Adresa

Národní třída 1959/90, Hodonín
Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o.

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o. Kožní vyrážka

V květnu 2018 jsem navštívil ordinaci s kožní vyrážkou. Po dotazu na můj sexuální život, a v té chvíli poměrně ponižujícím vyšetření paní doktorka zapsala obecnou diagnózu (nespecifikovaná pohlavní nemoc) s tím, že uvidíme co řeknou výsledky krve. Po výsledcích krve a vymizení vyrážky asi po týdnu bylo zřejmě to nejdůležitější, že jsem HIV negativní. V březnu 2019 po téměř roční únavě a bolestech končetin jsem si u svého praktického lékaře nechal udělat kompletní krevní testy, a ono ejhle - borelióza. Za mě velké zanedbání péče, doufám, že k paní doktorce už nebudu muset.
A ano, jedna mastička na všechno, to bohužel sedí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o.

Paní doktorka byla hrozně příjemná a hlavně, na rozdíl od jiné paní doktorky, ke které jsem chodila dřív, ale byla jsem s ní nespokojená, mi řekla, co mi je (alergie na slunce). Po týdením užívání léků a mazaní, se mi vyrážka, kterou jsem měla na rukách i nohách, zlepšila a nakonec úplně zmizela.
Jinak u mě velké plus taky za to, že i když měla na internetu napsáno, že ordinuje až od 8:30, neobjednané pacienty začala brát už v 7:30.


N
Ověřeny pacient

K pani doktorce chodim roky s ekzemy. Jako alergik je mam od mala. Zacali jsme tak chodit i s dcerou, ktera to zdedila po me. Vzdy nam pani doktorka pomohla a nejen to. Ctyrleta dcera se doktoru boji asi jako vetsina deti, ale u pani doktorky se smeje samozrejme i diky moc prijemne sestricce. Cekaci doba je delsi, ale urcite to stoji za to. Nejenze je pani doktorka odbornice, ktera nam vzdy pomohla a sestricka, ktera se porad usmiva a je moc prijemna, ale jsou to i moc mile damy


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi pozorná k pacientům, její přístup je citlivý a snaží se najít příčinu problému. Doporučuji.


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka má na všechno jednu mastičku, ať je to plíseň či ekzém, nezabere však ani na jedno. Ordinuje z povzdálí, mrkne a má "jasno". Navíc dlouhé čekací doby, nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Velice si pani doktorky vážím, nesetkala jsem se s žádným jiným lékařem, který má takový zájem o pacienta. Její přístup je vždy profesionální, lidský a vždy
dává pacientovi ještě něco navíc. Kousek sama sebe. Je to obdivuhodné, při takovém množství pacientů, kteří všichni čekají od ní pomoc - někdy i zázrak,
kde bere tu sílu.
Vzácná to doktorka! Přeji jí hodně, opravdu hodně zdraví, duševní pohodu, sílu,
štěstí a tu obyčejnou, ale tak vzácnou, radost do každičkého dne.
Ať ta její laskavost stále uzdravuje a těší všechny lidi kolem ní.
Z celého vděčného srdce ji děkuji a přeji všechno dobré.

V tyto krásné vánoční svátky přeji pani doktorce, její rodině a sestřičce
v ordinaci - pokojné a radostné prožití těchto dnů. Ať úsměv malého Ježíška
stále povzbuzuje do všedních starostí. Ať světlo hvězdy z Betléma zazáří
v srdíčku každého z nich a svítí na jejich cestě v novém roce.
S vděčností Pecková V.


Ověřeny pacient

tak já jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Začala jsem k ní chodit, když se mi objevil nějaký ekzém na rukou, nevím ani z čeho, nicméně.už je dávno pryč. Pak jsem tam začala chodit i se synkem, který má atopycký ekzém-naštěstí jen mírný, ale už i tak se mu to hodně zlepšilo a potíže má v podstatě jen, když se zpotí. Taky jsem tam dovedla svoji mamku, které se po porodu se mnou udělala nějaká bradavice na nose-její kožní dr. jí tehdy řekla, že těhotenství a porod nikomu na kráse nepřidají, co by chtěla-a byla vyléčená. Od té doby se bála už s tím někam jít. Ale paní doktorka to opět vyřešila-mamka má bradavici pryč a chodí už jen na roční kontroly, aby se to hlídalo. Já určitě doporučuji. A čekání - to je u všech doktorů jakékoli specializace. Ale nemyslím si, že by tam byl někdo zbytečně dlouho ve vnitř v ordinaci. Je velice milá, stejně tak sestřička. Já určitě doporučuji. Cokoli nám, ať mně, malému nebo mamce napsala-do dvou-tří dnů bylo po potížích, na kontrole se pak vždy zeptá, jestli léčba vyhovuje nebo to budem řešit jinak. Za mě velká spokojenost.


Asi jsem měla vždy štěstí, ale nikdy jsem v ordinaci nečekala a nikdy jsem nezažila, že by šel někod bokem! Asi je to tím, že jsem se objednávala na později a nehnala jsem se na ráno, kdy bývají ordinace plné - co to taky zkusit??
Jinak si nemůžu stěžovat, pomohla mi se znamínkem i s plísněmi.


J

Mám jenom kladnou zkušenost a pokud jdu k lékaři, musím si udělat čas. Preferuji názor, že lepší je jedna důkladná a poctivá prohlídka jak tři prohlídky v poklusu a odedveří. Opravdu Vám tohoto lékaře doporučuji.


L

Patřím mezi pacientky paní doktorky a s péčí i přístupem jsem velmi spokojená.I já jsem nedávno chodila pravidelně 10 dnů po sobě již zmiňovanými "vedlejšími dveřmi",ale pouze z toho důvodu,že mi paní doktorka napsala 10 injekcí na pásový opar a sesta mi je píchala ve vedlejší místnosti v průběhu dopoledne,abych nemusela chodit každý den ráno na sedmou.Takže tento systém spíše oceňuji!Myslím,že spoustu negat. hodnocení pramení spíše z neznalosti,léčíme se u paní doktorky celá rodina už spoustu let, naučili jsme se být v léčbě trpěliví,jak nám paní doktorka radila a vyplatilo se to,syn z atopického ekzému vyrostl a teď už docela úspěšně zvládáme i jeho akne.Takže zkuste být méně kritičtí a více trpěliví!!!Lucka s rodinou


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti