Fakultní nemocnice Plzeň
Edvarda Beneše 13, Plzeň

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Paní doktorka vzbuzuje naprostou důvěru pacienta v postup léčení a jeho účinnost.Vše podrobně vysvětlí tak,aby pacient všemu porozuměl.Je to velká odbornice s letitými zkušenostmi.

Paní doktorka je skvělá. I přes návštěvy jednou za čtvrt roku si přesně pamatuje o koho jde a jedná velmi lidsky. Snaží se opravdu najít příčinu všech problémů, nesoustředí se pouze na jeden problém.

Hned při první návštěvě ordinace jsem pojal dojem , že jsem konečně mezi lidmi a ne mezi arogantními nafoukanci. Velmi mile mne překvapil profesionální a lidský přístup paní doktorky a proto si ji velmi vážím. Jenom škoda , že takových lékařů není víc. Jsem rád paní doktorko,že jste zrovna mojí ošetřující lékařkou. Děkuji

Paní doktorka je nejen skvělou lékařkou, ale i člověkem. Málokdo umí býti obojím. Její úsměv a humor mě vždy zbaví nejistoty, vždy vysvětlí co dělá, navrhne účinná řešení. Její profesionální,ale i lidský přístup je super.