Ord. lékaře specialisty - oční
J. E. Purkyně 270, Most

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

I když se mi v posledních měsících zdálo, že paní doktorka změnila své chování k lepšímu, tak se spíše přikláním k názoru, že to bylo tím, že už to měla "za pár". Paní doktorka Veselá je již v zaslouženém důchodu, čímž jistě potěšila valnou část své klientely :)

Na pacienty moc příjemná není. Je důležité se nenechat vytočit a pokud možno trvat na svém. Ona totiž žije z nás pacientů. Mně předepisuje pořád stejný zahraniční lék na kterém je napsáno, že je to širokospektrální lék. Tak asi od této firmy může být i provize. Jinak tam stejně chodím , protože je tam slušná a hodná sestřička. Naproti u státního očního lékaře to není o nic lepší. Tam jsou zdravotní sestry nepříjemné.

Přišla jsem do ordinace a ozvalo se: "Co chcete? Brejle?" Bohužel jsem chtěla léčit zánět spojivek. Byla zklamaná a dala mi to najevo. Brejle jsou pro ní asi jednodušší a bylo to znát. Léčba metodou pokus - omyl a následný úprk jinam.

Po drobném úrazu mi paní doktorka poskytla příkladnou péči, já si za sebe nemohu stěžovat. doporučuji.

Výborná doktorka, ale hrozné chování. Už se někdy zamyslela proč má prázdnou čekárnu? I když má pravdu, tak se dá podat jiným způsobem než řvaním a urážením.

Má osobní zkušenost s touto doktorkou je pouze z čekárny,kdy vyloženě řvala na pacientku starší 80 let,jen proto ,že nevěděla kdo je kompetentní jí předepsat oční mastičku.Chci ji vidět až ji bude 80 pryč a zpomalí se jí myšlení a pamět přestane sloužit,pak jí to snad někdo vrátí.Prostě jedním slovem ///H R O Z N Á ///

Já mám s paní doktorkou dobré zkušenosti,dobře mi určila brýle a také poradí dobře s jinými potížemi.Já ji doporučuji.

není milá ani k dětem

Komunikace paní doktorky s pacientem je omezena na strohé: "Lepší nebo horší?" Pokud se pacient snaží vysvětlit během výměny desítek čoček, že: "Předtím snad to bylo o něco ostřejší..." nebo "Když přimhouřím oči, tak je to..." - vždy dostane stejnou otázku. "Lepší nebo horší?" Sám mám brýle za dva a půl tisíce a vidím neostře. Proto podobně jako ona volím: HORŠÍ doktorka. Tedy NEDOPORUČUJI.

? komunikace s pacientem - raději se na nic neptat :-(