doktorka.milá,vztřícná,lidská.včetně sestřičky.Thiele Z.
děkuji

Paní doktorka je prostě super,není na ní co vytknout a na sestřičce také ne..Nic nezanedbá a nepodcení,je pohotová a super chování.Lepšího praktického lékaře asi není:-)Jsem ráda že mě vzala.R.Matušková

Vynikající lékařka.