Sam. ord. lékaře spec. - kožní
Štrossova 116, Pardubice

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorku nedoporučuji a hodnotím ji velice špatně. Odstranění vystouplé pihy ve vlasech paní dr. nezvládla. Pustila se do odškrabávání pihy bez jakéhokoliv umrtvení a nakonec ještě zbytek pihy mordovala tzv. elektrikou. Zákrok byl velice nepříjemný a bolestivý.Nakonec jsem ještě za to musela zaplatit, i když mi piha vadila při nošení brýlí a česání.

Paní doktorka je moc fajn. Hodná, opravdu tomu rozumí, nejlepší kožní lékařka, se kterou jsem se setkala! Vyléčila mi akné a atopický ekzém. Čekací doba také skvělá, lze i bez objednání. Jak si tu někteří stěžují na sestřičku, tak já tedy s ní nemám žádné špatné zkušenosti. Přišla mi v pohodě.
Určitě doporučuji!!!

Paní doktorka byla velice příjemná, ochotná a milá....Mému synovi pomohla a já jsem za to velmi vděčná.Ale musím říct, že tak neochotnou a protivnou sestřičku jsem snad ještě nezažila. Ale nepříjemná ten den byla pouze na mě. Ostatní, kteří přišli po nás bez objednání byli všichni již v důchodovém věku a nad nimi se málem rozplynula. Protože jsem mladší (nikoli však nejmladší) matka s dítětem jsem zřejmě pro ni méněcenná. Možná nám závidí mládí a nemá ráda děti...Alespoň tento pocit ze sestry mám. Paní doktorce můžu jen a jen děkovat.... Tak tedy DÍKY

bohužel musím paní doktorku ohodnotit velice špatně. Musela jsem přejít i k jiný kožní lékařce. Přešla jsem k ní z důvodu přestěhování z jiného města, tam jsem byla zvyklá na veslmi vstřícný přístup.
Již delší dobu se léčím s atopickým ekzémem. Bez zájmu mě vidět a pozvat na další kontrolu mi vždy sdělila a zkonstrolovala již ve dveřích počet léků, který píše. Nenamáhala mi psát ani mastě jiné a zlepšovat celkově zdravotní stav.Nebyla schopna napsat míchané a slabší mastě než v tubách s vedlejšíma účinkama.
Když jsem si požádala o léky na alergii, který mě pomáhají, první co mi sdělila bylo, abych si zašla pro něj k alergologovi. Takový přístup jsem nikde nezažila. Nejde ji o pacienty, ale o peníze a body, který ji za psaní léků berou.

tak sem si přečetl poslední hodnocení, a nevím jaký inteligent to psal. Já jsem pravidelný pacient této ordinace a nemohu si na nic stěžovat. Vždy jsem vyšetřen v čase objednání a k mé spokojnosti.Vždy je se mnou slušně jednáno, ať po telefonu, či osobně.Osobně si myslím, že zakopaného psa je potřeba hledat na jiných místech. Více takových ordinací.
Děkuji.

ahoj.kdyz jsem tam byl ja na jare tak tam ta protivna sestra uz nebyla.to je tam zas?kdysi tam byla velmi mila starsi sestricka.a ted tam byla takova docela mila sestra takova uz ne nejmladsi.tu protivnou sestru znam i odjinud,je zvedava co jsem u pani dr.delal kdyz si nenesu recepis,takovy blby kecy atd.zmenu bydliste si byla pritom lina prepsat,ze se ji nechce.co je nejake sestre po mych problemech,od toho tam neni.ja jsem prisel za p.dr.a nechci se sverovat nejake protivne zvedave sestre se svymi problemy.doufam ze uz tam nebude.takze mate pravdu,zazil jsem ji taky.jinak p.dr.Maskova je opravdu odbornik,vzdy mi pomohla,je profesionalni,pecliva,vse s pac.probere a to i zdanlive nesouvisejici veci s problemem.prisel jsem za ni kdyz uz jsem v PU obesel vsechny kozni.u nekterych jsem mel dojem ze je svymi problemy obtezuji.a1se me dokonce chtela co nejdriv zbavit a ze mam jit nejblize bydlisti.tak jsem rad ze jsem na p.dr.Maskovou narazil,lepsi jsem jeste nepotkal.vzdy mi pomohla,vylecila a dobre poradila a zbavila neduhu.a to s ochotou.navic je velmi mila a ja uz bych jinam nesel.

Skvělá doktorka,milý přístup

Paní doktorka je sice vstřícná, ale bohužel u mě naprosto selhala i po dvou měsících nebyla schopna určit diagnózu a příčinu mých zdravotních potíží a zachránil nás až specialista z prahy díky kterému jsem konečně věděla na čem jsem, kamarádka k paní doktorce chodí a je spokojena, omlouvám se ale já se prostě nemohu spokojit s doktorkou, která během mého vyšetření chaoticky listuje v nějaké encyklopedii kožního lékařství a neví si rady....

Pozitivní zkušenosti.

velmi dobrá doktorka