Monika Rundová, praktický lékař Sokolov

Praktický lékař

Jednoty 1628, Sokolov
Praktický lékař pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Také já jsem s paní doktorkou Rundovou velmi spokojený . Je přívětivá , vstřícná a trpělivě na vše potřebné odpovídá . Je zkrátka taková , jaký má lékař být . Rád ji případně doporučím také jiným . Spokojený jsem taktéž s její paní sestřičkou . Ivo Urban

Pi. Rundová mi přijde drahá od ostatních doktorů, když jsem porovnávala potvrzení od lékaře na řidičák.. co jsem slyšela ostatní platili tak o dvě až 3 stovky méně, a že by se zajímala, ale opravdu zajímala o pacienty mi nepřijde, nebo teda aspoň mě vždy odbyla a na každou nemoc mi dala antibiotika, šla jsem tam se zahlaněním.. a antibiotika.. imunitu skoro žádnou nemám a tohle mi moc nepomohla ba naopak, vždy když jsem u ní byla tak se z té židle ani pomalu nezvedla pořádně mě neprohlídla, sháním jiného doktra, ale člověk si dnes asi nevybere .

Je velice ochotná a profesionální lékařka. Za dobu, co mě ošetřuje mi pomohla v několika nepříjemných situacích, a proto ji vřele doporučuji ostatním. mám jen kladné skušenosti pacientum naslouchá sestra také příjemná .ordinace je prof .... vybavená . a hlavně si o paní doktorce povídají lidé v Sokolově velice kladně což je příjemná reklama .

Ž

Mám paní doktorku moc ráda, protože se dokáže vcítit do pacienta, nedělá jí problém návštěva doma u pacienta, je připravena kdykoliv pomoci, poradit, vysvětlit a hlavně komunikuje s pacientem. Děkuji za její práci a vřele tuto lékařku doporučuji. Děkuji také sestřičce Kalouskové, která je člověkem na svém místě. Jste super tým!!!!!!!

Jsem velice spokojená.

nejlepší lékařka, kterou znám. Je velice pozorná, nic nezanedbá. JJsem naprosto spokojený. Ka.B

super doktorka.milá,vztřícná,lidská.včetně sestřičky.Thiele Z.
děkuji

Paní doktorka je prostě super,není na ní co vytknout a na sestřičce také ne..Nic nezanedbá a nepodcení,je pohotová a super chování.Lepšího praktického lékaře asi není:-)Jsem ráda že mě vzala.R.Matušková

Vynikající lékařka.

Jsem maximalne spokojene ochota a empatie pani doktrorce a cectricce rozhodne nechybi.Jsem velmi spokojena
K.K