Oblastní nemocnice Kladno, a.s.
Vančurova 1548, Kladno

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní doktorka je velmi vstřícná, a hlavně poslouchá co vás trápí a proto mi možná zachránila život a pomohla od bolesti narozdíl od mého praktického lékaře který můj zdravotni stav podcenil. Měla jsem akutní problém a vzala mě hned ten den po zavolání. Dnes mi je už dobře díky ní. Vřele doporučuji.

Paní doktorka byli velice příjemné.Čekárna byla hezky zařízena,
Přístup paní doktorky byl velice profesionální a lidsky citlivý.
100% doporučuji

Umístění: Oblastní nemocnice Kladno, a.s. Jiný

V ordinaci paní doktorky Holíkové jsem se setkala s velmi vstřícným a milým přístupem. Paní doktorka je ochotná, pečlivá, vše vysvětlí. Je empatická ke svým pacientům, prostě erudovaný odborník. I sestřička je milá a ochotná. Mohu jen doporučit.
Marie Vacková

Po dlouhé době precizní a vstřícný přístup, vysoká odbornost a efektivní aplikace obstřiku. Všechny dotazy zodpovězeny, nastavena léčba, díky které se po létech cítím dobře. Velmi pěkné prostředí ambulance, milá sestra, krátké objednací doby. Paní doktorka je vysoce erudovaná, navíc se smyslem pro humor, upřímně doporučuji.

Paní doktorka sice vyslechne váš problém, ale není empatická, je až arogantní.
Určitě nedoporučuji!

Paní doktorka je úžasná. Zájem, přístup, empatie, odbornost...za mě jednička s hvězdičkou. Pomohla mi. I sestřička moc milá.

Po zkusenosti z předeslou lekařkou,jsem přichazela s nervozitou.Sestra otevřela a vše ze mě spadlo,nová,sympatická tvář jiskrici energii a optimismem.Pani doktorka Holíková velmi ochotná,laskavá,vysLechne vas a pomůže.Po letech bolestí,dnes mohu říct že jsem jak bez boleti tak i bez pssychických problémů.Ordinaci doktorky Holikové doporučuji všem,kdo chce pomoct!!Pocit se nedá popsat a pro me je to první lékař ke kterému se těším na návštěvu.Děkuji a vážím ssi vás i sestřičky,takových l
se srdci na pravých mistech a lidským pristupem už moc nenajdete,ale zde ano!Pani doktorka odbornik a velmi šikovná a skušená.doporučuji

Výborná lékařka,velmi příjemná a ochotná a dokáže ulevit nejen tělu ale i duši.Setricka skvělá,velmi příjemná ,ochotná,už jen komunikace s ní vás nabije energii.Velmi příjemná zkušenost.Pani doktorka i její sestřička mají odborné znalosti,empatický přístup.otevrou se dveře a
dýchne na vás svěží atmosféra.Doporucuji

Po nedobré zkušenosti s přechozím neurologem je to obrovská změna k lepšímu. Paní doktorka důkladně vyšetří a vše vysvětlí. Moc milé jednání.

Umístění: Oblastní nemocnice Kladno, a.s. Bolesti páteře v bederni oblasti

Vynikajicí lékařka. Po mnoha letech bolestí, kdy jine i pražské nemocnice mě beze zájmu odbývaly, paní doktorka Holíková mě nechala udelat veškerá vyšetreni, a po dlouhé době, se mi diky její léčbě bolesti zmírnily. Tato lékařka je milá, empatická, soucítí s pacientem, snaží se co nejvíce mu pomoci a i umí vše
vysvětlit a pacienta uklidnit. Plně ji důvěřují.