Adresa

Fr. Ondříčka 2, České Budějovice
ORL ordinace

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
7 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
E
Ověřeny pacient

Paní doktorku bych rozhodně nedoporučila, přístup k pacientům měla vždycky opravdu hrozný. Završila to tím, že během rekonstrukde polikliniky zmizela neznámo kam - teď se ukázalo, že ODEŠLA DO DŮCHODU, aniž by své pacienty jakkoli informovala. Kdo ví, kde skončily karty pacientů...


Já přešla k dr. Sýkorovi, ordinuje pondělí a čtvrtek odpoledne v Novohradské, jinak v nemocnici.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Tato paní doktorka již neordinuje a nevíme kam se obráti kdo jsme chodili k ní do ordinace .Nevíte prosím někdo který lékař převzal její pacienty ,děkuji Milli


Velmi dobry lekar, doporucuji


Já jsem navštěvovala paní doktorku s oběma syny a to už od jejich 3 měsíců. Měli jsme opakované problémy se záněty středního ucha. Někdy byla mírně nepříjemná (- většinou v případě, kdy přišla na kontrolu babička nebo otec. Upřednostňuje doprovod matky.), ale to vše zastínila její profesionalita. Nikdy se nestalo, že by něco zanedbala a léčba skončila špatně. Nakonec, což je ironie, musela píchnout ucho i mně a já jsem nepocítila ani trochu nedůvěry. Léčila mne i s krční infekcí a opět úspěšně. Nemyslím si, že je arogantní. Jenom se nepřetvařuje a nerozdává thymolinové úsměvy. Pravda, sestru by mít mohla.


Ověřeny pacient

Nedoporučuji. Pravidelného ORL lékaře nemám a rozhodla jsem se nechat si propíchnout uši u specialisty. Nejdřív jsem dostala vynadáno za něco co jsem nemohla vědět, v ordinaci pak paní doktorka jedno ucho propichovala asi 5 minut, když se ji to konečně podarilo, upadla ji naušnice kterou dalších 10 minut hledala pod stoly a kolem koše. Docela hnus.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Nemám s paní doktorkou problémy.Vždy byla pečlivá a nic nepodcenila.Její chování mi jako arogantní nepřipadalo.Ví co dělá a to je důležité.


Bez problémů


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti